Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valami összetört bennem? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami összetört bennem? Vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyunk együtt a párommal és minap azt mondta, hogy ő a kapcsolatunk elején nem érzett irántam semmit, sokszor gondolkodott a szakításon, de mostanra megváltozott, azt mondja, hogy nagyon szeret, küzd értem, velem akar lenni. Ezeket csak most mondta el nekem, eddig érlelődött benne ez az érzés. De azt mondja, hogy így, hogy elmondta nekem ezeket a rossz érzéseit, hogy miket érzett (vagy nem érzett) irántam az elején, így már tud szeretni engem. Én nagyon szeretem/ szerettem már az elejétől kezdve, én nem tudtam arról, hogy ő ilyeneket gondol. De most, hogy megtudtam valami összetört bennem, nem tudok rá úgy gondolni, hogy ebből bármi hosszútávú dolog lehetne. Nem érzem azt a lángot, amit eddig. Csak én tolom túl ezt vagy érthető, hogy valami megingott bennem iránta?
2018. szept. 3. 07:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Igen ismerős érzés. Nekem is mondta az ex pasim hogy sose szeretett szerelmesen és csak azért jött velem össze mert akkor velem volt el a legjobban. Szeretett max úgy mint egy barátot. Mikor ezt megtudtam én is össze törtem és nem tudtam utána ugyan úgy tekinteni rá. Innentől lejtőt kapott a kapcsolatunk és vége lett.
2018. szept. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt összejöttetek, mióta és mennyire ismerték egymást? Nem mindenki esik egyből szerelembe, nekem is idő kell ahhoz, hogy beleszeressek valakibe.
2018. szept. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
45%

Felnőtt párkapcsolatok rovat - biztos, hogy ide akartad tenni?

Nekem ez olyan, mintha két 15 éves küzdene az érzéseivel.

Ha szeretek valakit, akkor szeretem. Ha nem, akkor nem. Ti meg itt agyaltok, mellébeszéltek, szerintem félre is értitek egymást, és ha minden sikerül, még szakítotok is.

2018. szept. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk már kamaszok. Egyre jobban összetörve érzem magam. Néha rám tör, hogy soha többet nem akarom látni. Én sohanem játszottam az érzéseivel. Elmondtam neki, hogy nagyon szeretem. Erre ő mindig azt válaszolta, hogy ő is. Erre most tessék. Úgy érzem az elmúlt 5 hónap csupa hazugság volt és kidobott idő a nagy semmire.
2018. szept. 3. 14:46
 15/22 anonim ***** válasza:
69%

5 hónap nem sok.

amúgy mi ez, hogy ha nem mondja el, hogy az elején nem volt szerelmes beléd, akkor elhagyott volna? tehát ha nem közölheti veled ezt, akkor inkább elhagy? vagy csak én értem félre, és azért tűnik f@zságnak?

2018. szept. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
15-ös. Pontosan így történt ahogy írod...
2018. szept. 3. 18:10
 17/22 anonim ***** válasza:
45%
Vannak dolgok amiket jó ha nem mondunk ki .. nem volt szerelmes beléd ? Örülj neki ha még ez nélkül is képes volt melletted lenni . Mások a lila köd távozása után újjabb ködöt keresnek. Hosszabb távon a szeretet,megbecsülés ami összetart nem pedig az amiket a filmekben látsz. Jó reggelt!
2018. szept. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
17-es. Tudom, hogy nem az a valóság amit a filmekben látunk, de akkor is nagyon rosszul esett, hogy én tényleg az első perctől kezdve rajongtam érte, ő meg semmit nem érzett irántam. Úgy lett volna igazságos szerintem, ha ezt már az elején elmondta volna, így én sem lovaltam volna bele magam annyira. De így szörnyű érzés. Szerintem ez az emberek nagy részének rosszul esne :(
2018. szept. 4. 15:18
 19/22 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem olyan nincs, hogy az elso perctol szerelmes az ember, ehhez ido kell, 5 honap pedig tenyleg nem sok. En sem voltam szerelmes a ferjembe a legelejen (bar tudtam, ereztem, hogy mi egymasei leszunk), igaz, nem is mondtam neki, hogy szeretem amig tenyleg ugy nem ereztem. O sem volt szerelmes kezdettol fogva, nem is tervezett hosszu tavra velem, megis felesegul vett.

A te helyedben nekem nem az esne rosszul, hogy nem szeretett a legelejetol fogva, hanem az, hogy azt mondta, hogy szeret, holott nem igy volt- tehat az sem biztos, hogy most mar szeret, nem hiteles, amit mond. De hat ezt te erzed, hogy mennyire szeret.

2018. szept. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Ez azért van mert hazudott neked: azt mondta hogy szeret. Most bevallotta hogy nem szeretett, de most szeret, aztán jövőre is lehet egy ilyen? Ki tudja.


Együtt voltam egy nővel 2 évig, szerettem de nem voltam be szerelmes. Kérdezte hogy miért nem mondom neki hogy szeretem, amikor ő szokta mondani nekem. Mondtam hogy azért mert nem érzem úgy. Kicsit fájt neki de túltette magát rajta.


Megértem a csalódottságot, hogy becsapva érzed magad.

2018. szept. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!