Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért rendezi le a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rendezi le a legtöbb férfi annyival a problémákat, hogy ez csak női hiszti?

Figyelt kérdés

Ha elmondom a problémámat, ha éppen megbánt és tényleg nem aprósággal is az jön ki, hogy én vagyok a hisztis, sértődékeny. Ő nem "lelkizik". Ő inkább mindent a szőnyeg alá söpörne. Pedig volt egy két dolog amit máig nem tudtam elfelejteni. Ott és akkor meg szerettem volna beszélni. De nem volt hajlandó. Azóta sem. Ez pedig azóta is tüske maradt. Belül felőröl. Ez a mai napig így van. Ha bánt valami, ha megbánt, akkor én legyek toleráns és ne hisztizzek. Már Feladtam ezt az egészet. Felesleges köröket futunk. Nem érti, hogy így hamar vége lesz az egésznek.

Férfiak (tisztelet a kivételnek) miért kezelitek a komoly problémákat női hisztinek?



2018. nov. 18. 05:09
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
19%

Mindegy, szerintem inkább zárjuk le a vitát...


Azért, mert a legtöbb nő csak hisztizik. (Tisztelet a kivételnek :)

2018. nov. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
82%

Gondolom azért ír egyfajta általánosítást,mert ez egy olyan probléma amire a legtöbb nő panaszkodik, no és az otthonról hozott minta is mélyen rögzül. Ha az apja érzelmileg elérhetetlen volt, nem tudták a konfliktusokat jól kezelni az anyjával, nyilván általánosítóan gondol erre, és észre sem veszi hogy ismétli a mintát.


Ez mindkét nemnél így van, az otthoni minta (tapasztalatok), az otthoni nevelés szinte beég és ha a kapcsolatainkban ezt látjuk beigazolódni, akkor jönnek a "minden férfi...." és " az összes nő...." kezdetű sirámok. És mivel valahol, mélyen tudjuk hogy ez nem lehet igaz, kell legyen kivétel, odabiggyesztjük: "tisztelet a kivételnek".

2018. nov. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
7. Igazából nem szeretnék ebbe belefolyni. Itt is és a saját ismerettségi körömben, legyen az közeli vagy távoli, ugyanez a jelenség tapasztalható. Ehhez nem szükséges szexuális kapcsolatot létesíteni több tucat férfivel. Illetve a szexkpacsolat nem párkapcsolat, ott sok megbeszélni való nem adódhat.
2018. nov. 18. 09:18
 14/26 anonim ***** válasza:
77%

Ugyanezt tapasztaltam.Én úgy vagyok vele,hogy a problémákat még csírájába meg kell oldani és mikor beszélni akartam ezekről,azt kaptam,hogy vitákot generálok.És hogy szerintük nincs is semmi baj.De én tudtam ,hogy van.Nem voltak bensőséges beszélgetések se,aztán meg csodálkoztak,ha nem voltam lelkes az ágyban.Mindenre a válasz "jóvanazúgy",majd lesz valahogy.Azt vettem észre,úgy vannak vele,hogy a " hiszti" elől elmenekülnek és azt hiszik pár nap eltelik és lehiggad a zasszony és minden oké lesz.Lehet lehiggad,de a tüske ott marad és egy idő után már annyi szenny lesz a szőnyeg alatt,hogy azt már nem lehet rendbehozni.

Nálam 4 ből 3 férfi ilyen volt.

2018. nov. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
70%

Igen, nekem is 2/2 kapcsolatom ilyen volt, az ismerősöknél is hasonlót látok pár kivétellel.

Volt egy nagy problémám a szexel az egyik volt barátommal, nem érdekelte az se, ha türelmesen elhívtam beszélgetni valahova, mélyen a szemébe nézve nyugisan elmondtam, se az, ha szex után sírva, mert én csak hisztizek. Ez több hónapon keresztül. Végül utolsó ilyen alkalommal vérzésig haraptam és ordítottam utána. Akkor azon volt kiakadva, hogy eddig miért nem említettem, sose mondtam ilyet, mit fognak gondolni a szomszédok.

Önző kis farok volt, akit valójában nem érdekelt, hogy fájdalmat okoz, mert neki ez egyébként jó, és ha neki jó, akkor én csak kényeskedem és hisztizem. Ezután szakítottunk.

2018. nov. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
17. Igen. Persze hiszti. Ahelyett, hogy megsértődnél, gondolkodhatnál is, hogy az állítólagos hiszti miért van.... Csak ez a nehezebb része, picit magunkba nézni vajon mi lehet a baja a nőnek... Legyintéssel elintézni mindent. Ez az egyszerű módja. Csak ezt a nő megunja... Persze akkor is a nő a rossz. Mert ő mindig csak hisztizett...
2018. nov. 18. 10:01
 17/26 A kérdező kommentje:

Nem gondolnám, hogy számonkérő... Komolyan érdekel, hogy a komolyabb problémákat miért rendezik le többen ennyivel. Pont letojom hogy téged mi idegesít fel. Gondolom a saját barátnőd problémáját is ezzel rendezed...

Olvass vissza hány nőnél probléma ugyanez... Olvassgass más helyeken is.

2018. nov. 18. 10:04
 18/26 anonim ***** válasza:
81%
A legtöbb férfi nem emberként tekint ránk. Csak másodrangúként, akiknek egyetlen dolga, hogy csinike legyen. Ugyan, mi baja lehetne egy kiegészítőnek?
2018. nov. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
66%
A probléma ott kezdődik, hogy sokan már az ismerkedés közben is bunkó módra viselkednek a nőkkel, ennek ellenére mindig van, akit be tudnak hülyiteni. Aztán nem érti, én miért kérek ki magamnak dolgokat, mikor a többi nő addig egy szót se szólt rá. Hát nem is, összejönnek vele, utána meg csodálkoznak, hogy a kapcsolatban is egy prosztó.
2018. nov. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
78%

Sajnos tényleg sok férfiban látom ezt. Az az oka sztem, hogy látják, hogy van probléma, de nekik nem az... és az, hogy a párjukat boldogabbá tegyék, nem annyira fontos nekik, mint hogy nekik legyen igazuk vagy mondjuk változtatni kelljen a problémán. Ha bedobják ezt a "hisztis vagy" dumát, azzal van esélyük arra, hogyha bizonytalanabb a nő, tényleg azt fogja gondolni, hogy az az ő hibája, és annyiban marad a dolog.


Persze azért különbséget kell tenni tényleges hiszti és valós probléma között is, mert hisztis nők is léteznek, tény és való.


Egyébként csajok, ha ezt tapasztaljátok, inkább szakítsatok, és keressetek egy normális férfit... mert szerencsére az sem egy kihalóban levő faj :).

2018. nov. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!