Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig nem beszéltetek/találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig nem beszéltetek/találkoztatok veszekedés után?

Figyelt kérdés

A barátommal 4.5 éve vagyunk együtt. Sajnos összevesztünk hétfőn, azóta nem beszéltünk. Nem lakunk együtt.


Volt már ilyen máskor pár alkalommal és mindig én kezdeményeztem békülést mindegy ki volt a bűnös, mivel én utálom ezeket a gyerekes játszmákat.

Viszont őszintén szólva kezdek belefáradni a sértődékenységébe, önfejűségébe és úgy döntöttem ezúttal nem keresem, főleg, hogy az ő hibájából van ez az egész megint.


Tanácstalan vagyok, hogy segítsem a kapcsolatunkat de sajnos ő nem az a fajta aki elismeri, ha valami az ő hibája. Persze amikor én kezdeményeztem szívesen átbeszélte velem a történteket de ez nem igazán fair, hogy neki mindig könnyebb dolga van azzal, hogy én töröm meg a csendet. Gondolom most is azt várja, hogy jelentkezzek de ezzel csak megerősítem abban, hogy az ujját se kell mozdítani ha gond van.

Nem szeretnék több mint 4 évet kidobni az ablakon.

Segítség! :(

28N;27F



2018. dec. 6. 00:13
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, bátyám huszonévesen házasodott, gyerekeik is lettek, viszont szar volt a kapcsolata a nővel végig.

39 jelenleg 3 éve vannak együtt, idén házasodtak. Jobb a kapcsolata.

2018. dec. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 A kérdező kommentje:

Nem kell lenézni azt aki nem 20-30 éves kapcsolatot próbál rendbehozni hanem csak 4-et. Elvégre csak 28 vagyok persze, hogy nem lehet 30 éves tapasztalatom.

Nekem sokat számít. Valakinek egy 1 éves kapcsolat is nagyon fontos.

2018. dec. 6. 01:30
 13/68 A kérdező kommentje:

De igaz, nem is akarok 20 évet elpazarolni ha ezt nem sikerül most rendbehozni. Úgy ki tud akadni hülyeségeken, kb a semmiből jön elő ez neki. Nem tudom, hogy én hozom ezt ki belőle vagy alapban ilyen ha valami problémáról van szó. Én igyekeztem neki elmagyarázni, hogy felnőtt értelmes emberek módjára megbeszélni a problémát sokkal hatékonyabb mint megsértődni. Nem tudom lehet úgy veszi ezt, hogy nem tartom férfinak. De hát ha egyszer úgy viselkedik egy konfliktusnál mint egy 7 évrs és jem 27 akkor nem tudom hogy ne bántsam meg a pici lelkét. -.-'

Tudom, hogy szar családban nőtt fel de ez nem ok arra, hogy elbújjon és vár a csodára.

2018. dec. 6. 01:36
 14/68 anonim ***** válasza:
89%
28 vagy és még 40 éves korodig javitanád ezt ugy h a másik beleszarik ugyis ott vagy max pitizel neki megint,a kövi pitizésig.. Ha ő a hibás nem pitizek,önbecsülés,mert nagyon jol tudja h pitizni fogsz most is a következőnél is neki meg van a fix ingyen nő egy szalmaszálat se kell keresztbe tenni és még meg is alázod magad. De egészségdre ha ebben akarsz élni még 5 évig h havonta pitizgetsz mondjuk a másik meg hetekig a fejedre tojik és szivat... :O
2018. dec. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:
Te vagy a Karácsonyos kérdező is ugye?
2018. dec. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
2018. dec. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy eszemben sincs kezdeményezni. Ha nem keres fel akkor számomra ennyi volt. Viszont ha igen akkor talán még van esély. Ha nem érti, hogy kell felnőttként viselkedni akkor tényleg jobb külön.
2018. dec. 6. 01:39
 18/68 A kérdező kommentje:
Nem a karácsonyos kérdező vagyok.
2018. dec. 6. 01:40
 19/68 anonim ***** válasza:
Viszont ha igen akkor talán még van esély. Igen sajnos van esély arra h ujabb pitiző kör indul.. 4 évet elbaxtál egy sérült óvodásra,28 évesen nem élnek 7 éves szintjén mozgó férfivel aki elfut amint van vmi és másik puncsolhat,ha lesz gyereketek elfut előle is.. Te dudod.
2018. dec. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 A kérdező kommentje:
Na ez meg a másik. Folyton ezzel jön, hogy reméli hamarosan lesz gyerekünk. Én meg így nem akarok..
2018. dec. 6. 01:46
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!