Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valami összetört bennem? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami összetört bennem? Vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyunk együtt a párommal és minap azt mondta, hogy ő a kapcsolatunk elején nem érzett irántam semmit, sokszor gondolkodott a szakításon, de mostanra megváltozott, azt mondja, hogy nagyon szeret, küzd értem, velem akar lenni. Ezeket csak most mondta el nekem, eddig érlelődött benne ez az érzés. De azt mondja, hogy így, hogy elmondta nekem ezeket a rossz érzéseit, hogy miket érzett (vagy nem érzett) irántam az elején, így már tud szeretni engem. Én nagyon szeretem/ szerettem már az elejétől kezdve, én nem tudtam arról, hogy ő ilyeneket gondol. De most, hogy megtudtam valami összetört bennem, nem tudok rá úgy gondolni, hogy ebből bármi hosszútávú dolog lehetne. Nem érzem azt a lángot, amit eddig. Csak én tolom túl ezt vagy érthető, hogy valami megingott bennem iránta?
2018. szept. 3. 07:31
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta?
2018. szept. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

13 év után közölte az exem, hogy sosem szeretett igazán. Egy gyereket adtam neki.

Teljesen összetört

Téged legalább már szeret, ha később jött is rá. Élvezd amíg csak lehet!

2018. okt. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!