Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bántottam a barátnőmet, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántottam a barátnőmet, de most hogy értessem meg vele hogy elsősorban nem én voltam a hibás?

Figyelt kérdés
Végzősök vagyunk, lányok, noha inkább a fiúkat preferáljuk mindketten, mégis összejöttünk.Ám most nagyon úgy tűnik vége mindennek egy idióta miatt. Szal van az osztályban rajtunk kívül még egy szerelmespár , ők fiú-lány. Tehát valamilyen jelekből a lány rájött hogy csalja őt a fiúja és amikor követelte mondja el kivel akkor azt hazudta a srác hogy a barátnőmmel( hogy igazából kivel az azóta sem derült ki). Az ebédlőben a csaj nekiesett a barátnőmnek, tépték egymás haját földre kerültek , a csaj meg ilyeneket ordíbált míg szét nem szedték őket hogy” most megtanulod kinek a farkába ülj bele te k....” Mindenki ledöbbent, én sértődötten mentem fel a terembe a cuccaimért hogy mielőbb haza mehessenek de utolért a barátnőm azzal hogy ne higyjem egy szavát se de én a vádaskodásnak hittem és idegállapotban is voltam szóval 3-4 vagy akár 5 pofont adtam a barátnőmnek. Na azóta kiderült hogy ártatlan és hát nem akar megbocsátani de hát honnan tudhattam volna mi az igazság?! Ott és akkor olyan magától értetődőnek tűnt hogy sáros....
2018. nov. 19. 18:46
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Köszi a választ
2021. ápr. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!