Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen velem a feleségem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen velem a feleségem?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves kislányunk és nagyon rossz a kapcsolatunk.

Én többet akarok szetetkezni de a nejem nem akar.

Megbeszélni se tudjuk mert okításnak veszi és azt mondja hogy majd lesz én meg csak várom hogy mikor lesz, kb.havi 4- szer bújunk össze az is öt perc.

Gyerek szüketése után tudtam és túrelmes voltam, de már 3 éves a gyerek és nem lehet az hogy miatta fáradt stb.

Én 12 órázok 3 nap melo 3 nap pihi úgy hogy idő lenne rá.

Családomnak mindent megadok, nem kocsmázok nem is iszok egyátalán,tehát nem egy szemét alkoholista vagyok és mégis úgy bánik velem mint egy rossz emberrel.

Este hamar elalszik pedig a gyerek ennyi idős korban nem olyan fárasztó már és vagy ha napközben alszik a gyerek ő is alszik vagy facebook ozik.

Én kb.5 óra alvással,12 óra munka után tudok a gyerekkel játszani és a nejemmel együttlenni, de ő nem akar és szinte mindig skkor can ha már szóvát teszem, magától nem, tehát olyan azt se tudom mikor volt hogy kívánlak apja.

Emiatt sokat veszekedtem és veszekedtünk.

Nem tudom elfogadni hogy 2 ember akik szeretik egymást miért nem vágyik a férjére a szerelmére.

Lehet megutàlt,de mondtam hogy mondja meg őszíntén ha így van merz sokat veszekszünk.

Bunkó velem, én nem erre vágyom.

Szerintem ennèl több szex kell, mert ki nem szeret szexelni főleg a párjával,akkor miért akarta hogy elvegyem stb.

Kicsit hosszú lett, de ki kell írnom magamból,én már nem számítok neki.



2018. dec. 9. 16:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
66%

Nem vagy egyedül a problémáddal. Sok sorstársad továbblép, mert neki is egy élete van és nem akarja 30 évesen a szögre akasztani a farkát. Másként fogalmazva, igen a család szép dolog, de attól hogy van egy gyerek még a párkapcsolatnak is működni kellene. Hiába a próbálkozások, kísérlet a romantikára te mostantól megkapod a perverz szexmániás címkét bármit is szeretnél. Amikor a facebook fontosabb egy meghitt beszélgetésnél ott valami elszakadt.

A női hozzászólók szerint biztosan te vagy a hibás, mert hát ki más lenne hibás mint a férfi, mert nem érti meg ezt az állapotot.

Szerinted miért van ennyi egyedülálló anya akit sajnálni kell.

2018. dec. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 anonim ***** válasza:
80%

"Szerinted miért van ennyi egyedülálló anya akit sajnálni kell."


Meg a szexpartnerkeresőkön a rengeteg kérdező feleségéhez hasonló "elhanyagolt" nő.

2018. dec. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 anonim ***** válasza:
0%
Az a sok elhanyagolt nő szinte mind prosti. A végén kiderül, hogy kell egy kis anyagi támogatás is ha valaki szeretne egy generál karbantartást végezni rajta.
2018. dec. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 anonim ***** válasza:
51%

...tehát olyan azt se tudom mikor volt hogy kívánlak apja....

Kívánlak apja??...kész vagyok, hát nem csodálom, ha nem kíván...😁😁😁

Egyébként ja, minden rólad szól, te mit szeretnél. És az ő igényei. Azt mondod, 5 percig tart a szex...mégis mit kívánjon, 5 perces maszatolást? Romantoka, kedveskedés van, vagy csak elvárod a szexet, mert az neked jár?

2018. dec. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam hogy nem csinál semmit, hanem arra akartam kilyukadni hogy többet együtt legyünk idő is van vagy lenne,akkor nem velem foglalkozik.

Köszönöm aki megért.

Én vágyom rá és a szexre.

2018. dec. 9. 18:09
 16/72 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem elbeszéltek egymás mellett, és valszeg nem is az értelmesebb rétegből származtok.


Lehet köpködni, de ott szoktam ezt a halál tipikus példát látni, hogy anyuka vágyik valami filmes lovagra, apuka egy jó dugásra, és anyuka elfelejti, hogy hát azért ő se top modell, apuka udvarlása meg kimerül abban, hogy "én legalább nem iszok", így aztán mind a ketten duzzognak, de nem lépnek előrébb.


Őszintén, tanulj meg értelmesen kommunikálni, agresszió, és vádaskodás nélkül, és ha értelmesen elmondtad asszonynak, hogy nem érzed úgy, hogy a kapcsolatotok halad előre, és ő ez ellen nem hajlandó tenni, akkor válj el és keres mást.


Én értem, hogy mire vágysz, de azzal sehova nem juttok, hogy csapkodod a térded, hogy márpedig valaki téged ápoljon le.

2018. dec. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:
16%

Ne foglalkozz azokkal a nőkkel akik nem értik miről írsz.

Értem meg kell harcolni, engem ki kell érdemelni, örülj ha megkaphatsz. Gondolom ismerős ez az elképzelés. Hát harcoljanak érted a végvári vitézek. Nehogy már három példányban kelljen kérelmet benyújtani hogy hadd elégítsem már ki a nagyságos asszonyt.

2018. dec. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 anonim ***** válasza:
17%
15: Ne gondold. A húszas éveimben rengeteg ilyet levarrtam, meg még többtől kaptam meztelen képeket gyakorlatilag 5 perces "ismeretség" után.
2018. dec. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:
93%
Oda figyeltél a parodra szex közben? Neki is jó volt? Volt orgazmusa vagy csak neked volt mindig ? Lehet azért nem kívánja a szexet mert neki nem okozott akkora örömöt mint neked. Férfiaknak jobb ,konnyebb élvezetesebb a szex mint a nőknek
2018. dec. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 anonim ***** válasza:
7%

szerintem nagyon fontos az, hogy mindig mindent tegyél meg a párodért.

vidd el moziba, kirándulni, menjen fodrászhoz manikuroshoz, es dolgozz keményen hogy finanszírozd.


ezeket ha elvégezted, és rájössz hogy az egész egy nagy rakás semmi, akkor legyél végre családapa..

dolgozol, élsz a gyerekedért, néha lefekszel egy egy nővel és nyugodt az életed..


hidd el ez a megoldás, csak még nem fogtad fel

2018. dec. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!