Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több pénz van a pénztárcájában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több pénz van a pénztárcájában, mint amit mond?

Figyelt kérdés
Előre is leszögezem, hogy nálunk nem tabu a pénz, simán hozzányúlunk a másik pénztárcájához ha apró kell, vagy kaját rendelünk és pl kell egy 500-as. Tegnap is éppen egy ezrest szerettem volna kivenni de ő éppen nem volt a környéken. Ki is vettem, de óhatatlanul megláttam, hogy nagyon sok pénz van nála a szokásoshoz képest, mondhatni a többszöröse. Amikor megjött meg is kérdeztem, hogy rendet rakhatok-e a pénztárcájában, mert ilyenkor pénzt is szoktunk váltani egymás között (persze úgy kérdeztem, mintha nem láttam volna semmit, mert gondoltam, hogy valami van) Erre szokatlanul reagálva kissé zavartan mondta, hogy most ne. Kérdeztem hogy miért? Hát mert MOST NE. Azt tudom, hogy a félretett pénzünkből nem tudott levenni, mert a bankkártya itthon van... Azóta ezen kattogok, hogy honnan lehet nála ennyi pénz... Ráadásul amikor rákérdeztem, hogy mennyi pénze van (gyűjt valamire) sokkal kevesebbet mondott mint valójában. Nagyon össze vagyok zavarodva.
2018. aug. 16. 11:37
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kért kölcsön, akár a szüleitől:)

Kérdezz rá, ahogy olvasom nem sok tabu van a kapcsolatban, így utána te sem idegeskedsz emiatt:)

2018. aug. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 A kérdező kommentje:
Sajnos csak egy szülője van és vele sem olyan a kapcsolata, így az ilyesmiket kizárnám, meg nem vagyunk rászorulva, hogy kölcsön kérjünk szerencsére. Egyre jobban összezavar ez az egész, már csak úgy biztos nem térek vissza erre a témára, csak remélem, hogy nem tűnik el hirtelen "nyom nélkül" az összeg, mert az még rosszabb lenne...
2018. aug. 16. 12:29
 33/51 anonim ***** válasza:
0%

#30


Esetleg mondanám, hogy van, de pontos összeget nem mondanám meg, ismerem az emberi jellemet, hamar megtalálnák a helyét...


Te is, ha tudnád, mit tennél? Tényleg, mit?

2018. aug. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
86%
Annyit mondogatod, hogy nem vagytok idegenek, mégis úgy viselkedsz. Nem az a jó kapcsolat, ahol turkálunk egymás táskájában, telefonjában, szó szerint a fenekében, aztán IDE írunk ki kérdést, hanem ahol ahogy meglátod, rákérdezel.
2018. aug. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 A kérdező kommentje:
Ha mit tudnék? Hogy ennyi pénze van? Hányszor írjam még le, hogy semmit? Nem vagyok rászorulva, hogy az ő pénzét költsem, mi ebben olyan hihetetlen?
2018. aug. 16. 12:32
 36/51 anonim ***** válasza:
100%
Ha bejaratodak vagytok egymas penztarcajaba, akkor nyugodtan kerdezz ra. Elvileg nem idegenek vagytok egymasnak.
2018. aug. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 A kérdező kommentje:
Nekem ez nem turkálás, ez elég pejoratív szó... De már mindegy, ha akkor nem jutott eszembe rákérdezni nyilván már ma sem fogok.
2018. aug. 16. 12:33
 38/51 anonim ***** válasza:
100%

#35


Akkor meg mi közöd benne? Miért érdekel? Ha nem kell, akkor miért piszkálja a csőröd ennyire? Nem mindegy? Van. Ha gazdagok vagytok amúgy is, nem mindegy? Átcsoporosítja a pénzt, ennyi.


De gondolom azt akarod kihozni, hogy "biztos tisztességtelen úton szerezte", mert ugye fő az optimizmus.

2018. aug. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 A kérdező kommentje:

Mert ezek szerint valamit titkol előlem, nem? Nem gazdagok vagyunk, de szerencsére normálisan tudunk élni.

Nagyjából tudom, hogy mikkel szokott pénzt keresni (csere-bere, szerelés stb.) de mostanában tudtommal ilyesmit nem csinált...

2018. aug. 16. 12:40
 40/51 anonim ***** válasza:
91%

#39


Mindenkinek vannak titkai. Ez így helyénvaló, nem egy kollektív tudat vagytok ahol semmi titok nincs. Ezt el kell fogadni, mivel nem vagyunk vándorhangyák.

2018. aug. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!