Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom egy fiatal csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tincsi11991 kérdése:

A párom egy fiatal csajjal beszélget. Lehetek féltékeny?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit gondoljak, lehet hogy csak én reagálom túl a dolgokat. Párommal lassan négy éve vagyunk együtt, van egy közös gyermekünk és most útban a következő. Mindketten 26 évesek vagyunk. Párom a munkatársának a lányával van jóban (A csaj 16 éves). A facebook-on szoktak beszélgetni, jelzem nekem is megvan ismerősnek a csaj, és mikor megkérdeztem a páromat hogy ez kicsoda, olyan furcsán nézett rám, tágra nyílt szemmel, hogy ő meg mit keres az ismerőseim között. Nekem nem mondott róla semmit, eddig azt sem tudtam hogy létezik ez a csaj. Nem az zavar hogy beszélget vele, nekem is vannak férfi barátaim, hanem hogy úgy érzem hazudik nekem. Amikor azt mondta hogy megy a kollegájához, mondtam neki hogy ott lesz a lánya is, ő erre azt válaszolta hogy "Azt hiszed hogy engem érdekel hogy ott van?" miközben elég jó viszonyban vannak. Lehet hogy szemtelenség volt részemről de egyszer elolvastam hogy miről beszélgetnek. A csajt kérte meg egyszer hogy menjen el vele napszemüveget venni. Én erre nem vagyok jó? Miért nem engem kért meg. Legutóbb bocsánatot kért tőle amiért erősebben megfogta őt. Ezen még mindig nem tudok kiigazodni hogy hogyan fogta meg, vagy nagyon erősen megölelte vagy valami. Azt írta hogy azért olyan közvetlen vele mert úgy érzi olyan neki mintha a húga lenne. A csajnak sem volt vele problémája. De vajon tényleg így van? Tényleg nem érdekli őt a párom mint férfi? Oké hogy 16 éves de a szerelem meg a vonzalom nem az éveken múlik. Egyébként a párom biztos nem csalna meg, és én bízom is benne, de ez valahogy zavar engem, és akaratom ellenére is egy kicsit féltékeny vagyok. Meg úgy elmegy hozzájuk hogy nekem el sem mondta hogy lent volt náluk, csak nemrég tudtam meg hogy többször is járt náluk. Biztos hogy szemtelenség amit csináltam hogy belenéztem a leveleibe, és én is szégyenlem magam, de sajnos nem tudok mit csinálni. Valahogy idegesít a dolog. Vajon ebből náluk később kialakulhat valamiféle szerelem vagy vonzalom?
2018. máj. 22. 10:57
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:
Komolyan beszéltünk, elmondta a sztorikat, de én még mindig úgy érzem hazudik abban hogy nem volt köztük semmi. Váltig állítja hogy nem történt semmi, és hogy szeret engem, a szemembe mondta, és én próbálok neki, de még mindig bizonytalan vagyok. A csajt meg az egész családját letiltotta a facebookról mert nem akar mégegyszer ilyen félreértést. Amikor azt mondtam neki hogy majd akkor beszélhetünk ha magyarázatot ad rá, majdnem elsírta magát és csak megölelt. Jó letiltotta a facebookról, de vajon tényleg nem találkozik már vele? Nem tudom hogyan segíthetnék ki. Tegnap dolgozni volt és negyed 10 kor ért haza. Nekem egyből eszembe jutott, mi van ha nála van. Állítólag csak megszorította az oldalát mert a csaj folyton piszkálta mikor beszélgetett. Követni nem tudom, és nem is akarom, de már nem akarom megint felhozni a témát amikor már lezártuk. Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. Még akkor is ha idegenek vagyunk, jólesett kiönteni a szívem. Köszönöm mindenkinek.
2018. máj. 27. 16:28
 42/50 anonim ***** válasza:
Nem csak a faszbukon van élet.Ha letiltok valakit ott attól még száz más módon kommunkálhatok vele.Ha valóban nem szexelt a csajjal eddig az biztos nem rajta múlott.
2018. máj. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:
És most láttam meg hogy feloldotta a tiltást és csak törölte az ismerősei közül. Valahogy ki akarom deríteni hogy elmegy még e hozzájuk. Már arra is gondoltam hogy írok a csajnak facebookon hogy hagyja békén a páromat és ha párom tudni fogja hogy írtam neki akkor valószínűleg még találkoznak. Csak sajnos tagad mindent, és a csaj sem fogja bevallani hogy történt köztük valami, de én mégsem tudok megnyugodni. Mindig ott motoszkál a fejemben hogy mégis csak történt valami, de nem találok rá konkrét bizonyítékot. És még ha beszélgetnek is facen simán kitörölheti az üzeneteket, vagy másik fiókja van.
2018. máj. 28. 08:31
 44/50 anonim ***** válasza:
0%
Mit számít, hogy történt-e valami? Szeretsz hobbi nyomozósat játszani?
2018. máj. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
48%
Ha ennyire nem bízol meg benne és ennyire fontos neked hogy ne dugjon félre akkor minek vagy vele?Nyithat akár 10 fészbuk profilt ahol levelezhet csajokkal vagy ott a Viber és még sok más....
2018. máj. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 A kérdező kommentje:
Kedves "Mit számít történt- e valami". Szívemből kívánom hogy veled is történjen hasonló, és akkor talán megérted hogy mit éreznek ilyenkor az emberek, mert talán veled még nem történt ilyesmi, és nem tudhatod hogy én mit érzek. Eddig a pontig bíztam benne hogy ő sosem tenne ilyesmit. És hogy miért vagyok vele? Nyílván azért mert szeretem, és újra bízni szeretnék benne, de előbb szeretnék tisztán látni mindent. Mert szerintem ezt csak azok érthetik akik már voltak hasonló helyzetben. Úgyhogy megköszönném hogy aki írni akar az hanyagolja a csípős megjegyzéseket. Köszönöm szépen.
2018. máj. 28. 10:37
 47/50 anonim ***** válasza:
0%

"Szívemből kívánom hogy veled is történjen hasonló, és akkor talán megérted hogy mit éreznek ilyenkor az emberek"


Akkor most elmondom olyan szinten, hogy még te is felfogd.


Annyira hülye vagy, hogy bármit bemesél neked, így tud az ingyen punci mellett olyanokat vadászni, akik érdeklik is.


"Nem emlékszik"? "Más írta"? "Nem akar tőle semmit"? Ha te ezeket komolyan elhiszed, akkor meg is érdemled.


Egyébként jobb lenne, ha nem itt játszanád az eszed, hanem otthon, ahol még okod is van rá.

2018. máj. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
48%
A pasid csak szeretne friss húst de még a 16 éves muffok is elhajtják annyira gyökér. Azért van csak veled mert ott ver át ahol akar.
2018. máj. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
Igen
2018. máj. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
39%

Hát ez kabaré... Mármint az utóbbi kommentek... Nem hülye a kérdező, pont ez az, hogy nem hisz neki ezért is szeretne a végére járni a dolognak... Nem értem miért kell a másikra támadni, aki őszintén megosztja a problémáját, és mocskolódni. Mindenki nagyon könnyen osztja az észt ilyen esetekben, hogy "te hülye miért nem hagyod ott, aztán kész, nem vagy normális, magadra vess, stb." de ez nem ilyen egyszerű. Most mondanám, hogy ha ti hasonló helyzetben lennétek, akkor ti sem biztos, hogy így tennétek, mint amit a fejéhez vágtok, de persze erre is azt mondanátok, hogy de, ti elhagynátok, stb. mert mindenki olyan okos. :) Így is van elég baja szegénynek, máshol adjátok ki a frusztrációt... Mindenki máshogy éli meg a dolgokat, ő itt megosztott egy problémát, meghallgatja a véleményeket, de az ő dolga, hogy megfogadja-e a tanácsokat vagy sem. Ha nem és marad minden a régiben, akkor az, ha úgy tetszik az ő baja. Ha ez nektek nem tetszik, akkor meg ne olvassátok.

A kérdezőhöz: én voltam hasonló helyzetben, én is nyomozgattam a párom után és bármi volt ez kb szokássá vált. Ott már nyoma sem volt bizalomnak és bármit tehetett volna, ott lett volna a gondolat, hogy vajon mi igaz, mi nem, stb. Többek között ezért is vetettem véget a kapcsolatnak. Érdemes elgondolkozni, hogy ennek így van-e értelme. Illetve, mint már mondtam, nem arra kellene csak koncentrálni, hogy a csajt meg a családját kiiktatni az életéből, hanem azzal is, hogy mi a ti kapcsolatotokban a probléma és arra is megoldást keresni. A kémkedés hosszú távon sem megoldás, az ember semmit nem tud biztosra belőle csak kombinál. Ez pedig nem normális, velejáró része a kapcsolatnak. Pl. az exemnél már szokássá vált, de a mostani páromnál eszembe sem jut, mert nem ad okot rá és bízom benne. Szerintem ez a normális.

2018. máj. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!