Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egyetemre megy?

Figyelt kérdés
A barátommal 10 hónapja vagyunk, imádjuk egymást, viszont sajnos most kezdi az egyetemet :( 100 km választ el minket egymástó, kb 1-1.5 óra. Egyelőre már csütörtök este haza tud majd jönni, vasárnap este vissza, így 2-3 éjszakát tudunk együtt aludni. Tényleg nagyon elszántak vagyunk, viszont tanácsokat szeretnék kérni, mivel tarthatnánk fennt továbbra is ezt a jó kapcsolatot? Mire kell odafigyelnem, hogy a támogatásomat érezze?:) én egyébként jövőre tanulok tovább, de még nem vagyok biztos semmiben, de akár egy városban is tanulhatunk majd.
2018. aug. 29. 14:26
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem tetszik a valaszok tobbsege, amikor nem erre voltam kivancsi, hanem tanacsokat vartam :)
2018. aug. 29. 22:01
 22/26 anonim ***** válasza:

Ez igen, logikus milyen logikus, okos gondolatokkal teli válasz érkezett priviben:


Kaligula98

Egy undorito csicska vagy:)


😂😂😂

2018. aug. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
*de még milyen logikus
2018. aug. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Én azt tanácsolom, hogy gyúrj rá a saját életedre, tanulmányaidra, hobbijaidra, barátaidra amíg távkapcsolatban vagytok,

ne akarj folyton vele lenni ha itthon van, vagy folyton hozzá járni. Nem kell minden este skypolni sem, ha más dolga van,

Ne akard, hogy minden héten jöjjön, lesz olyan, hogy ott akar maradni buli/tanulás/barátok miatt, ez teljesen normális, ez is része az egyetemi életnek. Egy szóval, hagyd, hogy megélje ezt az élethelyzetet, ez csak egyszer van. És viszgaidőszakban ne sértődj meg, ha egy perce sem lesz rád, sajnos ez ilyen.


Viszont azt is tudnod kell, hogy ez az időszak a legnagyobb vízválasztó, ilyenkor változik a legtöbbet az ember személyisége.

Nem kell megcsalnia téged ahhoz, hogy beleszeressen másba, vagy más életre vágyjon. 10-ből 8 pár nem marad együtt, véleményem szerint.

Én is kemény mérnöki karra jártam, rengeteget kellett tanulni, de szórakozni is jártunk a csoporttársaimmal

vagy barátokkal más karokról, ilyenkor ismerkedik a legtöbbet az ember és ez tök jó dolog. Én is ilyen kis hősszerelmes barátnő voltam mint te,

elkerültem egyetemre és második félévben beleestem egy csoporttársamba mint a nagyágyú, pedig én is azt hittem hogy jó a kapcsolatom és

hatalmas a szerelem az exemmel. Kevés kivétellel a többi csoporttársam is így járt, pedig elhiheted, hogy nem rossz, gonosz, megátalkodott emberekről van szó.

2018. aug. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Ne írjál neki negatívot, mert priviben elkezdi a "beszólásokat", jól megmutatva az igazi arcát :D Nem hiszem, hogy egy ilyen csajnak van saját élete, barátai, vagy bármire is vinné az életben. Azért ragad ennyire a pasijára, akin kívül semmi mást nem tud felmutatni, és aki kb. már a gólyabálról mással fog hazamenni :)
2018. aug. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

bár nekem nem írt privit, de feltűnt, hogy igen nagy az arcocskája ahhoz képest, hogy tanácsot KÉRNI jött ide.


nagyon magabiztosan szólogat be a nála tapasztaltabbaknak, és ez nem tetszik nekem sem:)

2018. aug. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!