Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges egyszerre 2 férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges egyszerre 2 férfit szeretni?

Figyelt kérdés
A barátommal 4 éve vagyunk együtt Debrecenben laktunk együtt mert oda valósiak vagyunk.Én 1 éve költöztem Budapestre és megismertem egy nálam jóval idősebb férfit és lefeküdtem vele mikor még nem éreztem iránta semmit.Majd szép fokozatosan kezdtem magamon észre venni hogy hiányzik ha nem vagyunk együtt.De mindkét férgi ugyan úgy hiányzik ha pl Debrecenbe vagyok akkor a Pesti férfi ha Pesten akkor a Debreceni barátom.Lehetséges két embert ugyan úgy szeretni?Vagy csak beképzelem?Még nem voltam ilyen szituációba szóval fogalmam nincs mihez kezdjek ezzel a helyzettel.22/n a barátom 24 a Pesti férfi pedig 39

2018. aug. 31. 22:30
1 2 3
 11/23 he84 ***** válasza:
Igen, vannak olyan emberek is, akik tudnak egyszerre 2 embert is szerelemmel szeretni. Ém az valóban nem jó, ha egyikkel megcsalod a másokat. Ha a másikkal vagy már inkább, akkor az 1. barátodnak mondd el őszintén, szakíts vele és legyél a másikkal.
2018. szept. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
6%
Ahogy mondani szokták erre a viselkedésre, köpj egyet és állj alá... Ügyes kislány.
2018. szept. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
6%
Nem.
2018. szept. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Tudod, hogy lelki ronccsá tenné a barátodat, ha megtudnád, ezért inkább megcsináltad, és nem mondtad el neki... hát, ha az etikát félreteszem, akkor csak az jön le, hogy tudtad, hogy mit csinálsz, hogy mit okoz, mégis megtetted.


Tedd fel a kérdést magad, hogy ha folyamatosan együtt lehetnél, melyikkel lennél együtt?

Amúgy a legjobb válasz erre az, hogy ha az első pasit szeretted volna, akkor nem szeretsz bele a másodikba.

2018. szept. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Igazi talpraesett csajszi vagy. Ha a férfiak jól érzik magukat, mért rontanád el a kedvüket. Ha nagy az esélye a lebukásnak, akkor jobb ha tisztázod a helyzetet.

Ezt kegyes hazugságnak tartom, ha nem a férfiak lehúzásáról van szó. Ha önzetlenségről szól a dolog, vagyis mindenki boldog, akkor viselhető a helyzet.

Ne foglalkozz senkivel a te életed úgy rendezed be ahogy akarod. Te tudod mi mennyit ér neked.

2018. szept. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

"Ha önzetlenségről szól a dolog, vagyis mindenki boldog, akkor viselhető a helyzet."


Are you for real??

Milyen agymenettel lesz önzetlenség az, ha én megcsalom folyamatosan a páromat más pasival, mert NEKEM így jó és nem klappol minden a kapcsoaltunkban? Kérlek, magyarázd már el, melyik része az önzetlenség.


Cáfolj meg kérlek, de pont az ÖNZŐSÉG fogalma az, amikor a saját érdekedet helyezed előre a másikkal szemben. (Ergo letehodo, hogyha megtudja kicsinálod lelkileg, neked így könnyebb ezért mégis megteszed vele)

Önzetlenség az, ha nem a saját érdekedet teszed a másik elé, hanem figyelembe veszed, hogy ha ez a másiknak fáj, akkor nemes egyszerűsséggel nem teszem meg vele egyáltalán, hanem korrekten viselkedek vele.


Ez az önztelenség. Remélem ilyen degenrált emberekkel soha nem fog összehozni a sors, annyira elkorcsosultatok. Kész ideológiákat gyárototok magatoknak a fosból, hoyg együött tudjatok élni a lelkiismeretekkel, mert gyávák vagytok az egyenes úthoz és megoldáshoz. Taps...

2018. szept. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 he84 ***** válasza:
Az tévedés, ha az elsőt valaki igazán szereti, akkor nem szeret bele egy másodikba is. Ez nem ettől függ, hanem egyszerűen ugyanúgy megtörténik, mint bármilyen szerelem. Ettől még ugyanúgy, vagy hasonlóan szerelmes lehet valaki mindkettőbe. Persze nem mindenkivel esik ez meg, de az emberek egy része képes rá.
2018. szept. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Igen az az önzőség, ha kisajátítotok magatoknak egy embert és nem veszitek figyelembe az érzéseit. Az is lehet, hogy a férfiak sosem tudják meg az igazságot. Mit szem nem lát szívnek nem fáj. De ha megtudják akkor is, egyéni szociális problémája, ha tragikusan fogja fel. Ha ez alapján értékeli a kapcsolatot az az ő baja. Ha nem tetszik neki akkor egyedül marad. Ha megértő lesz marad a boldogság.
2018. szept. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. szept. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"gen az az önzőség, ha kisajátítotok magatoknak egy embert és nem veszitek figyelembe az érzéseit."


Besz.rok phasztmeg. Ott kezdődik, hogy te nem veszed figyelembe a másik érzéseit azzal, hogy HÉTA MÖGÖTT mással dugsz. Nem érdekel a másik érzései, hogy ezzel neki fájdalmat okozol, mégis megcsinálod ennek ellenére. Ez konkrétan az önzőség leírása.


Különben ha annyira qrva rendben lenne, amit csinálsz, akkor ezt is meg tudnád bezsélni a kedves pároddal, és nyíltan, nem a háta mögött, hanem megegyezéssel krnátok azzal, akivel akartok. Érdekes módon itt nem erről van szó és te sem erről írsz: " Ha nem tetszik neki akkor egyedül marad".


Hmmmm, micsoda ÖNZTELNE lélek. Több kéne belőled! Ja nem . :D

2018. szept. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!