Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig nem beszéltetek/találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig nem beszéltetek/találkoztatok veszekedés után?

Figyelt kérdés

A barátommal 4.5 éve vagyunk együtt. Sajnos összevesztünk hétfőn, azóta nem beszéltünk. Nem lakunk együtt.


Volt már ilyen máskor pár alkalommal és mindig én kezdeményeztem békülést mindegy ki volt a bűnös, mivel én utálom ezeket a gyerekes játszmákat.

Viszont őszintén szólva kezdek belefáradni a sértődékenységébe, önfejűségébe és úgy döntöttem ezúttal nem keresem, főleg, hogy az ő hibájából van ez az egész megint.


Tanácstalan vagyok, hogy segítsem a kapcsolatunkat de sajnos ő nem az a fajta aki elismeri, ha valami az ő hibája. Persze amikor én kezdeményeztem szívesen átbeszélte velem a történteket de ez nem igazán fair, hogy neki mindig könnyebb dolga van azzal, hogy én töröm meg a csendet. Gondolom most is azt várja, hogy jelentkezzek de ezzel csak megerősítem abban, hogy az ujját se kell mozdítani ha gond van.

Nem szeretnék több mint 4 évet kidobni az ablakon.

Segítség! :(

28N;27F



2018. dec. 6. 00:13
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
De mindent kilehet szűrni én évekig éltem egy bántalmazóval,tanuló pénz volt,de azóta az első találkozásnál a legapróbb jelre levágom a másikat.. Ha egyszer bármit tapasztaltál újra nem akarod védekezés működik..
2018. dec. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 A kérdező kommentje:

És miből szűrted le, hogy az új párod normális? Mert mint írtam, az elején mindenki a jó oldalát mutatja, csak később jönnek elő negatívumok de addigra meg már szerelmes az ember.

Félek megint így járok, bár legyen igazad és időben észreveszem, ha valami nem stimmel. Bár nem gyomorgörccsel szeretnék új kapcsolatba kezdeni (ha esetleg ennek vége.)

2018. dec. 6. 18:55
 53/68 anonim ***** válasza:

Tipikus ahol nem egyenranguak a felek. Az egyik jobban ragaszkodik jobban szeret.

A masik, mint az exem a bocsanatot is nehezen nyögte ki mindig, ő is hajlamosabb volt ugy tenni inkabb mintha mi sem tortent volna, nem hagyta hogy női mivoltomban érvényesuljek szoval ha megsértett gyakran még neki allt feljebb.


Egyszer mondott is olyat hogy ő szerinte jobb pasi mint én nőben, hogy őt konnyebben el lehetne "adni". Rombolta az önbecsülésem is.


Nyeregben érezte magát egyszeruen es nem tisztelt de ő is gyereket akart es 4 ev volt.


Egyszer bevágtam hogy mar nem birom tovabb a balheit(féltékeny volt es mert biztos en vagyok a ledér a sz.r a stb)es bevágtam már oltári dühömben hogy menjen a pi.cs.ába VÉGE Adios soha viszont latas.


Erre kiengesztelt eljegyzés stb megmutatta mindenkinek hogy a csaj (én)odavissza van érte mert igent mondott


De ugyanaz a hierarchia maradt kesobb is. Es egy kövi féltékenységi balhénál ő dobott ki.


Szoval mindenki azt hiszi a menyaaszony volt a r.banc.


Szoval arra is ügyelt hogy ne én dobjam ki őt hanem ő távozzon emelt fővel.


Ha van ilyen számito a te párod is, jelzem, ha jelentkezni is fog "megbeszélni" a dolgokat attol még ugyanugy nem fog tisztelni es ragaszkodni sem.

2018. dec. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:

Az ilyen pasikat agyon kéne alázni hogy ő csusszon másszon térden kuszva DE nem teszik hanem pont olyan nőt valasztanak aki gyengébb jellem.


Csak ugye ha leuralják a nőt akkor saját maguk alatt vágják a fát mert leuralt nőbe nem tudnak szerelmesek lenni ergo egy szamukra is boldogtalan kapcsolatban vannak.


Az exem egy ronda es NAÌV tehenet választott utanam aki issza minden szavát, velem akarja csalni de azert gyereket is csinált neki hogy birtokban/sakkban tartsa.

Es legyintően,lenézoen beszél rola miközben engem taperol(na).


A csaj olyan h.lye hogy szerintem haláláig nem fogja kiismerni az exem.

2018. dec. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 A kérdező kommentje:
Utolsó két válaszoló érdekeseket írt. Elgondolkodtató.
2018. dec. 8. 01:57
 56/68 anonim ***** válasza:
Nem jelentkezett mèg?
2018. dec. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 A kérdező kommentje:
Nem jelentkezett.
2018. dec. 8. 10:13
 58/68 anonim ***** válasza:
Ès hogy èrzed magad? Mit gondolsz most? Hogy lesz tovább, meddig vársz?
2018. dec. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 A kérdező kommentje:

Szerintem (bár sz@rul esik) felesleges tovább húzni. Nekem ez a hosszú csend egyenlő a szakítással.

Igazuk van a hozzászólóknak, ha jelentkezne is, tényleg erre van szükségem hosszú távra (+gyerekkel)? NEM

2018. dec. 8. 20:30
 60/68 anonim ***** válasza:

Jól látod a helyzetet, ez egyenlő a szakítással.

Ha nincsen közös dolgotok, meg pótolhatatlan tárgyak sincsenek nála, amiket visszakérnél, (és ez így van fordítva is), akkor hagyd is ennyiben a dolgot, felesleges szólni neki, hogy na most akkor vége.

Érdemes lenne mind a telószámát, mind minden egyéb helyen letiltani, hogy ne tudjon győzködni, mert ilyenkor az ember hajlamos ellágyulni.

2018. dec. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!