Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól érzem, hogy irreális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem, hogy irreális elvárás ez a férfiak felé?

Figyelt kérdés

Munka után én irodalmat olvasok, nyelvet tanulok, edzek, elsajátítok egy új receptet és nem szeretem pocsékolni az időmet, csak úgy tudom álomra hajtani a fejemet, ha valami értékteremtő tevékenységet csinálok aznap.

Eddig minden párom azt csinálta, hogy munka után belustult, szörfölt a neten, hülyeségeket nézegetett, esetleg elment edzeni és nem nagyon voltak nyitottak mikor próbáltam motiválni őket a közös tanulásra.

Azt vettem észre magamon, hogy egyre jobban idegesít, hogy ilyen "lusták". Azután belegondoltam, hogy lehet én vagyok az egyedül, aki ennyire belemerül délutánonként a tanulásba? A legtöbb ember délután egy kis testmozgáson kívül nem csinál semmit és nekem vannak torz elképzeléseim, hogy ki kéne használni a lehetőségeinket? Félreértés ne essék, tényleg nem nézek le senkit, csak meg akarom tudni, hogy én vonzok ilyen laza férfiakat vagy egyszerűen ez a norma és az én életvitelem a ritkább?


2018. okt. 8. 00:12
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
80%
Akkor még nem találtad meg a hozzád illő párt. Ez nagy feladat mindenkinek.
2018. okt. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 peca1000 ***** válasza:
76%

Akkor jogos az elvárásod, ha a pasid állandóan azon sír, vagy depizik, hogy szar a melóhelye, kevés fizetést kap, stb.


Mert ekkor valóban, meló után, szabadidejében képezze magát, hogy jobb helyre vegyék fel vagy legyen másodállása, amiből majd egyszer főállasú vállalkozó legyen.


De ha nincsenek ilyen gondok, és jó elvan, akkor hagy csinálja azt, amit szeret, mégha semmi értelme nincs részedről, és nem hajlandó a te hobbidba is becsatlakozni.


Én otthon Facebook-ozni szoktam, az asszony hangoskönyveket hallgat a youtube-on. Közösen a kutyával játszunk, levisszük sétálni.


Közös program lehetne nálatok a filmnézès, szex, séta, kirándulás, stb. vagy amit mindketten szerettek.

2018. okt. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nagyon nem mindegy, hogy a partnered milyen munkát végez napközben. Én hegesztő vagyok, napi 8-10 órát dolgozok kemény fizikai munkát ami nagy odafigyelést igényel. Ha hibázok akkor meg is rokkanhatok egy életre, ez nem egy titkárnői munka.

Ha végeztem a műszakkal akkor pihenésre és nyugalomra vágyom és pont emiatt ment szét a kapcsolatom az exemmel, mert ő egész nap ült a munkahelyén és unatkozott. Ő a munkaidő végeztével kiszabadult a melóhelyéről és ment edzeni, én lerogytam a kanapéra és pihentem.

Hétvégéken volt közös program, de neki ez nem volt elég, hát elbúcsúztunk egymástól.

2018. okt. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
87%

Sokmindenkivel egyetértek itt.

Én fizikai munkát végzek, nem nehezet, de utána szellemi kikapcsolódásra vágyom, tehát ez veled pont passzolna. De mi van, ha valaki szellemit? Simán el tudom képzelni, hogy egy egész napos megfeszített koncentráció után (pl egy barátom ügyész, ha egész nap tárgyalása van az nagyon durván lefárasztja, mert ott egy perc pihenő sincs, baromira figyelni kell minden elhangzott szóra) mindenhez van kedve valakinek csak tanulni nem.

Azon kívül miért ne lehetnének semmittevős napok? Miközben te olvasol, a másik miért ne lazíthatna a TV előtt?

Én pl heti kétszer járok társastáncolni, kétszer kórusban énekelni, hobbiból mandarinul tanulok, nemrég vettem magamnak egy trombitát és azon gyakorolgatok (általánosban zenesuliba jártam és trombitát tanultam), hogy újból visszarázódjak és ha csak tehetem sokat olvasok is. De igenis vannak semmittevős napjaim is, amikor pont azt csinálom, amiket te olyannyira megvetsz. Minek kényszerítsem magamat akármire csak azért, hogy elmondhassam: ma is tanultam valamit?


Alapvetően szimpatikus a hozzáállásod, azonban picit kényszeresnek tűnik.


Mi a helyzet, ha valaki pl mást szeret tanulni, mint te? Meghallgatod a kvantumfizikai érdekességeket is, vagy csak a nyelvek érdekelnek?

2018. okt. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
37%

7,8-as két kisfúi tipikus esete,akiknek jó ahogy van,elvannak maguknak.

Ne hallgass rájuk.

Teljesen jól látod krédező,én férfiben ilyen vagyok,otthon mindig képzem magam minden téren szakmailag,nyelvekben is,meg soft skilleket is,állandóan.

7,8-as két kisfiú tipikus magyar akik megrekedtem,nem fejlődnek,hazamennek szisszen a sör befekszik döglik a TV előtt és megy a híradó utána meg szídják a korményt,sajnos ez a mai magyar ,,kisfiúk" 85%-a.


Nem irreális kérdező,csak nem sokan vagyunk ilyenek akik tesznek magukért és lépnek előre,keresd nem könnyű sajnos,10%-a vagyunk ilyenek és nálunk nagyon magasan van a léc az elvárásokban,hatalmas listám van nekem például.

2018. okt. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
47%
Minek ez a hiszti? Keress olyan párt akivel jól érzed magad és passzoltok. Én tök jók el vagyok a munkámmal, aztán hazajövök és szarok rá. Nem azért èlek, hogy képezzem magam és a munka körül forogjon az életem. Nem is rinyálok, hogy szar a fizu ..
2018. okt. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
30%

Belegondoltam. Hazaerek 6 orakor 7ig vacsi csinalas es vacsi, 8 kor nekiulok olvasni, 10ig olvasok akkor elfutok edzeni 11:30ig, hajnali 1 ig nyelv tanulas. Furdes fel 2, 3.5ora alvas, es vacsi indul elorol.


Hat. Belegondoltam, en egy lusta diszno vagyok mert ezt nem birnam.

2018. okt. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
19%

Kifogás kifogás kifogás Utolsó.

Útközben is fejlesztheted magad,ott a hétvége is,napi 1 órád nincs magadra,érdekes én reggel 7-kor kelek és edzésre megyünk párommal,8:20-ra végzünk utána megyek dolgozni mivel BKK-zok mert öngyilkosság lenne kocsival menni,ezért útközben fejlesztem magam olvasok,hanganyagot hallgatok.

De van,hogy hazamegyek és kisütöm a napi kajánkat.

Valamikor este 8-ra érek haza és akkor is valamit olvasok vagy olyan tevékenységet végzek ami tovább visz.

Érdekes mindere van időm,kevesebbet kell aludni,ennyi.

Ezt meg meditációval lehet.

2018. okt. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem szokványos vagy átlagos elvárás, de irreálisnak sem tartanám, mert akadnak akik megfelelnek ennek.


Mimdenminek olyan a párja, amilyet választ, te pedig még nem találtad még meg a hozzadillő párt.

2018. okt. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
14%

Tehat vezetes kozben olvassak. Rendben.


Ha idaig olyan okosakat mondtal, akkor vallalod a kocsi arat is, amikor osszecsukom ?

2018. okt. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!