Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen velem a feleségem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen velem a feleségem?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves kislányunk és nagyon rossz a kapcsolatunk.

Én többet akarok szetetkezni de a nejem nem akar.

Megbeszélni se tudjuk mert okításnak veszi és azt mondja hogy majd lesz én meg csak várom hogy mikor lesz, kb.havi 4- szer bújunk össze az is öt perc.

Gyerek szüketése után tudtam és túrelmes voltam, de már 3 éves a gyerek és nem lehet az hogy miatta fáradt stb.

Én 12 órázok 3 nap melo 3 nap pihi úgy hogy idő lenne rá.

Családomnak mindent megadok, nem kocsmázok nem is iszok egyátalán,tehát nem egy szemét alkoholista vagyok és mégis úgy bánik velem mint egy rossz emberrel.

Este hamar elalszik pedig a gyerek ennyi idős korban nem olyan fárasztó már és vagy ha napközben alszik a gyerek ő is alszik vagy facebook ozik.

Én kb.5 óra alvással,12 óra munka után tudok a gyerekkel játszani és a nejemmel együttlenni, de ő nem akar és szinte mindig skkor can ha már szóvát teszem, magától nem, tehát olyan azt se tudom mikor volt hogy kívánlak apja.

Emiatt sokat veszekedtem és veszekedtünk.

Nem tudom elfogadni hogy 2 ember akik szeretik egymást miért nem vágyik a férjére a szerelmére.

Lehet megutàlt,de mondtam hogy mondja meg őszíntén ha így van merz sokat veszekszünk.

Bunkó velem, én nem erre vágyom.

Szerintem ennèl több szex kell, mert ki nem szeret szexelni főleg a párjával,akkor miért akarta hogy elvegyem stb.

Kicsit hosszú lett, de ki kell írnom magamból,én már nem számítok neki.



2018. dec. 9. 16:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:
73%

12 óra melo után miért neki kene dolgoznia meg otthon is úgy hogy a felesége otthon ül? Jó hogy nem a férfi csinal minent 12 óra munka meg meg házimunka

Ha a férfi dolgozik akkor a feleségé a házimunka

Minket fel dolgozik akkor fele fele arányban mennek ezek

2018. dec. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 anonim ***** válasza:
17%

Ne engem támadj! :)


A kérdező állította, hogy nem sok a házimunka, pedig igenis sok! Csak az állít ilyet, aki semmibe veszi a házimunkát. Miért érne többet az ő munkája mint az otthoni munka?

Egyébként azért írtam, hogy mit is segít otthon, mert állítja, hogy ő mindenben ott van, de leírta, hogy miben is?


És ismétlem. Nem otthon ül a felesége, hanem végzi a házimunkát tudod? Te tisztában vagy azzal, hogy mivel jár?

2018. dec. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 anonim ***** válasza:

Ezt se állítottam, de mindegy, forgasd ki a szavaimat.

Neked biztos arról tereli el, de a normális embereknél nem.

2018. dec. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 A kérdező kommentje:

Hát akkor le írom.

Tisztában vagyok mennyi a házimunka!

Mosni mos a gép,takarítani nem kell minden nap,mosogatni mosogatok vagy ki teregetek játszok a gyerekkel,hát igen főzni neki kell mert az én menüm egyhangú lenne de reggeli vagy vacsit szoktam csinálni, úgy hogy nem kell megszakadnia.

Sok érdekes választ kapok

2018. dec. 9. 19:25
 35/72 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat és vigaszt.

Vigasz jól esik köszönöm.

2018. dec. 9. 19:29
 36/72 anonim ***** válasza:
100%
Na így már más, Bocsánat kérdező, így már én is látom, hogy segítesz otthon. Tehát ebből adódóan az se lehet a baja, hogy nem segítesz nekik.
2018. dec. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 anonim ***** válasza:
37%

36: Hát én meg állítom, mert a napnál is világosabb, hogy ez a helyzet és a kérdező is leírta. Az viszont felettébb érdekes, hogy nektek ismeretlenül is ilyen vehemensen kell támadni egy férfit, aki az áldozat és akit a szeretett felesége ilyen nyíltan vesz semmibe, kihasznál, és manipulál. Amit művel, azt ugyanúgy elnyomásnak hívják.

Nektek mikor nedvesedett be utoljára attól, ha egy férfi elmosogatott helyettetek? Nem kell a süket duma, ha férfinak tartaná a kérdezőt, akkor mindenben a kedvét lesné, meg az alkalmat, mikor szexelhetnek egyet.

2018. dec. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 anonim ***** válasza:
44%
Na végre elértünk az "anya vagyok és dolgozó nő" témához. Volt szerencsém ilyen kolléganővel dolgozni nem is eggyel. Nem kívánom senkinek. Se egy mosoly se egy kis felszabadult beszélgetés csak a világfájdalom, mert neki otthon van a gyerek meg a házimunka.
2018. dec. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 anonim ***** válasza:
24%

a hazimunka hol sok ??


ma eppen en csinaltam mert feleségem anyósnál volt..


nézzük:

betettem a mosógépbe a ruhát, megpucoltam pár krumplit feltettem főni..

2.5 perc.


bekapcsoltam egy filmet, illetve neteztem az ágyon heverészve.

kb fél óra eltelt unalmas volt a filmnek ezen része, krumpli kivesz megpucol kb 5 perc elment kész a krumplipüré.

olajat feltettem indula sütés.. mivel tudom a hőmérsékletet ne is kellett figyelni, 2 perc tv nézés kész meleg az olaj betettem a fagyasztóból a húst 25 másodperc.


5 perc mulva kivettem, tévé előtt megettem.


bedobtam mindent a mosogató gépbe, 2 perc.


mosógép csipogott ruha kivesz, áttesz a szárítóba, mivel ment a film izgalmas volt, siettem 45 másodperc, de csak azért mert a szűrőt a nejem koszosan hagyta. 25 sec alatt megoldható.


vártam.

vége a filmnek kipakoltam a mosogató gépből 1 perc.


másik filmet nézni kezdtem, majd megszáradt a ruha, kivettem összehajtogattam 6 perc.


22 perc kb nettóban amit dolgoztam, ez alatt ebéd kész volt, mosogatás mosás ruha összepakolása.


uristen :)

2018. dec. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 anonim ***** válasza:

Kedves 40-es.


Abból indultam ki amit a környezetemben látok. Tény, hogy nem mindenki olyan, de én abból amit a kérdező leírt azt vettem ki, hogy nincs tisztában azzal mivel jár a házimunka, de utána leírta, hogy miben segít otthon.


Az meg, hogy szerinted ki nedvesedik meg ki nem... Ki is támad vehemensen? Sajnos elrontom a kedved, de normális párkapcsolatban élek, a párom se panaszkodhat, mert bőven élünk szexuális életet, és ő utál mosogatni, ezért én szoktam, viszont főzni imád. Amit viszont én imádok. Úgyhogy ha már így megszólítottál: nem vagyok sivatag, kösz a bókot.


Mivel se te, se én nem látunk bele mélyebben, ezért csak a kérdező szemszögét láthatjuk.

2018. dec. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!