Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig nem beszéltetek/találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig nem beszéltetek/találkoztatok veszekedés után?

Figyelt kérdés

A barátommal 4.5 éve vagyunk együtt. Sajnos összevesztünk hétfőn, azóta nem beszéltünk. Nem lakunk együtt.


Volt már ilyen máskor pár alkalommal és mindig én kezdeményeztem békülést mindegy ki volt a bűnös, mivel én utálom ezeket a gyerekes játszmákat.

Viszont őszintén szólva kezdek belefáradni a sértődékenységébe, önfejűségébe és úgy döntöttem ezúttal nem keresem, főleg, hogy az ő hibájából van ez az egész megint.


Tanácstalan vagyok, hogy segítsem a kapcsolatunkat de sajnos ő nem az a fajta aki elismeri, ha valami az ő hibája. Persze amikor én kezdeményeztem szívesen átbeszélte velem a történteket de ez nem igazán fair, hogy neki mindig könnyebb dolga van azzal, hogy én töröm meg a csendet. Gondolom most is azt várja, hogy jelentkezzek de ezzel csak megerősítem abban, hogy az ujját se kell mozdítani ha gond van.

Nem szeretnék több mint 4 évet kidobni az ablakon.

Segítség! :(

28N;27F



2018. dec. 6. 00:13
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
Tudod miért akar gyereket h sakkban tarthasson h ne tudd elhagyni mert tudja h elfogod előbb utobb bebiztositaná magát de a gyerekkel se törödne többet másképp mint veled,remélem lesz eszed nem teherbe esni ettől az óvodás sérülttől.. Nem értem normális pasik nem kelennek de ezekkel a szar mintát hozó sérült érzelmi analfabétákkal kinlodtok szültök nekik aztán megy a rinya h minden szar de kvázi előtte is szarfosszar volt.. Csak egy gyerek is került a cukrozott szarkupacra de még kell még egy gyerek a tejszinhabnak.. :(
2018. dec. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 A kérdező kommentje:
Imádja a gyerekeket, az unokahúga 3 hónapos és állandóan vele van. Állandóan. De ennek ellenére se érzem biztonságosnak szülni neki. Pedig régebben nem így volt :( úgy 2 éve kezdődtek a gondok. Ebben a 2 évben úgy 4x5x volt ilyen, hogy valamin összekaptunk és nem beszélt velem pár napig. Én ott rontottam el, hogy már az első alkalontól fogva én kezdeményeztem az átbeszélést ezért gondolom, hogy most is erre vár...
2018. dec. 6. 01:57
 23/68 anonim ***** válasza:
Hát igen erre szocializáltad h neki semmit nem kell érted tenni,itt baxtad el ahogy sok más nő is igy baxxa el ezt,utána meg egy idő után jön a hányinger h megint nekik kell tenni bármit, miközben a másik a ludas akkor is,sőt sok nő odaig süllyed ebben le,hogy ha megütik még ő kér elnézést h felidegesitette a drága pici fiut aki csak emiatt vert oda már kb 10 x.. Sajnos ezt a nők eltolják az elején..
2018. dec. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 A kérdező kommentje:

Én ilyen vagyok természetemből adódóan. De úgy látszik a férfiaknak is az kell ha a nő s3ggfej :/ (ezt azért mondom mert sok férfi azt írja itt, hogy a nőknek a bunkó férfi kell)

Viszont én nem vagyok se s3ggfej se gyerekes, ha gond van/valami nem tetszik én szólok és szeretem megbeszélni és nem mérgesen menni aludni.

2018. dec. 6. 02:14
 25/68 anonim ***** válasza:
Férfi.. A pasid közelébe sincs a férfinak ö egy sérült óvodás szintjén van agyilag de te választottad ...
2018. dec. 6. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 A kérdező kommentje:

Amikor párt választunk mindenki a legjobb formáját hozza. Csak később jönnek elő negatívumok.

Tudom, hogy mindegyikőtök azt mondja, dobjam én mégis tanácsot kérnék, hogy lehet jobb belátásra bírni anélkül, hogy ezt támadásnak vegye?

Olvastam itt valaki írta egy kérdésnél, hogy hosszú időbe telt, mire a férje érzelmileg felnőtt, neki megérte, de a kérdés az, hogy másnak is megérné e, ezt embere válogatja.

És igazatok van, ezt évekig húzni nem szabad és nem is szeretném, de tanácstalan vagyok, nem tudom, hogy ÉN mit csinálok rosszul. Nem fogok minden a másikra húzni, nekem is van még mit tanulnom szerintem.

2018. dec. 6. 02:44
 27/68 anonim ***** válasza:
Hagyjuk maradj benne foltozgasd és könyörögj továbbra is még majd öt év múlva gyere vissza a már hozzám se ér mit csináljak kérdessel,hért menj le kutyába és csusz térden elötte abban profi vagy négyéve mást se csinálsz csuszol megalázkodsz és nem fogod elhagyni akkor se ha az orrod előtt dug meg mást mert nulla önbecsülé sed van és rémesen buta vagy,ö meg ezt tudja már kvázi ismer es az ilyen szünetekben mig te bömbölsz és marcangolod magad h na mikor kezdjél könyörögni ö totál leszar és ürít máshol .... Voltam ilyen pasival.. Voltam !!!! Mert nem vagyok olyan mint te... Sajnállak....
2018. dec. 6. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
Essél is teherbe mielöbb h megkoronázd a rém lealacsonyító kapcsolatotad....
2018. dec. 6. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell bántani, tanácsért jöttem.
2018. dec. 6. 03:02
 30/68 A kérdező kommentje:

Nem is olvassátok el amit írtam. 2 éve volt az első összetűzésünk nem a legelejétől volt ilyen.

És nem, nem könyörögtem neki, térden se csúsztam csak én azt hittem egy kapcsolatban probléma van, azt megbeszéljük és nem megsértődünk. Ezek szerint nem kellett volna vele soha semmit se megbeszélni mert az megalázó. Értem....

2018. dec. 6. 03:06
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!