Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges egyszerre 2 férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges egyszerre 2 férfit szeretni?

Figyelt kérdés
A barátommal 4 éve vagyunk együtt Debrecenben laktunk együtt mert oda valósiak vagyunk.Én 1 éve költöztem Budapestre és megismertem egy nálam jóval idősebb férfit és lefeküdtem vele mikor még nem éreztem iránta semmit.Majd szép fokozatosan kezdtem magamon észre venni hogy hiányzik ha nem vagyunk együtt.De mindkét férgi ugyan úgy hiányzik ha pl Debrecenbe vagyok akkor a Pesti férfi ha Pesten akkor a Debreceni barátom.Lehetséges két embert ugyan úgy szeretni?Vagy csak beképzelem?Még nem voltam ilyen szituációba szóval fogalmam nincs mihez kezdjek ezzel a helyzettel.22/n a barátom 24 a Pesti férfi pedig 39

2018. aug. 31. 22:30
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
ÖNZETLEN*
2018. szept. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
25%

Az jobb lenne, ha otthagyná. És bevallaná neki, hogy kevés az amit nyújt. Ügyesen megoldotta a kecske is jóllakott és a káposzta is megmaradt. Nem bántja a férfi egóját és kiegyensúlyozottan, boldogan élnek.

Lehetne őszintén csinálni a dolgot, de a társadalmi normák embertelenek. Mindenki a rabja és még sem tud neki senki megfelelni. Nézzen mindenki magába, hogy nála minden rendben van-e. És utána nyúljon kőhöz.

Nem az a fontos, hogy mit csinál. Hanem a szándék a lényeg.

2018. szept. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

"Az jobb lenne, ha otthagyná."?


Igen, elvárom a kedves páromtól, hogy hasonló esetben menjen és legyen boldog mással, ha velem csak félmegoldással tud együtt élni. Érted? Ez az önzetlenség fogalma számomra. Másrészt ha ilyen sunyi módon be is csapna és végig az arcomba hazudná hogy minden tök rendben meg happy, én magam raknám ki a ..ba. Ergo nem kényszerítem hazugságra és sunyi játszmákra.


Megmondja mi nem jó, többet/mást szeretne, és megpróbálunk rajta első körben javítnai. Ha meg ezen túl vagyunk, akkor sem én nem szeretnék szeretőzni és sunyizni, sem pedig azt enm szeretném, ha a páromat kényszeríteném bele ilyen helyzetbe.


Ha ez a módszer nem megy valaknek, azt sme értem, minek megy bele párkapcsoaltba hazugságokkal. Lehet szabadon qrni akivel akarsz, ha neked ez kell. Egy párkapcsolat a legtöbb embernek igen, nem erről szól.


A különbség csak az, hogy te eleve hazugsággal mész bele. -Nem is értem,minek? Azzal, hogy átcseszed a másikat, nem biztos, hogy jót teszel neki... Lehet taéálna msát, akinek épp elég az, amit nyújt.


NEm akarok énsenki feje fölött pálcát törni, mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja. Engem csak az csesz fel, amikor a hazugságot és sunyiskodát úgy hirdetjük itt, mint a helyes és legjobb út, ami mindenkinek megfelel. - Pedig ez csak neked felel meg még mindi, az is csak azért, mert egy nem kell szembenézned a porblémáiddal, meg azzal, hogy a kapcsolatod nem működik jól, nem kell konfrontálódnod a pároddal, nem kell változtatnod. Maradsz a megszokottban és a hazugságban.


Lehet ezt is csinálni, igen, csak ne verjük már hozzá a mellünket is könyörgöm, hogy ez a legjobb módja a dolgok elintézésének, hogy ha valami nem megy, befogom a pofámat és inkább a másik arcába hazudok és megcsalom.

2018. szept. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!