Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, ha a pàrotok, feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha a pàrotok, feleségetek gyeden, gyesen lenne, eltartanàtok?

Figyelt kérdés

Nyilvàn munkàból ment szülni, de ezek a juttatàsok nincsenek olyan összegűek, mint a koràbbi bére.


A pàrom havi 5000 forintot ad pelenkàra és szerinte ez így rendben van. A többit oldjam meg

én.(nem, nem bepalizós baba, elvileg ketten akartuk)


2018. okt. 23. 17:25
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Szia en csak gyest kapok ,ugye ami tudjuk ,h semmi:)) de mindent megvesz nekem is es a gyereknek is,nekem ez szanalmas,h egy no otthon marad a gyerekkel ,es napi 24 oraban el latja ,kozben viszi a haztartast is,es meg tartsa el magat is es a gyereket is.Na nalam nem enne ez a pali,es nem is ,foznek mosnek ra.
2018. okt. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Rezsi, kaja stb felét én állom. (nincs forintra kiszámolva, hogy pont a fele legyen, de kb annyi.)

A telefonszámlák mennek csak külön.


Azért nem értem, mert nem keres rosszul, a nettója 400+.

Soha az életben nem húztam le pénzzel, pedig én kb az övének a 60%-àt kaptam, de eddig ez a nagy sz.arrágóság nem tűnt fel.

Néha úgy érzem, hogy azt hiszi,élösködni akarok- nem így van, de a tápszer, pelenka, ruha a gyereknek elég sok, nekem sincs végtelen megtakarítàsom.

2018. okt. 23. 17:42
 13/27 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, lassan elhittem, hogy velem van a baj, de ezek alapján nem.
2018. okt. 23. 17:44
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Hu, ezt a cimeres vadbarmot, phaszkalapot hol sikerult osszeszedned?

Szavakat sem talalok erre.

Ja, ha egyenloseg van, maradjon otthon o es adj neki 5 ezret.

Nem szazas ez phasz.

2018. okt. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
92%
Én ezt nem viselném el, ha lenne hova, akkor elmennék. Ez így nagyon megalázó.
2018. okt. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendezetlen családból származik és nem volt előtte megfelelő minta, akkor még fogcsikorgatva elfogadható, de ekkora kretén elég nehezen lehet egy férfi. Nem értem, hogy tudnak a nők ilyen frankón választani.
2018. okt. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
#10: es a szamlahoz csapja hozza az elmaradt jovedelmet es megtorpant karrierjet is.
2018. okt. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok tisztában az árakkal, de szerintem babysitter ilyen idős gyereket tuti több, mint 1000 Ft-ért vállalna óránként, de számoljunk csak 1000 Ft-ot. Napi 9 óra (ha 8 órában dolgoztok mind a ketten akkor kell a 9 óra, hiszen kb. fél órával hamarabb legyen ott és fél órával tovább maradjon, hogy hazaérjetek). --> 20 munkanap x 9 óra x 1000 Ft = 180000 Ft/hó. Ez gyakorlatilag a te béred és ebbe takarítás még nincs! Na ezt kell kettővel elosztani. Gyakorlatilag a férjecskéd jön neked havi legalább 90000 Ft-tal mert otthon vigyázol a gyerkőcére és mégegyszer mondom, ebbe még a takarítás nincs benne és nem hiszem, hogy 1000 Ft/óra bérrel találna sittert ilyen kicsi gyerekre. Szóval ha már fillérezni akar....
2018. okt. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem is kérdés, természetesen eltart, hiszen a közös gyerek nevelése az ő érdeke is. Én egyelőre még csak CSED-en vagyok, ugye a fizetésem 70%-át így kiutalják, ami még így is jelentős összeg, de eszébe nem jut csak a pelenkát fizetni, felméri ésszel, hogy egy gyereknek pelenkán túl jelentősen több dologra van szüksége.


Ha a te helyedben lennék, akkor én tételesen felírnám neki, hogy milyen költség a gyerek, és egyébként mennyi meló (én még szerencsés vagyok, mert egyelőre nyugodt baba, de várom, mikor változik a dolog), egy hétvégén odarángatnám magam mellé, hogy nézze meg, vegyen részt benne, minden egyes pillanatában, és érezze át, hogy azért ez nem csak a pelenkázásról meg szoptatásról szól egyedül, akármilyen pici is az a baba.


Egyenlőség vagy sem, amíg a pici biológiailag hozzád van kötve, addig nem lehet garasoskodni. Én már elkezdtem a férjem fűzögetni, hogy egy év után, amikor visszamegyek dolgozni, maradjon ő itthon gyesen. Bár ő keres többet, szerintem az apa-fia kapcsolatnak igenis jót tenne, meg talán ez jobban kifejezi az egyenlőséget kettőnk között, mint az, hogy pl a házimunkában egyenlően vesszük ki a részünket.

2018. okt. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
36%

Te meg szültél egy ilyennek.

Na ki is az ökör, igazából? :D

Oké, oké, hogy egy phasz az ilyen, de ne hogy már, ne találtál volna bármely sarkon normálisabb hapekot.

Mindenki megeszi, amit főzött...

2018. okt. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!