Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem veszi ki a részét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem veszi ki a részét a távkapcsolatból. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Több, mint 3 éve vagyunk együtt, ebből 2 év távkapcsolat. 350 km választ el minket. Ő már dolgozik, én egyetemista vagyok,nagyon sok órám van, ráadásul az utazás is nagyon hosszú és költséges. Első éven nem úgy mentek a dolgok, ahogy kellett volna, ritkán találkoztunk, megcsaltam a páromat, megbocsájtott. Az volt a kikötés, hogy 2 hetente menjek haza. Onnantól kezdve minden 2 hétben hazautaztam, ami nem csak anyagilag volt megterhelő, de szellemileg is, ráadásul ő soha nem pótolt az utamba, mert szerinte az az én dolgom, az övé pedig, hogy várjon otthon. Jelzem, dolgozik, a szüleivel él, semmire sem kell fizessen. Hozzám az eddigi 2 év alatt összesen 3X jött el, azt mondta, azután, amit tettem, nincs kedve. Idén államvizsgázok és nem tudom megoldani, hogy hazamenjek 2 hetente, mondtam, hogy inkább pótolok én is a szállásba, csak jöjjön ő többször. Azt mondta, nem az ő dolga és, hogy nem elég fontos nekem az egész, azért nem akarok hazamenni. Én tényleg mindent megteszek és próbálom jóvátenni, de muszáj a tanulással is foglalkozzak, ráadásul az utazási költségek és a lakbér kifizetése után kevés pénzem marad a megélhetésre, ő pedig folyamatosan szórakozni jár és pancsolja a pénzt, de azt mondja, az én hülyeségem, oldjam meg. Én nem akarom, hogy pénzt adjon nekem, de ugyanúgy az ő érdeke is, hogy találkozzunk, ráadásul a szüleim pénzét költöm, ami miatt rosszul érzem magam. Ez természetesen őt nem érdekli és nem tudom, mit tegyek. Nagyon szeretem, de vagy a tanulás mellé állok, vagy utazgatok. Ő biztos, hogy nem fog idejönni. Azt is ajánlottam, hogy félúton találkozzunk, azt mondta, hogy egy lépést se megy el otthonról, egy évben maximum 2X jön fel. Arról ne is beszéljünk, hogy neki a busz ingyenes lenne, csak szállást kéne fizetni arra a pár napra. Tényleg én nem akarom eléggé? Úgy érzem, ő nem veszi ki a részét ebből az egészből és nagyon fáj. Nem hányhatjuk fel mindig a megcsalós témát, ő is csinált egyet, s mást a kapcsolatunk folyamán és elméletileg megbocsájtott nekem, ahogy én is neki. Együtt terveztünk mindent, de ha ennyire tudok rá számítani a későbbiekben is, akkor gondolkodnom kell rajta. Egyébként van köztünk 9 év korkülönbség. Nagyon nehéz volt ez a 2 év is, főleg a sok utazgatás nehezítette meg. Hiába mondom, hogy tanulnom kell, őt nem érdekli semmi. Mit tegyek? Szeretnék tisztességesen leállamvizsgázni, de őt se akarom elveszíteni.21/L

2018. okt. 4. 00:27
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%
Miért tetted fel a kérdést, ha nem fogadod el a válaszolók egyöntetű válaszait?
2018. okt. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

Ettől a "kapcsolattól" csak jobb várhat rád. Ezt hidd el nekem! Fiatal vagy és naiv. Itt pár válaszoló is megélte már szerintem ezt, ezért látják jól, hogy, ha jót akarsz magadnak, akkor hagy ott. Kezdj el magaddal foglalkozni, felépíteni az önbizalmad. Később egy hozzád illő párt találni, aki szeret, tisztel és mindent megtesz érted. Hidd el, létezik ilyen.


Én is ilyen voltam mint te, hogy nem mertem kilépni a komfortzónámból, a végsőkig ragaszkodtam, de fölösleges volt. Egyedül te nagyon kevés vagy egy kapcsolathoz, mert ehhez két ember szükséges. Szerintem legbelül ezt te is érzed nagyon jól. Sok sikert a vizsgádhoz! Tedd magasabbra a lécet és ismerkedj hozzád illő férfiakkal!


29N

2018. okt. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 peca1000 ***** válasza:
100%

1. a tanulás az első. Levizsgázol és kész.


2. barátod egy rafinált fa....sz, minden elismerésem az övé, mert 2 hetente kap úgy ingyen puncit, hogy semmit nem kell érte tenni, ahelyett, hogy elhajtanád, még te hajtasz érte.


3. ha igazán szeretne, megértené a helyzeted, és néha ő is lejönne hozzád.


4. a távkapcsolatok zöme elhal a távolság, az utazgatások, az ebbe belefeccölt pénz és idő miatt. Teljesen érthető, ha valaki egy idő után nem kér. A barátodnak elege lett ebből, megértem.


5. helyben is terem fa....sz, ahogy pun..ci is. Szakítsatok, keressen mindenki magának a lakhelyéhez közel.


6. a megcsalásod úgy kellett neki, mint egy falat kenyér, mindent ráhúzhat erre, és irányít az ebből jött bűntudatoddal. Ő is megcsalt már rég, csak te nem tudsz róla.


7. Szakíts vele, vagy további jó szenvedést! :)

2018. okt. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

Kicsi lány, mint írod, vannak szüleid, barátaid, akiknek szembementél a véleményével, ami gondolom hasonló azomhoz, ami itt van. Pedig nem kéne. Anyukád biztos csak jót akar neked, halgass rá. Itt is egyöntetű válaszokat kaptál. Ez sem elég?

Elhiszem, hogy első szerelem, stb, de lásd be, ez csak részedről van, ez nem kapcsolat, ezt mielőbb le kell zárni! Legszebb éveidet ezzel akarod elfecsérelni? Menj élj, bulizz, ismerkedj. Meglátod, kitárul a világ, és rájössz, van ennél jobb élet is. Ebből a bántalmazó kapcsolatból pedig lépj ki.

Remélem észhez térsz. Sok sikert, kitartást hozzá.

Ha nem gond, majd megírhatnád mit döntöttél.

13-as voltam

2018. okt. 5. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
istenem, ha én lehetnék újra 21 éves...
2018. okt. 5. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez minden csak nem egy egészséges kapcsolat.


Egyébként meg én is voltam halálosan szerelmes. Nem láttam más férfit rajta kívül, így nem hiszem el, hogy tényleg szereted mert akkor eszedbe se jutott volna megcsalni. Szóval, te se szereted, csak vmiért ragaszkodsz hozzá, ő se szeret, csak kihasznál. Szép.

2018. okt. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%

a kérdező azért van a pasival, mert megszokta, kényelmes, első szerelme, és ki tudja, milyen a többi férfi. megsúgom: a mostaninál klasszisokkal jobbak.


nagyon kevesen maradunk együtt az első szerelmünkkel, még ha tökéletes is a kapcsolatunk. és ez egy nagyon gatya kapcsolat (különben a kérdés sem született volna meg).


kérdező, maradj nappalin (ez akkor is létfontosságú, ha mégis benne maradsz a híg f*sban, mert a pasid mellett sosem fogod elvégezni), és ismerkedj meg az egyetemen egy rendes, téged nagyon szerető fiúval.

2018. okt. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!