Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több pénz van a pénztárcájában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több pénz van a pénztárcájában, mint amit mond?

Figyelt kérdés
Előre is leszögezem, hogy nálunk nem tabu a pénz, simán hozzányúlunk a másik pénztárcájához ha apró kell, vagy kaját rendelünk és pl kell egy 500-as. Tegnap is éppen egy ezrest szerettem volna kivenni de ő éppen nem volt a környéken. Ki is vettem, de óhatatlanul megláttam, hogy nagyon sok pénz van nála a szokásoshoz képest, mondhatni a többszöröse. Amikor megjött meg is kérdeztem, hogy rendet rakhatok-e a pénztárcájában, mert ilyenkor pénzt is szoktunk váltani egymás között (persze úgy kérdeztem, mintha nem láttam volna semmit, mert gondoltam, hogy valami van) Erre szokatlanul reagálva kissé zavartan mondta, hogy most ne. Kérdeztem hogy miért? Hát mert MOST NE. Azt tudom, hogy a félretett pénzünkből nem tudott levenni, mert a bankkártya itthon van... Azóta ezen kattogok, hogy honnan lehet nála ennyi pénz... Ráadásul amikor rákérdeztem, hogy mennyi pénze van (gyűjt valamire) sokkal kevesebbet mondott mint valójában. Nagyon össze vagyok zavarodva.
2018. aug. 16. 11:37
1 2 3 4 5 6
 11/51 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy magának gyűjt valamire, vagyis több dologra is, így a helye biztosan meglesz. Csak elég fura, hogy honnan...
2018. aug. 16. 11:47
 12/51 anonim ***** válasza:
100%
Én rákérdeznék, főleg úgy, hogy egyébként is szoktatok kivenni kajarendeléshez egymástól, tehát nem kutakodtál, hanem észrevetted.
2018. aug. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 A kérdező kommentje:
Igazából teljesen ledöbbentem amikor megláttam, sejtettem, hogy nem akar erről valamiért beszélni. :(
2018. aug. 16. 11:55
 14/51 anonim ***** válasza:
14%

"Micsoda dolog, hogy tárcájában van lenne annak jobb helye is" - gondolhatod magadban.


Ezért kell a pénzt elrejteni mások elől ("az okos azt is letagadja amilye van"), mert a többség a nem saját """"""közös"""""" pénzét szeretné elkölteni, jó gyorsan.

2018. aug. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem érdekel, hogy mire költi, totál kiforgatod a kérdést és offos választ adsz.
2018. aug. 16. 11:57
 16/51 anonim ***** válasza:
53%
Miért nem voltál vele rögtön őszinte? Miért nem mondtad el, hogy sok pénzt láttál a tárcájában? Ha nem tabu köztetek a pénz, akkor miért probléma erre rákérdezni? Egyébként nektek így jó, hogy egymás pénztàrcájában kotortok? Nálunk a másik telefonja, számítógépe, táskája, pénztárcája tabu.
2018. aug. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 A kérdező kommentje:
Számítógépet is szoktuk használni a másikét is, telefont is fel szoktuk venni a másik helyett, táskából is szoktuk kérni, hogy vegyen ki a másik valamit... Mi van ebben? Nem vadidegenek vagyunk egymásnak.
2018. aug. 16. 12:01
 18/51 anonim ***** válasza:
32%

Bár valahol ő a balek, ha tudja, hogy beleturkálhatsz, miért tartja ott? Az okos embernek több tárcája van, egy "legális" amit mások is láthatnak, viszonylag kevés pénzzel, egy tartalék vész esetére és az amiben az "igazi" pénz van, elrejtve, senkinek nem említve.


Van rokonom aki így csinálta mindig is, és okosan tette, az ismeősei, felesége tuti "találtak volna jobb helyet neki" és fuccs biztonsági tartalék.


Nekem vannak közvetlen rokonaim akiknek sosem mondanám el mennyi pénzem van, mert ők a sajátjukat is mindig lenullázzák, nem hiányzik, hogy ezt is lenullázzák, mert "arravan hogy ekőcsük". Igen, részben. De pucérs--ggre élni se jobb, mindig kell eltenni a vészesebb időkre.


A rokonom még időskorában is bármikor előtudott húzni pármilliót, ha kellett és azon kevesek közé tartoztam akiknek elmondta ezt a titkot, mert én nem vittem el vagy pofáztam el másoknak vagy "lenne ám jobb helye is"... És olyan jó rejtekhelyei voltak, hogy szerintem lesz amit évek múlva se talál meg senki.


Jó ez így, nem jó az "ad hoc" élet.

2018. aug. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem hogy tudnak így emberek együtt megélni egymás mellett úgy hogy nem őszinték? Én amikor együtt éltem a barátnőmmel nem volt titok, mindent megbeszéltünk és ha rákérdeztünk egymás dolgára nem lett belőle vita. Használta a pénzem, nem számoltattam el és még azt is tudtuk mikor megy sz.rni a másik.
2018. aug. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 A kérdező kommentje:
... Oké, sose költeném el a pénzét, de te biztos jobban tudod a nagy életigazságaiddal. Elég lesz, köszi.
2018. aug. 16. 12:06
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!