Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig nem beszéltetek/találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig nem beszéltetek/találkoztatok veszekedés után?

Figyelt kérdés

A barátommal 4.5 éve vagyunk együtt. Sajnos összevesztünk hétfőn, azóta nem beszéltünk. Nem lakunk együtt.


Volt már ilyen máskor pár alkalommal és mindig én kezdeményeztem békülést mindegy ki volt a bűnös, mivel én utálom ezeket a gyerekes játszmákat.

Viszont őszintén szólva kezdek belefáradni a sértődékenységébe, önfejűségébe és úgy döntöttem ezúttal nem keresem, főleg, hogy az ő hibájából van ez az egész megint.


Tanácstalan vagyok, hogy segítsem a kapcsolatunkat de sajnos ő nem az a fajta aki elismeri, ha valami az ő hibája. Persze amikor én kezdeményeztem szívesen átbeszélte velem a történteket de ez nem igazán fair, hogy neki mindig könnyebb dolga van azzal, hogy én töröm meg a csendet. Gondolom most is azt várja, hogy jelentkezzek de ezzel csak megerősítem abban, hogy az ujját se kell mozdítani ha gond van.

Nem szeretnék több mint 4 évet kidobni az ablakon.

Segítség! :(

28N;27F



2018. dec. 6. 00:13
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:

A kimondással a kerdezőnek lenne könnyebb hogy megindulhasson a feldolgozási folyamat.

De aki igy játszik más ember érzelmeivel es ennyire nem fontos neki a másik, annak tényleg öngyilkosság ujabb esélyeket adni.

2018. dec. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:

Sajnálom kérdező. Elhiszem, hogy 4 és fél évet nem könnyű így lezárni, és kiábrándító, hogy ő így kezeli a kapcsolatotokat ennyi idő után.

Remélem, gyorsan túlleszel rajta, és találsz egy érett, agyilag is felnőtt férfit.

45-ös válaszadó voltam.

28N

2018. dec. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet?
2018. dec. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 A kérdező kommentje:
Semmi. Nem jelentkezett... ez van. Az élet túl rövid és csak egy van így hagyom a fr@ncba ezt az egészet.
2018. dec. 19. 05:21
 65/68 anonim ***** válasza:

Több mint két hete nem jelentkezik ezek szerint. :(

Sajnálom, ez elég genya dolog tőle. :( Ilyen hosszú idő után meg pláne. :(

2018. dec. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:
Szia kèrdező! Hogy vagy? Azóta sem beszèltetek?
2018. dec. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:

Miért beszéltek volna? Ezen nincs mit a tvábbiakban lamentálni sajnos :(

Sok erőt is kitartást kívánok kérdező a továbblépéshez!

2018. dec. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:
Majd legyél erős mikor felbukkan pénzért lakhatásért v ingyen numeráért.. :(
2018. dec. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!