Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig nem beszéltetek/találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig nem beszéltetek/találkoztatok veszekedés után?

Figyelt kérdés

A barátommal 4.5 éve vagyunk együtt. Sajnos összevesztünk hétfőn, azóta nem beszéltünk. Nem lakunk együtt.


Volt már ilyen máskor pár alkalommal és mindig én kezdeményeztem békülést mindegy ki volt a bűnös, mivel én utálom ezeket a gyerekes játszmákat.

Viszont őszintén szólva kezdek belefáradni a sértődékenységébe, önfejűségébe és úgy döntöttem ezúttal nem keresem, főleg, hogy az ő hibájából van ez az egész megint.


Tanácstalan vagyok, hogy segítsem a kapcsolatunkat de sajnos ő nem az a fajta aki elismeri, ha valami az ő hibája. Persze amikor én kezdeményeztem szívesen átbeszélte velem a történteket de ez nem igazán fair, hogy neki mindig könnyebb dolga van azzal, hogy én töröm meg a csendet. Gondolom most is azt várja, hogy jelentkezzek de ezzel csak megerősítem abban, hogy az ujját se kell mozdítani ha gond van.

Nem szeretnék több mint 4 évet kidobni az ablakon.

Segítség! :(

28N;27F



2018. dec. 6. 00:13
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
0%
Tanácsom kezdj el könyörögni neki.. Ne várj egy percet se, úgyis a jo válasz számodra ez h mehet az ujabb könyörgés mert kell neked is fix a műsorhoz,és még csak együtt se laktok éltek és már most ez megy h te futkorászol utána bár ha velem 4-5 év után se ojajt együtt lakni élni akivel elvileg párkapcsolatban élek, na azon is elgondolkodnék, de ez egy másik kör. .. 90% h van sors társad akit hulyit és otthagy napokra hetekre.. A ilyen csipke rozsikákat nehéz felébreszteni csak reménykedem h 10 20 évig nem fogod ezt játszani ..
2018. dec. 6. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim ***** válasza:
Drágám nem a mi hibánk h szar a kapcsolatod , beszéld meg vele azzal aki elszalad mint egy óvodás h van valami probléma... Ez nem is kapcsolat max összejártok nálam a kapcsolat egyutt élést lakást jelent es nem 10 év után szánom rá magam....
2018. dec. 6. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 A kérdező kommentje:

Nem fogok könyörögni neki. Mint írtam, ha nem kezdeményez számomra ennyi volt. Ha mégis akkor meglátjuk mi lesz. Ha szakítás akkor az.

Mindegy, részemről befejeztem, nem fogok elkezdeni veszekedni veletek sem.

2018. dec. 6. 03:16
 34/68 anonim ***** válasza:
89%
Nem látod h nem velunk kell veszekedni hanem le kell ulnotok beszélni.. De te is ugyan azokat szajkózod a köröket futod de sehova se jutsz. Én ultimátumot adnék leül végig hallgat változik együtt müködik vagy mehet Isten hírével... inkább 4 évet dobj ki mint 8 at amikor már esélyed se lesz szülni mondjuk ..
2018. dec. 6. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális választ.

Ha még lehetőségem lesz rá, akkor ezt elmondom neki. Mert így tényleg nem lehet élni, hogy megsértődik napokra. Tudom hogy hiperérzékeny de ez már kezd teher lenni.

Ha nem jutunk egyről a kettőre akkor sajnos fel kell adnom.

2018. dec. 6. 03:30
 36/68 A kérdező kommentje:
Utolsó: amúgy meg ha a 8 évet összesen értetted akkor 32 éves leszek és azért remélem akkor még nem reménytelen szülni. :)
2018. dec. 6. 03:35
 37/68 anonim ***** válasza:
szülni nem, de ha akkor szakítasz, nehezített pálya újat találni aki jó is és nem egy másik fos kapcsolatba rohansz bele. Mondjuk találsz valakit mire 33 vagy, kiismered azért az legalább 2-3 év (látod, itt is jó volt két évig) szóval akkor már 36 vagy, bepánikolsz és szülsz. És lehet, hogy nem jó helyre, de akkor már annyi.
2018. dec. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem jól csinálod, hogy most nem kezdeményezel.

Édesapám mondta nekem mindig, hogy ilyenkor ha beleszakadsz is, érdemes kivárni, mi történik. Ez nem játszmázás, csak most kiderül, mennyire kölcsönös az érdeklődés, legalább valamennyire fontos vagy-e neki. Ha továbbra sem ír, akkor lélekben már el iskezdheted elengedni a srácot.

2018. dec. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim ***** válasza:

Ha eddig mindig te írtál neki akkor most ezúttal ne tedd...

Mi sem együtt lakunk, de ha össze veszünk max pár órát bírunk ki,hogy ne írjunk egymásnak. Néha ő szokott néha én.

2018. dec. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:
76%

Èn is csak azt tudom tanácsolni, amit tenni is akarsz, maradj veszteg, ès várj. Eddig mindig te mentèl utána, ehhez van szokva is. Majd ha most látja hogy csak nem teszed, csak nem jelentkezel, ès fontos vagy neki, lehet megteszi ő a lèpèst, ès onnantól fogva megtörik ez.

Vagy másik eshetősèg, hogy mèg jobban beduzzog, mert csak azt látja, hogy már nem èrdekled, hisz nem kezdemènyezel felè. Sajnos van ilyen is. De mindegy is, mert abban az esetben is jobb hogy megszabadultál tőle.

Mondjuk azt nem nagyon èrtem hogy a viharba akar gyereket hamarosan, mikor együtt sem èltek? A gyerek nem csak arról szól,hogy jaj de cuki öngyölömöngyölő.

4,5 èv után ebben a korban már eleve illene együtt èlnetek, pláne, hogy ilyen tervezitek vannak. Azèrt ez is már ad egy kèpet az èrettsègèről. Vagyis inkább az èretlensègèről.

2018. dec. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!