Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek után megtudnátok bocsátan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után megtudnátok bocsátani a feleségeteknek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A feleségemmel mind a ketten 27 évesek vagyunk és nemrég volt az esküvőnk. Öt éve vagyunk együtt és sohasem volt köztünk veszekedés és mindig őszinték voltunk egymáshoz. Én mindig is szerettem volna gyerekeket és a feleségem is mindig mondta, hogy Ő is nagyon szeretne. Azonban az esküvőnk után pár héttel sírva elmondta nekem, hogy neki sohasem lehet gyermeke és ezt az első perctől kezdve tudta. Nagyot csalódtam benne, hogy éveken keresztül a szemembe hazudott. Ezek után nem tudok úgy rá nézni mint azelőtt.



2018. jún. 18. 17:25
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Hidd el én is meglepődtem és Ő nekem az első nő az életemben.
2018. jún. 18. 20:15
 22/39 anonim ***** válasza:
75%
@17: Ezt mire alapozod?
2018. jún. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
Szépen átvert. Írom én, akinek szintén nem lehet gyermeke. De a megismerkedésünkkor közöltem a párommal. Ettől még jól működik a kapcsolatunk 10 éve.
2018. jún. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
86%

Ha a gyerek miatt vetted el, akkor erdemes elvalni es keresni egy masik mehet, mert akkor ez a kapcsolat kb pont ennyit is ert.

Nalunk nem lehet gyerek egeszsegugyi okok miatt, elvileg o ezt a hazassagunk elott nem tudta-engem konkretan az sem erdekelt volna ha hazudott, mert a felesegem nem ezert szeretem, nem ezert valasztottam.


Nyilvan en is atverve ereznem magam, de most ha ezert valnek akkor lehet szepiteni a dolgokat de azt jelentene h nem szerettem igazan, aki a te esetedre tokeletesen igaz.

2018. jún. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Félre értesz. Nem a gyerek miatt választottam. Ha évekkel ezelőtt megtudtam volna akkor sem hagytam volna el és mellette álltam volna. Az esik a legrosszabbul, hogy éveken keresztül a szemembe hazudott és eltitkolta.
2018. jún. 18. 21:08
 26/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is itt az a ,,gond" hogy nem szólt. Nem írta a kérdező, hogy nem szereti, csak rosszul érinti őt.
2018. jún. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
68%
5 éve vagytok együtt? 22 éves korában már tudta, hogy nem lehet gyereke? Honnan a frászból?
2018. jún. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnék olyan helyzetet elképzelni, hogy eg ilyen dolgot ne mondjon el nekem a csajom. Milyen kapcsolatban vagytok ti, hogy ez nem került 5 évi szóba?
2018. jún. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Erről van szó, amit az előző írt. Hogy tudtátok ezt a témát évekig jegelni?
2018. jún. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
Korábban sokszor beszéltünk a közös jövőnkről és a gyerekekről. De sohasem mondta, hogy neki nem lehet.
2018. jún. 18. 21:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!