Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házasságban élek már 3 éve,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élek már 3 éve, így már hat éve együtt vagyunk. De a szex az nem megy. Fontos része életemnek a szex. Van is akivel fantasztikus. De az életem minden más részlete a férjemmel tökéletes. Mi az értelmes megoldás ilyenkor?

Figyelt kérdés
Szex terén nagyon nem illünk össze a férjemmel. Lehet, hogy rá kellene vezetni a nyitott kapcsolatra, hátha belemegy. De a jó szex is kell, akitől megkapom az teljesen alkalmatlan párkapcsolatra, semmi életcélja,semmi kilátása. Meg a buli a lényeg neki 30 évesen. De a férjemmel minden tökéletesen működik.
2018. aug. 28. 12:43
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/111 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi a gond. Eddig nem zavart, hogy csalod a párod, most kezdett el mégis? Vagy nem értem...
2018. aug. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/111 A kérdező kommentje:
De igen müködik minden ahogy kell. Én a vad, már-már durva szexet szeretem, ő pedig azt nem. Olyanra rákényszeríteni amit nem szeret meg nem akarom. Nem annyira kitartó mint nekem kellene, és ez sem a férjem hibája.
2018. aug. 28. 13:23
 13/111 A kérdező kommentje:
Nem tudja, hogy van valakim, de nem is régóta van. Ezt a nyitott házasságról kellene beszélnünk. Igen egyelőre megjátszom, hogy élvezem a szexet is, mert oda lenne az önbecsülése. Akivel szex van, az sokat bulizik, piál, és balhéi vannak. Igazi rosszfiú, de vonzó rosszfiú.
2018. aug. 28. 13:29
 14/111 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésemre nem feleltél.

Eddig ezek szerint elég jól megvoltál úgy, hogy csaltad a férjed. Most hogy jutott eszedbe mégis, hogy valami nem ok? Eddig nem zavart?

2018. aug. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/111 anonim ***** válasza:
100%

Nem, tényleg nem az ő hibája, hogy nem szereti a vad szexet, és te sem vagy hibás abban, hogy te meg igen. De abban mindketten hibásak vagytok, hogy a nyilvánvaló összeférhetetlenségetek ellenére erőltetitek ezt a kapcsolatnak csúfolt cirkuszt.

Te meg jobban járnál, ha végre szembenéznél a tényekkel: nem illetek össze.

2018. aug. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/111 A kérdező kommentje:
Hat éve vagyunk egy pár, és június óta van valakim, akivel jó ha heti egyszer vagyunk együtt. Meg nyaralni voltunk, ott is kieset a találkozókból majdnem három hét. Így azt mondom nem régóta van ez a helyzet.
2018. aug. 28. 13:33
 17/111 anonim válasza:
92%

De arra rákényszeríted, hogy egy hazug házasságban éljen, ahol csalod és megjátszod magad. De arra kényszeríteni, hogy vad szexet toljon, az már erkölcsileg nem megy. Értem én. :D


Váljatok el. Ha volt annyi eszetek, hogy erőltessétek ezt, és már kész a baj, akkor az egyetlen tiszta megoldás, ha elhagyod, és keresel olyat, aki durván megrak, ő meg olyat, akivel élvezi a lágy szexet. Ja, de hogy akkor anyagi biztonság nincs meg? Ja, hogy akkor elölről kéne kezdeni? Ja, hogy a szeretődet csak azért nem választod, mert alkalmatlan kapcsolatra a te definíciód szerint? Szegény férjed. Őszintén, mélyen sajnálom azt az embert. Te meg gyáva vagy kilépni egy kapcsolatból. Tökéletes? Mi? Az, hogy csalod?

2018. aug. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/111 A kérdező kommentje:
A férjem úgy tudja, hogy így is élvezem, csak durván még jobban.
2018. aug. 28. 13:36
 19/111 anonim ***** válasza:
96%
Őszinte kommunikáció teljes hiánya, félreba.szás, de azért tökéletes a házasság....😃 Bocs kérdező, de így 40 felett képtelen vagyok nem röhögni ezen a szánalmas hazug, önáltató szövegen, amit ide csaptál.
2018. aug. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/111 A kérdező kommentje:
Milyen kapcsolatban élnétek? Ahol fantasztikus a szex, de a párod iszik bulizik, nem lehet rá számítani, mellette még az életszínvonal is a béka segge alatt van. Vagy ahol minden jó, figyelmes , normális, és apànak is tökéletes. Szeretnék gyereket, és a férjemmel valószínű simán fel tudjuk nevelni, szereti a gyerekeket stb. Mégis melyik kapcsolatban élnétek?
2018. aug. 28. 14:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!