Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, ha a pàrotok, feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha a pàrotok, feleségetek gyeden, gyesen lenne, eltartanàtok?

Figyelt kérdés

Nyilvàn munkàból ment szülni, de ezek a juttatàsok nincsenek olyan összegűek, mint a koràbbi bére.


A pàrom havi 5000 forintot ad pelenkàra és szerinte ez így rendben van. A többit oldjam meg

én.(nem, nem bepalizós baba, elvileg ketten akartuk)


2018. okt. 23. 17:25
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
52%

Ez egy nagyon hülye kérdés.


Ez teljesen természetes ez mindenhol így szokott lenni a nő otthon van a babával kapja a gyed gyest, a férfi pedig dolgozik. Nem is értem igazán....


Erre pölö azt mondom, hogy azok vállaljanak gyereket akik meg is tudnak majd élni és mindent megadni annak a kicsinek.

2018. okt. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
89%
Ismerek olyan kétgyermekes családot, ahol külön kasszánvannak. Csak azt nem ertem, miért csak 5ezret ad. Nyilvan akkor mindent felezni kell. Rezsit, kaját, gyerek koltsegeit. Ha pl vásárolsz a tescoban pelenkát, tápszert, furdetot, popsitorlot, ruzst magadnak, tusfurdot az uradnak, ajkor nyilvan a ruzst te fizeted, a tudfurdoje arat elkéred tőle, a gyerek cuccainak az árát meg megfelezed és a felét elkéred tőle. Ne hagyd magad. Ha külön kasszát akar, akkir igazsagosan felezzetek!!!
2018. okt. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Neked van gyereked, a te költséged, neki ezek szerint semmi köze hozzá. Kb. ez a hozzáállása. Akkor is, ha ő is akarta ezt a gyereket.

Figyelj, nem kell nagy matekosnak lenni, hogy kiszámold, mennyivel lennél beljebb, ha elváltok és gyerektartást fizet.

Szeretetről papolni felesleges, a te férjed csak a pénzt szereti.

2018. okt. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha most is havi 5 ronggyel kiszúrja a szemedet, nem hiszem, hogy előtte ne lett volna sóher. Olyan nincs, hogy valaki egy csapásra ilyen önző, nemtörődöm, spúr legyen.


Ne haragudj, kérdező, de nem vagy valami jó emberismerő!

2018. okt. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

24: Pedig nem is olyan ritka, hogy a férfi akar jobban gyereket, aztán szülés után kifordul magából. Itt bukik ki, hogy addig csak megjátszotta magát. A gyerek arra kellett, hogy magához kösse a nőt, és bármit megtehessen vele.

Ennek is van előjele, pl. ha a szülei így élnek.


Kérdező: egyszer ülnék le vele beszélni, hogy nem erről volt szó, egy gyerek nem 10 ezerbe van havonta, és felezitek a házimunkát IS. Vagy te megcsinálsz mindent, de akkor tartson el. A harmadik lehetőség, hogy mehet a fenébe, fizet gyerektartást, és te megkapod a lehetőséget, hogy tálalj egy rendes férjet, aki nem használ ki, és jó apja lesz a gyereknek is.

Ha nincs változás, akkor el kell kezdeni csomagolni.

2018. okt. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
GYES-en vagyok én is. Nincs közös számlánk de a párom fizet mindent, mivel a 30 ezer gyes amit kapok elmegy az iskolám havidíjjára. Nagyon köcsög a "pasid". Én szakítanék, ennél még a gyerektartás mit kötelező lesz fizetnie, az is több lesz.
2018. okt. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Holnap beadnam a valopert es jo ugyvedet fogadnek, hogy minel tobbet fizethessen. Megerdemli.
2018. okt. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!