Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek után megtudnátok bocsátan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után megtudnátok bocsátani a feleségeteknek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A feleségemmel mind a ketten 27 évesek vagyunk és nemrég volt az esküvőnk. Öt éve vagyunk együtt és sohasem volt köztünk veszekedés és mindig őszinték voltunk egymáshoz. Én mindig is szerettem volna gyerekeket és a feleségem is mindig mondta, hogy Ő is nagyon szeretne. Azonban az esküvőnk után pár héttel sírva elmondta nekem, hogy neki sohasem lehet gyermeke és ezt az első perctől kezdve tudta. Nagyot csalódtam benne, hogy éveken keresztül a szemembe hazudott. Ezek után nem tudok úgy rá nézni mint azelőtt.



2018. jún. 18. 17:25
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
27%
Kérdező: akkor ne válj el, de ezek után gyakorlatilag bármiben hazudhat - és fog is, hidd el -, hiszen úgyis vele maradsz...
2018. jún. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Előbb utóbb el fogok tőle válni.
2018. jún. 18. 18:40
 13/39 anonim ***** válasza:
6%
Oszintek a nok nem igaz?
2018. jún. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
95%

Nem feltétlenül értek egyet azzal, hogy akkor innentől kezdve minden másban is hazudozni fog, ez igazából egy baromira nehéz téma. Nyilván nem fér bele, hogy valaki egy ekkora horderejű dologban őszintétlen legyen, és ezerszer gerincesebb lett volna tőle, ha már az elején közölte volna (vagy legalábbis bőven esküvő előtt), de nem tudhatjuk, hogy benne mi játszódott le, hogyan élte meg ezt az egészet.

Én biztos, hogy nem akarnék egyből válni, inkább átbeszélném vele alaposan a témát, lehetőleg minél többször, megpróbálnám megemészteni, a helyzetébe képzelni magam. Persze ha hónapok múltán is úgy fogod érezni, hogy a bizalmadat semmivel sem nyerheti vissza, akkor kénytelen leszel elhagyni őt.

2018. jún. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem a 14-es válaszoló látja jól a dolgokat.

Egyet értek.

2018. jún. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
0%
Vajon még mit titkolhat?
2018. jún. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
Attól tartok, hogy még vannak titkai.
2018. jún. 18. 19:45
 18/39 anonim ***** válasza:
78%
Amikor ezt most elolvastam, tátva maradt a szám. Ilyet én sose mernék megtenni. Ez nagyon durva. Nem hiszem, hogy megtudnám emészteni, ha valaki így átbaszna a palánkon.
2018. jún. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
72%
Ezzel az a gond, hogy tisztessègtelen. Ha kèrdező akar gyereket, vagy erről mèg nem döntött, akkor nem lehet elvetetni magàt, majd megzsarolni, hogyha szeretsz ìgy is kellek. Akinek fontos a gyerek, az nem fog olyannal hàzasodni, akinek nem az vagy nem lehet. Ha meg most elvàlik, akkor nem szemèt, mert senkitől nem lehet elvenni a döntès jogat ilyen helyzetben.
2018. jún. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 Szergej55 ***** válasza:
100%
Hát, ez nem igazán f.asza. Tényleg nem tudok ennél jobbat mondani, fogalmam sincs, hogy érne, ha kiderülne, hogy éveket vesztegettem el egy hamis illúzióban.
2018. jún. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!