Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem veszi ki a részét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem veszi ki a részét a távkapcsolatból. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Több, mint 3 éve vagyunk együtt, ebből 2 év távkapcsolat. 350 km választ el minket. Ő már dolgozik, én egyetemista vagyok,nagyon sok órám van, ráadásul az utazás is nagyon hosszú és költséges. Első éven nem úgy mentek a dolgok, ahogy kellett volna, ritkán találkoztunk, megcsaltam a páromat, megbocsájtott. Az volt a kikötés, hogy 2 hetente menjek haza. Onnantól kezdve minden 2 hétben hazautaztam, ami nem csak anyagilag volt megterhelő, de szellemileg is, ráadásul ő soha nem pótolt az utamba, mert szerinte az az én dolgom, az övé pedig, hogy várjon otthon. Jelzem, dolgozik, a szüleivel él, semmire sem kell fizessen. Hozzám az eddigi 2 év alatt összesen 3X jött el, azt mondta, azután, amit tettem, nincs kedve. Idén államvizsgázok és nem tudom megoldani, hogy hazamenjek 2 hetente, mondtam, hogy inkább pótolok én is a szállásba, csak jöjjön ő többször. Azt mondta, nem az ő dolga és, hogy nem elég fontos nekem az egész, azért nem akarok hazamenni. Én tényleg mindent megteszek és próbálom jóvátenni, de muszáj a tanulással is foglalkozzak, ráadásul az utazási költségek és a lakbér kifizetése után kevés pénzem marad a megélhetésre, ő pedig folyamatosan szórakozni jár és pancsolja a pénzt, de azt mondja, az én hülyeségem, oldjam meg. Én nem akarom, hogy pénzt adjon nekem, de ugyanúgy az ő érdeke is, hogy találkozzunk, ráadásul a szüleim pénzét költöm, ami miatt rosszul érzem magam. Ez természetesen őt nem érdekli és nem tudom, mit tegyek. Nagyon szeretem, de vagy a tanulás mellé állok, vagy utazgatok. Ő biztos, hogy nem fog idejönni. Azt is ajánlottam, hogy félúton találkozzunk, azt mondta, hogy egy lépést se megy el otthonról, egy évben maximum 2X jön fel. Arról ne is beszéljünk, hogy neki a busz ingyenes lenne, csak szállást kéne fizetni arra a pár napra. Tényleg én nem akarom eléggé? Úgy érzem, ő nem veszi ki a részét ebből az egészből és nagyon fáj. Nem hányhatjuk fel mindig a megcsalós témát, ő is csinált egyet, s mást a kapcsolatunk folyamán és elméletileg megbocsájtott nekem, ahogy én is neki. Együtt terveztünk mindent, de ha ennyire tudok rá számítani a későbbiekben is, akkor gondolkodnom kell rajta. Egyébként van köztünk 9 év korkülönbség. Nagyon nehéz volt ez a 2 év is, főleg a sok utazgatás nehezítette meg. Hiába mondom, hogy tanulnom kell, őt nem érdekli semmi. Mit tegyek? Szeretnék tisztességesen leállamvizsgázni, de őt se akarom elveszíteni.21/L

2018. okt. 4. 00:27
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2018. okt. 4. 01:18
 12/37 anonim ***** válasza:
92%
A saját érdekedben kezdj el barátkozni a gondolattal,hogy nem vele fogod leélni az életed...
2018. okt. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
94%

Betudom a nagyon fiatal korodnak, hogy ennyire naiv vagy és képes vagy ezt csinálni.

De ne tedd, legszebb éveidet elpocsékolod valakire, aki semmire sem tart téged. Lépj ki ebből sürgősen. Most koncentrálj a tanulásra, a jövődre. Ez a pasi felejtős. El ne hidd, hogy a te dolgod menni hozzá! A megcsalás meg nem szép dolog, de megtörtént. Ő megteheti, hogy megbocsát vagy nem. De ha igen, akkor ez rohadt szemét húzás tőle amit művel veled. Akkor ne hánytorgassa fel és ne várja hogy te csacskaként ugrálsz neki. Jól látod, ő semmit nem tesz ebbe a kapcsolatba,érted.

Azt azért nem értem, hogy környezetedben nem volt senki, szülők, jóbarát, bárki aki felvilágosítson, ez nem normális így, ne csináld? Komolyan dühít, hogy egy fiatal, 21 éves lánnyal képes valaki ezt csinálni évekig. Tapasztalatlan vagy, azért nem látod be, ez így sz@rt sem ér. Ez az ember NEM szeret téged. Egy szerelmes férfi nem így viselkedik. A lányom nem sokkal fiatalabb mint te, neki is ugyenezt tanácsolnám. Ne hagyd magad!

2018. okt. 4. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is ilyen nő az álmom. Idejön, lerendezem mint Farkas Juliskát. Utána elhúz, élhetem ordas életemet. Vajda Timi költséghatékonyabban meg tudta oldani, bár lehet őt nem rendezi le rendesen az Ordas. Q- ronda vagy, hogy ebbe belemész?
2018. okt. 4. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
Kis naív! :D azért én drukkolok neked!
2018. okt. 4. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem o eleted parja.

Koncentralj az allamvizsgara.

Ez a "kapcsolat" igen egyoldalu. En kapcsolatnak sem neveznem.

2018. okt. 4. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kapcsolat is a megcsalással ért véget, csak ti nem vettétek tudomásul.

Életed végéig büntetni fog miatta, laposkúszasban éled le az életed. Nem tisztel, nem bízik benned. Nincs mire építeni. Tanulj az esetből, és a következővel csináld jobban. Most szakíts, amíg levizsgázol, addig úgyse lesz erőd pasizni, nyáron már könnyű szívvel, tiszta lappal indulsz.

2018. okt. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

kicsit tapasztaltabb nőként (38) ugyanazt írnám, mint a 18-as válaszoló.


sok sikert az államvizsgához!:)

2018. okt. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%

Azt ne nevezzük màr kapcsolatnak, ahol jó esetben 2 hetente talàlkoznak a felek, ràadàsul csak te erőlteted ezt, csak te futsz utàna.

Én 33 éves vagyok, de ezt velem 21 évesen se csinàlta volna meg senki, mert egy egészséges kapcsolat része a rendszeres szexuàlis élet, azt pedig 350 km tàvolsàgból viszonylag nehéz lenne együtt kivitelezni.


Sok sikert az àllamvizsgàdhoz, és hidd el, fogsz olyan embert talàlni, aki megérdemel téged, de az nem ő aki most van.

2018. okt. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Nekem ő az első komoly párkapcsolatom, első nagy szerelem. Bármikor próbáltunk erről beszélni, mindig elhitette velem, hogy mással még ilyen se lenne. A szüleimmel és a barátaimmal pedig szembeszálltam, bármikor mondtak olyan dolgokat, amivel nem értettem egyet. Sőt, az elején teljesen elszakadtam a barátaimtól, minden időmet csak vele töltöttem. Ő azt mondja, hogy szerelmes belém és mindent velem tervez. Amikor otthon vagyok, akkor el is hiszem és érzem. Törődik velem, folyamatosan közös programokat szervezünk, mindent megbeszélünk, a szex is fantasztikus, de amikor eljövök, már másnap kezdődik a hiszti, mert nem írok elégszer, nem veszem fel egyből a telefont, nem mondom meg pontosan, mikor megyek haza. Teljesen megváltoztam. Régen minden hétvégén szórakozni jártam, most, ha egyetemen vagyok is mennék, de azt mondta, hogy neki az nem fér bele, hogy ismerkedek más pasikkal és éjszaka nem tudja, hol vagyok, úgyhogy a barátaimmal is csak nap közben járok ki. Amúgy ők is úgy látják, hogy a problémák akkor kezdődnek, amikor távol vagyunk egymástól. Ezért reménykedem, ha hazamegyek és együtt leszünk, könnyebb lesz. :(
2018. okt. 4. 07:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!