Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bántottam a barátnőmet, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántottam a barátnőmet, de most hogy értessem meg vele hogy elsősorban nem én voltam a hibás?

Figyelt kérdés
Végzősök vagyunk, lányok, noha inkább a fiúkat preferáljuk mindketten, mégis összejöttünk.Ám most nagyon úgy tűnik vége mindennek egy idióta miatt. Szal van az osztályban rajtunk kívül még egy szerelmespár , ők fiú-lány. Tehát valamilyen jelekből a lány rájött hogy csalja őt a fiúja és amikor követelte mondja el kivel akkor azt hazudta a srác hogy a barátnőmmel( hogy igazából kivel az azóta sem derült ki). Az ebédlőben a csaj nekiesett a barátnőmnek, tépték egymás haját földre kerültek , a csaj meg ilyeneket ordíbált míg szét nem szedték őket hogy” most megtanulod kinek a farkába ülj bele te k....” Mindenki ledöbbent, én sértődötten mentem fel a terembe a cuccaimért hogy mielőbb haza mehessenek de utolért a barátnőm azzal hogy ne higyjem egy szavát se de én a vádaskodásnak hittem és idegállapotban is voltam szóval 3-4 vagy akár 5 pofont adtam a barátnőmnek. Na azóta kiderült hogy ártatlan és hát nem akar megbocsátani de hát honnan tudhattam volna mi az igazság?! Ott és akkor olyan magától értetődőnek tűnt hogy sáros....
2018. nov. 19. 18:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Békülőszex Hollywoodban van, ott is az olcsó romantikus filmekben. Basszus, ha párkapcsolatban vagy, az a legkézenfekvőbb, hogy hiszel a párodnak, elvégre bizalom az egész kapcsolat alapja... meghallgatod hogy mit akar mondani, és megpróbálsz lehető legtöbb forrásból tájékozódni, hogy igazat mondhat-e. Lehetnek kételyeid, de bízol abban, hogy elég jól ismerted. Nem pedig beléfojtod (szó szerint...) a mondandóját, konkrétan annyival nem tiszteled meg, hogy meghallgatod. Nem, ezt már elszúrtad, nem más, hanem te, mert bár nem tudhattad az igazságot, mellette se nem bíztál benne, se nem tisztelted, se nem álltál ki mellette. Igen, egy idióta miatt lett vége, de az nem a kamuzós srác volt...
2018. nov. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
91%
Hánynom kell. Mennyire beteg állatok vagytok, döbbenet.
2018. nov. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
89%
Szép kis kamu sztori egy kamu leszbitől.
2018. nov. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
80%
Jól van ez így? Most elnyered méltó büntetésedet.
2018. nov. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy kérdésem lenne: ugye ti kisebbségiek vagytok, akik nem szeretnének egyetemre jelentkezni, csak bekerülni a Maunika showba?
2018. nov. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem áll veled többé szóba.Amúgy most meg én jöttem idegállapotba a kérdésedtől.Szóval mikor adhatok néhány pofont?
2018. nov. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond, hogy itt elsősorban te vagy a hibás, de nem látod be. Mert TE NEM BÍZTÁL BENNE, és egy random hülyének a szavára előbb adtál, őt meg sem kérdezted. Az már sztem egy jobb irányba ellépés lenne, ha belegondolnál, miért nem bztál benne, és bocsánatot kérnél azért, mert nem bíztál benne, és nem akarnád rákenni a másikra.
2018. nov. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Milyen az amikor valaki idegállapotban van, mármint csak úgy a'la natúr? Emlékeim szerint is ez a Mónika csodashowjából honosodott:D Ott volt annyi IQ gyök kettes szereplő, aki nem bírt rájönni azóta sem, hogy mindig valamilyen idegállapotban van az ember. Vagy rosszban, vagy jóban, a nyugodtság is egy idegállapot, gondoltad volna, kedves kérdező? Mindig mikor meghallom, gondolkodni kell két percig, hogy most csak trollkodik a kifejezéssel az illető, vagy tényleg annyira ostoba, hogy azt hiszi az "idegállapotban vagyok/idegállapotba jöttem" ( ez utóbbi az abszolút favorit) jelent bármit is azon kívül, hogy vannak idegei. Amúgy meg igaza van, nehogy most ettől is idegállapotba kerüljél, a bizalom alapvető minden kapcsolatban, ha te egy idegbeteg, utolsó tirpák paraszt módjára, nyilvánosan hajat tépő hisztérikának és a volt palija hazugságának hiszel a párod helyett, akkor az a legkevesebb, hogy többet szóba sem áll veled, megérdemled a sorsodat. Az a liba is inkább a barátját tépte volna meg, ha már muszáj úgy viselkednie mint egy suttyónak, de nem, a feltételezett "csábítón" vesz revansot, ezzel is csak tovább alázva saját magát. Hova jársz te suliba, a nyóckerbe valami szakiskolába, ahol csak a 16 éves tankötelezettség betöltéséig járnak melegedni a fiatalok, vagy nálatok mindennapos az ilyesmi? Így múlik el a világ dicsősége...
2018. nov. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Összejött a békülős szex?
2021. ápr. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Ez már régi sztori. Nem, továbbléptünk. Mindkettőnknek már sokadik kapcsolata van azóta. Igaz kalandszinten még összegabalyodtunk tehát utálat nincs.
2021. ápr. 11. 01:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!