Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több pénz van a pénztárcájában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több pénz van a pénztárcájában, mint amit mond?

Figyelt kérdés
Előre is leszögezem, hogy nálunk nem tabu a pénz, simán hozzányúlunk a másik pénztárcájához ha apró kell, vagy kaját rendelünk és pl kell egy 500-as. Tegnap is éppen egy ezrest szerettem volna kivenni de ő éppen nem volt a környéken. Ki is vettem, de óhatatlanul megláttam, hogy nagyon sok pénz van nála a szokásoshoz képest, mondhatni a többszöröse. Amikor megjött meg is kérdeztem, hogy rendet rakhatok-e a pénztárcájában, mert ilyenkor pénzt is szoktunk váltani egymás között (persze úgy kérdeztem, mintha nem láttam volna semmit, mert gondoltam, hogy valami van) Erre szokatlanul reagálva kissé zavartan mondta, hogy most ne. Kérdeztem hogy miért? Hát mert MOST NE. Azt tudom, hogy a félretett pénzünkből nem tudott levenni, mert a bankkártya itthon van... Azóta ezen kattogok, hogy honnan lehet nála ennyi pénz... Ráadásul amikor rákérdeztem, hogy mennyi pénze van (gyűjt valamire) sokkal kevesebbet mondott mint valójában. Nagyon össze vagyok zavarodva.
2018. aug. 16. 11:37
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg csak gyűjtögette, én nem feltételeznék semmi rosszat. Az én férjemnek is van "titkos" pénze. A fizetéséből tesz félre, a plusz munkákból, ilyesmikből. Sokáig azt hitte, nem tudok róla, aztán szóltam neki, hogy ne a házban rejtse el, mert mindig megtalálom takarítás közben😀. Megkérdeztem amúgy az okát, azt mondta, hogy jó érzés neki.

Ha megbízható ember a párod, nem kell rosszra gondolni.

2018. aug. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:

10-es válaszolóval értek teljes mértékben egyet. Kérdésedre válaszolva pedig én várnék egy pár napot vagy hetet, aztán rákérdeznék.

26/N

2018. aug. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
Már bocsi, de 50 körül szokott lenni, ahhoz képest a 200 nem sok.
2018. aug. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 A kérdező kommentje:
Nem pontos összeget írtam, de kb. a négyszerese a megszokottnak. Ami szerintem sok, főleg, hogy nem mondta, hogy lenne mostanában extra bevétele bárhonnan is.
2018. aug. 16. 13:23
 45/51 anonim ***** válasza:
38%
Én a helyedbe mikor láttad a sok pénzt kivettem volna és megvártam volna amig keresni kezdi.. és akkor kérdeztem volna meg töle hogy kièrt van ennyi pénz nála meg honnan van..
2018. aug. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
100%

Ha így zavar, kérdezz rá.

Ismered a párodat.. ha nem hajlamos bajba keveredni, valószínűleg nem ilyen jellegű ügyletből van pénze. Nagy baj nem lehet. Sokkal jobb, mintha ez az összeg eltűnt volna a közösből..de szerintem rövidesen úgyis kiderül minden :) Nem lehet olyan vészesen nagy titok, ha a pénztárcájában tárolja, ahol bármikor megtalálhatod:) nyugodj meg kérdező:)

2018. aug. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
100%

27-es vagyok. Idézlek:

"Egyre jobban összezavar ez az egész, már csak úgy biztos nem térek vissza erre a témára, csak remélem, hogy nem tűnik el hirtelen "nyom nélkül" az összeg, mert az még rosszabb lenne..."

+37-ben is írod,hogy nyilván nem fogsz már rákérdezni,de egyszerűen nem értem még mindig,hogy miért?

Most az jobb hogy ma meg már azon fogsz kiborulni,hogy eltűnt a pénz?

Mert mint mondtam tuti levágta mi van és nyilván nem akarja valamiért hogy tudj róla,különben engedte volna hogy lásd.

Szóval mi okod van nem megkérdezni utólag,ha már akkor elszalasztottad? Hiszen csak piszkál,így a kérdés nem vesztette érvényét.

2018. aug. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
100%
azért csalóka amit írsz mert pl nem mindegy h 5k helyet 20k van vagy 200helyet 800...pedig mind2 esetnél 4xes szorzó van.szóval azért pontosabbnak kéne lenni az összeggel kapcsolatban..illetve h mivel foglalkoztok.Nagyjábóli elképzelés.H most lopott cuccokat csereberél vagy kábítószert,vagy csak kapott valami prémiumot a melóhelyén.Vagy mivel írtad h szerelget lehet valaki megkérte h szereljen meg neki valamit amihez alkatrész kell és ő azt mondta beszerezni csak kéri rá előre a pénzt...alias az nem az ő pénze.Egyszerűsítve tök legálisan lehet nála más pénze viszont baromi ciki ha abból a pénzből eltűnik.PL megszereli a gépem mert nem megy rajta x-y játék..mondja kell új vidi kari 100k.azt se tudom mi az mit érdemes venni belőle csak h baromi drága és nem akarok vele befürödni ezért megkérem h vegye meg ő úgyis ő fogja beszerelni...oda adom persze neki a pénzt rá mivel általában nem rohangálnak az emberek 100k kel.Te ha kiveszel abból a pénzből az baromi gáz...ha nem 100k van benne lehet drágább vidi kari kellet vagy ha nem gépet szerel hanem auto-t ott máris sokkal nagyobb szorzók vannak az alkatrészeken,Motoroknál meg valahol a mars környékén járnak az árak...
2018. aug. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
Lehet meglepetés, lehet magának akar venni valamit, lehet el akarja tenni, lehet nyert, lehet kapott. Nem lehet tudni. Szerintem nem gondolkozz rajta. Vagy kérdezz rá vagy felejtsd el.
2018. aug. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
Mi lett ?
2018. aug. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!