Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egyetemre megy?

Figyelt kérdés
A barátommal 10 hónapja vagyunk, imádjuk egymást, viszont sajnos most kezdi az egyetemet :( 100 km választ el minket egymástó, kb 1-1.5 óra. Egyelőre már csütörtök este haza tud majd jönni, vasárnap este vissza, így 2-3 éjszakát tudunk együtt aludni. Tényleg nagyon elszántak vagyunk, viszont tanácsokat szeretnék kérni, mivel tarthatnánk fennt továbbra is ezt a jó kapcsolatot? Mire kell odafigyelnem, hogy a támogatásomat érezze?:) én egyébként jövőre tanulok tovább, de még nem vagyok biztos semmiben, de akár egy városban is tanulhatunk majd.
2018. aug. 29. 14:26
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de 7 napból 4-et ígyis együtt tudunk tolteni, eddig is minőségi időt töltöttünk együtt, nem pedig csak “várom otthon” :)
2018. aug. 29. 16:12
 12/26 anonim ***** válasza:
akkor minek a kérdés?
2018. aug. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
69%

#1 vagyok. Egyáltalán nem voltam veled goromba, csak elmeséltem neked egy megtörtént esetet, de mesélhetnék még többet is akár, sőt nem csak fiú, lány szereplőkkel is. Aki járt már egyetemre, tudja, hogy milyen félredugások meg kavarások mennek ott :) Én gazdaságtudományi karra járok, és tudod, kikkel szexelnek az évfolyamtársaim? A szakesteken szedik össze a mérnök, informatikus srácokat a "fiús" karról.

De ha a cukormázzal leöntött válaszok érdekelnek csak akkor sajnálom, de nem szeretnék neked hazudni. Azért is írtam, hogy inkább a saját céljaid, álmaid lebegjenek a szemed előtt, ne a gimis szerelmed. Mert igen, a ti kapcsolatotok az "más", mint ahogy "más", "különleges" volt azoknak a kapcsolata is, akiknek még a vizsgaidőszak előtt megvolt a fél csoport.

2018. aug. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Koszonom , elvettetek minden kedvemet a folytatastol :)
2018. aug. 29. 16:42
 15/26 anonim ***** válasza:
84%

Szia!


Nálunk úgy volt, hogy mivel csütörtök este végeztem aznap már nem találkoztunk. Arra figyelj ha esetleg néha egyedül is akar lenni a családjával tartsd tiszteletben. Nem kell foglalkozni semelyik negatív hozzászólóval őket vagy megcsalták vagy fingjuk nincs róla mi az az egyetem. Én 4es átlaggal Gépészmérnökként együtt tudtam maradni a barátnőmmel. Ha van rá lehetőséged esetleg nem koleszos a barátod menj fel hozzá és bulizzatok akár hétvégén akár valamelyik szabadabb napon .


Ui: aki a karon esetleg lányként ott van azon lóg a fél banda rájuk aztán végképp nem kell féltékenynek lenni.


Sok sikert ! 😊

2018. aug. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
94%
Én 1 hónappal az egyetem kezdése előtt jöttem össze a párommal, szóval még nagyon az ismerkedős fázisban voltunk. Az első félévemet úgy kellett kibírni, hogy heti 2-szer aludtunk együtt és napközben nem igazán tudtunk beszélni. A második félévtől már egész jó órarendem volt, sikerült pár napba összesűríteni és akár heti 4 együttalvás is belefért úgy, hogy 2 órára voltam tőle. Már több, mint 3 éve együtt vagyunk. A fiú érzelmein múlik az egész.
2018. aug. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

15. nektek bejött, szerencsések vagytok, nagyon ritka :) Amit leírtunk az nem levegőbe beszélés, a hasonló kapcsolatokból 10/9 nek vége, nem éli túl a távolságot.


A megcsalásról annyit: egyik kapcsolatomnak sem amiatt lett vége. Viszont tudtomon kívül vettem már részt megcsalásban. Buliban összegabalyodtunk a fiúval ő jött oda, ő hívott meg egy italra, történt ez meg az. Azt mondta felhív, mivel csak kalandot akartam nem izgultam túl a dolgot amikor nem hívott. Eltelt pár hónap, egy buliban újra felbukkant. Nem kicsit volt részeg, odajött hozzám elmondta mennyire tetszem neki és sajnálja, hogy nem keresett, de amúgy barátnője van.

Ja ők egy városban is éltek, nem kilométerekre egymástól.


Az egyetemi életről is annyit, hogy való igaz nem mindenki dug és kavar agybafőbe, de aki akar az kényelmesen megteheti és meg is teszi. Nem egy olyan eset volt, hogy elég lett volna a szomszédszobába átkopognom ha unalmas lett volna az estém, még csak papucsot sem kellett volna húznom.



Minden a két félen múlik, ha a pasija tényleg akarja a kapcsolatot működhet. Ha a srác elcsábítható, vagy ne adj isten találkozik valakivel aki jobban tetszik és helyben is van azzal a kérdező semmit nem tud kezdeni.

2018. aug. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
sajnos ilyen velem is elofordult az egyetemen. helyes, szolid srac, kicsit egymasba gabalyodtunk, majd masnap reggel bejelentette, hogy baratnoje van. rosszul esett, de aztan inkabb a lanyt sajnaltam:(
2018. aug. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Eleg elszomorito nehany ember felfogasa/beszedstilusa/hozzaallasa a dolgokhoz. Szerelmesek vagyunk egymasba a parommal, es belekerultunk egy ilyen helyzetbe. Szerintem ebben a helyzetben mindenki egy kis tamogatast, par biztato szot varna. En se vagytam masra :) de milyen szep is a tipikus magyar mentalitas! “Minden szar, semmi sem jo, ez nem mukodik” meg is bantam az elozo valaszomat, hirtelen felindulsbol irtam, szerencsere volt egy kis idom gondolkodni. En kerek elnezest, hogy bizni merek a szerelmemben. Nem latom ertelmet a megcsalasos tortenetmeselesnek, hiszen ezekkel eddig is tisztaban voltam. Nem vagyok naiv, felkeszulok mindenre, de amikor elkisertem Ot a nyiltnapra.. hat nem epp a legjobb felhozatal volt lanyok teren. De meg ha a tesi egyetemre menne, akkor sem aggodnek emiatt, akarhiszitek, akarnem, a megcsalasos tortenetek ellenere sem. Ez barhol megtortenhetne, nem kell ehhez egyetemre menni.. :) koszonom a pozitiv kommenteknek! Nagyon jol esik. Megprobalunk rengeteget talalkozni, 100km nem tavolsag. Azt is tudom persze, a csaladja is latni akarja, elterveztem hogy rettento megerto, erdeklodo, turelmes leszek vele. 7bol igyis 4 napot egyutt tolthetukk, azt telesuritjuk programokkal, ha nincs ido egyutt tanulunk. Es en is megvettem a feleves vonat berletem! :) en bizom abban hogy ez mukodni fog, es ha igy allnek hozza, mint ti, kedves elso valaszolok, akkor nem mukodne! Azert mert ti ismertek par parasztot, vagy mert megcsaltak titeket/ az ismerosotoket, nem mindenki csalna meg a parjat, nem kell altalanositani. Persze tudom, hogy barmi kozrejatszhat a kapcsolatunkban, de hiszek abban hogy kepes vagyunk az akadalyokat lekuzdeni, mert szeretjuk egymast , es eros a kapcsolatunk. De nem is ertem, ezekkel a valaszokkal mit vartatok, hogy szakitsak vele rogton vagy mi?:)
2018. aug. 29. 20:48
 20/26 anonim ***** válasza:
51%
Na tessék, ha nem tetszik a válaszok többsége, rögtön jön a magyar mentalitás :) te is magyar vagy kiscsillag. Nem tudom, miért osztod az embereket a magas lóról, mikor te kérdeztél, ők válaszoltak. Picit túlértékeled magad, mert hát hogyne, a nyílt napon minden egyes lány rondább volt nálad. Látod, pár neked nem tetsző válaszra is hisztizel, hogy elvették a kedved a folytatástól, mi lesz akkor, ha a pasidat elkezdik megkörnyékezni a közelében élő lányok 😂
2018. aug. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!