Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek után megtudnátok bocsátan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után megtudnátok bocsátani a feleségeteknek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A feleségemmel mind a ketten 27 évesek vagyunk és nemrég volt az esküvőnk. Öt éve vagyunk együtt és sohasem volt köztünk veszekedés és mindig őszinték voltunk egymáshoz. Én mindig is szerettem volna gyerekeket és a feleségem is mindig mondta, hogy Ő is nagyon szeretne. Azonban az esküvőnk után pár héttel sírva elmondta nekem, hogy neki sohasem lehet gyermeke és ezt az első perctől kezdve tudta. Nagyot csalódtam benne, hogy éveken keresztül a szemembe hazudott. Ezek után nem tudok úgy rá nézni mint azelőtt.



2018. jún. 18. 17:25
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem jegelték a témát, a nő konkrétan mondta neki, hogy Ő is akar gyereket, pedig már tudta, hogy neki nem lehet, a kérdezőben meg nyilván fel se merült, hogy hazudik, bennem se merülne fel basszus.
2018. jún. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
#31/31: Így van.
2018. jún. 18. 21:48
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy írtad, hogy attól tartasz vannak még titkai, ezt hogy érted, mire gondolsz?
2018. jún. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
Hogy az évek alatt megcsalt-e hiszen mind a ketten elsők vagyunk egymásnak. Nem vágytam sohasem arra, hogy kiéljem magamat. Nagyon boldog voltam mellette és ilyen sohasem jutott az eszembe. Ha évekig ezt képes volt eltitkolni akkor ezek után bármi előfordulhat.
2018. jún. 18. 22:16
 35/39 anonim ***** válasza:
83%
Na, ennek sem lesz jó vége.....
2018. jún. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%
Önértékelési problémája van szerintem a csajnak. H önmagában őtet csak, nem értékelnéd; plusz nagyon fél, hogyha téged elveszít, nem találna másik társat; annyira örült, hogy te mellette vagy; aki annyira szereti és elfogadja őt. Amúgy szerintem is fogadjatok örökbe egy picikét. Mert az pl önmagában, hogy ő is úgy várja, hogy gyerek legyen, hát, nem volt szép, de végülis akár várni várhatja valaki élete végéig, még meddőként is. Tehát ez így nem volt kamu, de nem is avatott be minden szükséges részletbe. Ezt viszont tényleg totál nem volt szép, de szerintem komoly önértékelési problémái vannak az asszonynak, én megbocsátanék, hogyha tényleg ő életem szerelme, és nagyon szeretem őt, és fontos ő nekem; és tisztában vagyok vele tényleg stabilan szilárdan bizton mondhatom , tudhatom, hogy ő is kölcsönösen szeret engem.
2018. jún. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
64%
Mi a baja, hogy nem lehet neki?
2018. jún. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%
A hazugság a legrosszabb dolog, főleg ebben a kérdésben. De ezt így kijelenteni, hogy nem lehet gyereke, lehet, hogy nagyon elhamarkodott. Mi a baja, hogy nem lehet gyerek? Ma már szinte csak annak nem lehet, akinek nincs méhe. Nagyon sokféle lehetőség van, amit végig lehet járni, hogy saját babátok legyen. Bár bennem felmerülne a kérdés, hogy akarom-e. Az őszinteség és a bizalom nagyon fontos egy kapcsolatban, ami most teljesen odalett.
2018. jún. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:

Ez nagyon durva. Reméljük másról nem hazudott s nem titkok míg el dolgokat. Mindig mindent tisztázni kell az elején. Nagyon nagy bunkóság sőt borzasztó gonoszság utólag közölni az ilyeneket meg bármi mást. Már össze házasodtatok s utánna mondja. Fhu hát én nem biztos h el tudnám viselni.

Mi lett azóta veletek? H alakultak a dolgok?

2018. nov. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!