Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több pénz van a pénztárcájában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több pénz van a pénztárcájában, mint amit mond?

Figyelt kérdés
Előre is leszögezem, hogy nálunk nem tabu a pénz, simán hozzányúlunk a másik pénztárcájához ha apró kell, vagy kaját rendelünk és pl kell egy 500-as. Tegnap is éppen egy ezrest szerettem volna kivenni de ő éppen nem volt a környéken. Ki is vettem, de óhatatlanul megláttam, hogy nagyon sok pénz van nála a szokásoshoz képest, mondhatni a többszöröse. Amikor megjött meg is kérdeztem, hogy rendet rakhatok-e a pénztárcájában, mert ilyenkor pénzt is szoktunk váltani egymás között (persze úgy kérdeztem, mintha nem láttam volna semmit, mert gondoltam, hogy valami van) Erre szokatlanul reagálva kissé zavartan mondta, hogy most ne. Kérdeztem hogy miért? Hát mert MOST NE. Azt tudom, hogy a félretett pénzünkből nem tudott levenni, mert a bankkártya itthon van... Azóta ezen kattogok, hogy honnan lehet nála ennyi pénz... Ráadásul amikor rákérdeztem, hogy mennyi pénze van (gyűjt valamire) sokkal kevesebbet mondott mint valójában. Nagyon össze vagyok zavarodva.
2018. aug. 16. 11:37
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
21%

#20


Nem úgy értem ám, hogy kiveszed és elköltöd, hanem ráveszed nagyobb dolgok megvételére, hiszen "telik rá" "miért nem veszünk jobb dolgokat, ha egyszer van rá pénz?"... És elkezded piszkálni a takarékosság miatt, mert "mi értelme van őrizgetni a pénzt".

2018. aug. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 A kérdező kommentje:
Nem, én még mindig nem ilyen vagyok.
2018. aug. 16. 12:12
 23/51 anonim ***** válasza:
91%

Azt emlegeted folyamatosan, sok pénz.

Mi a sok pénz. Mihez képest sok?

Húsz körül szokott lenni és most láttál egy millát?

2018. aug. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
16%

#22


Attól még neki is legális tartalékot képzenie a tudtod nélkül. Nem ördögtől való dolog ez.


Mert mi lenne, ha hirtelen bajbakerülnétek? A sima "banszámláspénz" aligha tartana ki sokáig. Jobb a biztonság.

2018. aug. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
22%

Jó bevallom. Adtam neki kölcsön qrvázni szombatig 50es kamatra, ha éjfélre nincs itt vele, eltöröm a lábát. Így állapodtunk meg.

32/f

2018. aug. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 A kérdező kommentje:

Miből gondolod, hogy nekünk mennyi pénzünk van? Nyugi, nem halnánk éhen, ha "történne valami".

Még mindig nem az érdekel, hogy mire költi, hanem hogy honnan van lett.

Nem pont így, de pl. szokott lenni mondjuk 50 nála, most 200.

2018. aug. 16. 12:20
 27/51 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem miért nem mondtad rögtön hogy mi van,ha azzal semmi rosszat nem tehettél,hogy véletlenül megláttad? De szerintem Ő is levágta,hogy lehet nem véletlenül kérdezted a rendrakást (hiába próbáltad úgy kérdezni mintha nem tudnád - csak ismer) és azt is érezhette,hogy a reakciójából meg Te vágtad le hogy valami van,mégha abban eredetileg nem is lett volna biztos,hogy láttad.😊 Érted?
2018. aug. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 A kérdező kommentje:
Igen, értem... Nem tudom, miért így reagáltam, zavarba jöttem, mert tippem sincs, hogy mi történt.
2018. aug. 16. 12:23
 29/51 anonim ***** válasza:
42%

"hanem hogy honnan van lett."


Miért érdekel annyira? Adóellenőr vagy? Nem mindegy honnan van? Gyűjtögette, túlórapénz, eladott valamit, örökölte, prémium, ajándék, sorsoláson nyerte, bármi lehet.

2018. aug. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 A kérdező kommentje:
Még mindig egy pár vagyunk, nem vadidegenek. Vagy más se mond egy rohadt szót se a másiknak, ha 50-100-150 ezret leakaszt VALAHONNAN?
2018. aug. 16. 12:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!