Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Szóval a probléma az, hogy fél éve van jogsim, és azóta vezetek is, de párom közben folyton idegesít általában, paráztat, fél. (neki nincs jogsija). Rengetegszer összevesztünk már emiatt. mert elmondtam neki, hogy ezzel csak idegesít és feleslegesen stresszel, másrészt nem tud vezetni, ne mondja nekem hogy mikor kell fékezni meg ilyenek.

Tegnap ugyanez a téma, hogy Balatonra levezetnék először, és ő inkább akkor azt mondja, hogy ne menjünk.

Hozzá kell tennem, hogy eddig akárkivel mentem, anyámmal, apámmal, akik nagyon régóta vezetnek, mind azt mondták, hogy jól vezetek, nem életveszélyes...

Feleslegesen parázik és paráztat.

És ma megjegyeztem neki, hogy nekem egy erős emberre lenne szükségem, aki mellettem van, ha én is izgulok a vezetés miatt, nem arra, hogy ő mégjobban idegesítsen...

És ezen ő annyira felháborodott, hogy azt mondta, hogy akkor keressek magamnak egy erős embert, meg olyanokat vágott a fejemhez :(

Kedden lesz az esküvőnk és babát várok, és olyan seggfe...j velem :( Eddig meg mint egy álom, olyan volt a kapcsolatunk. egyáltalán nem ezt érdemlem...

Ha felteszem neki a kérdést, hogy mi a baja, akkor igazából nem is válaszol, nem mond rá semmit, (tehát maga sem tudja megmagyarázni). Elkezdi hogy én "beszóltam" neki, ezzel az erős emberes dologgal, mondtam, hogy ne viselkedjen hülyén a semmmiért.

Erre direkt elkezdett sértegetni, (engem bánt a hízás a terhességem alatt, és megvisel ha valaki megszól miatta, tegnap is kaptam egy olyat, hogy megnőtt a fenekem), szóval ő amúgy mindig megnyugtat, meg kedves velem, most meg azt mondja, csak így a semmiből, hogy én viselkedek hülyén, hogy bánt engem az, hogy ha valaki megjegyzi hogy híztam...


2018. júl. 5. 12:12
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Nem nem neeeem.....nem kéne most megházasodnod....nagyon nem. Ez most a lehető legrosszabb ötlet.


De úgy is meg fogsz házasodni és valószínű egy ideig minden varázslatos lesz, és azt fogod hinni mniden megváltozott, ő is, és minden csodálatos és csak képzelődtél, és biztos csak akkro volt idegesebb.....aztán vissza a valóságba...


Háát babám, nem jó ötlet , most nem.

2018. júl. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Meg fogjuk valószínűleg beszélni, csak annyira ki vagyok akadva, hogy tulajdonképpen a semmiből csinálta ezt a "hisztit".

Biztos vagyok benne, hogy nem ezek a valós okok ami miatt ezt csinálja most...

2018. júl. 5. 14:33
 23/23 anonim ***** válasza:

Én kis gondolkodás után lefújnám az egész esküvőt, és elköltöznék tőle.


Ugyanis bunkó, beleszól a dolgokba, parasztkodik, beszólogat, és rombolja az önbizalmadat.


De persze úgyis hozzámész, aztán kilenc hónap múlva írod ki a kérdést, hogy "a férjem megcsal, leszarja a fejemet, mit tegyek?"

2018. júl. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!