Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Szóval a probléma az, hogy fél éve van jogsim, és azóta vezetek is, de párom közben folyton idegesít általában, paráztat, fél. (neki nincs jogsija). Rengetegszer összevesztünk már emiatt. mert elmondtam neki, hogy ezzel csak idegesít és feleslegesen stresszel, másrészt nem tud vezetni, ne mondja nekem hogy mikor kell fékezni meg ilyenek.

Tegnap ugyanez a téma, hogy Balatonra levezetnék először, és ő inkább akkor azt mondja, hogy ne menjünk.

Hozzá kell tennem, hogy eddig akárkivel mentem, anyámmal, apámmal, akik nagyon régóta vezetnek, mind azt mondták, hogy jól vezetek, nem életveszélyes...

Feleslegesen parázik és paráztat.

És ma megjegyeztem neki, hogy nekem egy erős emberre lenne szükségem, aki mellettem van, ha én is izgulok a vezetés miatt, nem arra, hogy ő mégjobban idegesítsen...

És ezen ő annyira felháborodott, hogy azt mondta, hogy akkor keressek magamnak egy erős embert, meg olyanokat vágott a fejemhez :(

Kedden lesz az esküvőnk és babát várok, és olyan seggfe...j velem :( Eddig meg mint egy álom, olyan volt a kapcsolatunk. egyáltalán nem ezt érdemlem...

Ha felteszem neki a kérdést, hogy mi a baja, akkor igazából nem is válaszol, nem mond rá semmit, (tehát maga sem tudja megmagyarázni). Elkezdi hogy én "beszóltam" neki, ezzel az erős emberes dologgal, mondtam, hogy ne viselkedjen hülyén a semmmiért.

Erre direkt elkezdett sértegetni, (engem bánt a hízás a terhességem alatt, és megvisel ha valaki megszól miatta, tegnap is kaptam egy olyat, hogy megnőtt a fenekem), szóval ő amúgy mindig megnyugtat, meg kedves velem, most meg azt mondja, csak így a semmiből, hogy én viselkedek hülyén, hogy bánt engem az, hogy ha valaki megjegyzi hogy híztam...


2018. júl. 5. 12:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

A palid egy nyomorék gyerek, aki még nem nőtt fel és nem akar felelősséget vállalni. Legrosszabb verzió, hogy a kritikát sem tűri és köpködéssel reagál. Ez lesz mindenre a válasza a továbbiakban is, úgyhogy amúgy itt zárnám rövidre ezt a kapcsolatot. Ha lehet a gyereket is elvetetném vagy örökbe adnám, kevésbé fáj most, mint majd 5 év múlva, amikor tányércsapkodással zajlik le ugyanez.


Másik, hogy te se sokat tudsz a férfiak lelkivilágáról, mert a fentiektől függetlenül rendkívül övön aluli sértés egy pasinak, hogy egy erős emberre van szükséged - vagyis azt mondtad, hogy ő nem az, hanem egy gyenge sz..r. Ő ezt így fordította le magában, ezért roppant elmésen ő is beléd rúgott azzal, amivel úgy gondolta, hogy jól megsérthet. Ez szerintem bugyuta és gyerekes, de attól még arra reagált, amit te mondtál.

2018. júl. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Csodálatos házasság lesz!

Ha valami nem tetszik neki, direkt beléd rúg, bocsánatkérés helyett. Elmondtad, hogy mi bánt, érre ahelyett, hogy változtatna, inkább még te vagy a szemét, és bunkózik.

Nekem az exem volt ilyen, azért is lett ex. Barmi gondom volt, inkább nyeltem kettőt és tűrtem, mert vele semmit se lehetett megbeszélni, minden kritikát támadásnak vett, meg hogy nekem ő nem elég jó, akkor keressek mást. Jól besértődött, duzzogott napokig, aztán "megbocsájtott", és minden ment tovább változás nélkül. Egyáltalán nem érdekelte, hogy mi jó nekem.

Csak én ezt előbb kiismertem, minthogy gyereket vállaljak vele.

2018. júl. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Egyszerűen ez az igazság, hogy idegesít, ha ott rinyál mellettem...

Egyáltalán nem férfias.

És igenis emberelje már meg magát.

2018. júl. 5. 13:53
 14/23 A kérdező kommentje:
Sosem fogadja el hogy neki nincs igaza, még most is azt állítja, hogy nekem nincs igazam...Mert írt nekem üzenetet, hogy ő nem akart megbántani... Erre én azt írtam, hogy ne haragudjon, nem tudok erre mit mondani...Mert tényleg nem tudok...megbántott. Erre a válasza, hogy hát persze hogy nem tudok mit mondani, mert nem nekem van igazam....
2018. júl. 5. 13:56
 15/23 anonim ***** válasza:
Óóó,jajjj.
2018. júl. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Hu, hát nehéz kérdés, mivel csak a te álláspontod szerint írtad le. Én azért meghallgatnám a vőlegényed szemszögéből.

Azért ideges, mert jön lassan a baba, pár nap mulva esküvő. Mindenki máshogy éli meg.

2018. júl. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Persze, nyilván csak az én szemszögemből...

De próbáltam leírni, hogy ő miket mondott, hogy neki mi a sértő amit én mondtam.

2018. júl. 5. 14:12
 18/23 A kérdező kommentje:
De most mit csináljak??
2018. júl. 5. 14:12
 19/23 anonim ***** válasza:
Végig se olvasom ezt a sok kommentet de szerintem ez a házasság nem fog sokáig tartani.
2018. júl. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Hát mindenképp üljetek le és beszéljétek ât a dolgokat még az esküvö elött,lehetöleg higgadtan,sértegetések nélkül.
2018. júl. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!