Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen velem a feleségem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen velem a feleségem?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves kislányunk és nagyon rossz a kapcsolatunk.

Én többet akarok szetetkezni de a nejem nem akar.

Megbeszélni se tudjuk mert okításnak veszi és azt mondja hogy majd lesz én meg csak várom hogy mikor lesz, kb.havi 4- szer bújunk össze az is öt perc.

Gyerek szüketése után tudtam és túrelmes voltam, de már 3 éves a gyerek és nem lehet az hogy miatta fáradt stb.

Én 12 órázok 3 nap melo 3 nap pihi úgy hogy idő lenne rá.

Családomnak mindent megadok, nem kocsmázok nem is iszok egyátalán,tehát nem egy szemét alkoholista vagyok és mégis úgy bánik velem mint egy rossz emberrel.

Este hamar elalszik pedig a gyerek ennyi idős korban nem olyan fárasztó már és vagy ha napközben alszik a gyerek ő is alszik vagy facebook ozik.

Én kb.5 óra alvással,12 óra munka után tudok a gyerekkel játszani és a nejemmel együttlenni, de ő nem akar és szinte mindig skkor can ha már szóvát teszem, magától nem, tehát olyan azt se tudom mikor volt hogy kívánlak apja.

Emiatt sokat veszekedtem és veszekedtünk.

Nem tudom elfogadni hogy 2 ember akik szeretik egymást miért nem vágyik a férjére a szerelmére.

Lehet megutàlt,de mondtam hogy mondja meg őszíntén ha így van merz sokat veszekszünk.

Bunkó velem, én nem erre vágyom.

Szerintem ennèl több szex kell, mert ki nem szeret szexelni főleg a párjával,akkor miért akarta hogy elvegyem stb.

Kicsit hosszú lett, de ki kell írnom magamból,én már nem számítok neki.



2018. dec. 9. 16:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:
4%

"Új életet kezdeni nehéz,lányom nélkül el se tudnám képzelni és nem látogató apuka akarok lenni mert mondjuk szétválunk."


Ezek egy gyenge ember szavai, nézz vele szembe! És pontosan ezért műveli ezt veled, mert nagyon jól látja, hogy ezzel zsarolhat. Ahhoz, hogy te ebben a kapcsolatban férfi legyél, tököt kell növesztened, és következetesen képviselni az akaratodat, vállalva a következményeit. Szex is csak így lesz, ha egyáltalán, nem a mosogatástól. És még mindig jobb hétvégi apukának lenni, mintsem egy ilyen megalázó házasságban várni a csodára.

Egy hasznos gyakorlati tanács rövid távra: holnap semmiképp ne menj shoppingolni (és pénzt se adj neki)! Muszáj ennek a viselkedésnek következményei legyenek, hogy érezze, veled nem tehet meg akármit. Leginkább egész napra el kéne menned a haverokkal, vagy bárhová kifejezetten nélküle.

2018. dec. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 A kérdező kommentje:

Ja,nem vagyok papucs.

Igen összeveszünk ezen már 2 éve és sokszor volt hogy pl.nem mentünk valahova vásárolgatni,és megmonom a magamét csak mindig vedzekedés van.

Csak ugye akkor meg ezért vagyok szemét.

Igen játszik velem mert csúnyán mondva nála van a pina, bocsánat a kifejezésért.

Most ott tartunk hogy külön kasszán vagyunk,a gyerek nem sínyli meg nyugalom,de én nagamra fogok gondolni és a gyerekre ő meg vegyen magának abból amit megkeres,mert azt is szokta mondani hogy elég neki amit keres akkor nekem is amit én keresek.

Én úgy hittem nem magamnak hanem a családomért dolgozok és hajtok,mert ha nekik jó akkor nekem is jó.

Kocsit javítattni és biztosírani miért a férj vagy padi dolga?de beűlni már jó a kocsiba.

2018. dec. 9. 21:34
 53/72 anonim ***** válasza:
Tök felesleges fárasztanotok egymást. Ha így álltok akkor mindenkinek jobb lenne a saját útját járni.
2018. dec. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 A kérdező kommentje:

Ihen arra már gondoltam le kéne lépni egy napra de nem érezném jól magam mert velük lehetnék inkább.

Olyan volt hogy elmentem vásárolni mérgemben és csak egy dolgot vettem,azt se tudtam mit akarok,és ilyenkor fusztrált vagyok.

2018. dec. 9. 21:37
 55/72 anonim ***** válasza:

Figyelj, nem bántásból írom, hanem azért, hogy felébredj végre. Ha végül mindig az van, amit ő akar, akkor bizony papucs vagy, és ha előtte csúnyán kiabálsz vele egy sort, az csak szánalmasabbá tesz a szemében.

Az egésznek az a titka, hogy ilyen szinten fügsz tőle, és gyáva vagy lépni a saját érdekedben. Szex is ezért nincs, ezt nem lehet elégszer hangsúlyozni, nem tekint férfinek. Eleve milyen duma már az, hogy nála van a pina? Hát apám, növessz tököt végre, és akkor az meg nálad lesz!

Egy kapcsolathoz két ember kell, és alapvető elvárásnak kell legyen, hogy ezért ő is tegyen meg mindent. Ha nem teszi, akkor annak következménye kell legyen. Ezt vésd az eszedbe!

2018. dec. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim ***** válasza:
85%

Ez mintha el lett volna felejtve, de térjünk vissza az 5 perces szexhez. Te egyvalamihez ragaszkodsz a házasságodban, legyen szex. Szinte követeled. De minél inkább követeled, annál inkább nem lesz kedve hozzá, főleg ha ennyit ér, kb a nullával egyenlő.

Szerintem hagyjátok egymást. Ahogy éltek már, külön kassza, stb, ahogy beszélsz róla, ezt kár erőltetni. Ő már nem szeret, nem érdekled, és szerintem te sem szereted, max az hiányzik, hogy nincs kit megdugni.

Ez nem házasság.

2018. dec. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:
59%

Ez már nem házasság. Ha a nejed belement a külön kasszába, akkor csak arra vár hogy húzz már el. Ő nem akarja mondani, de az alapján amiket leírtál úgy tűnik részéről már vége a dolognak.

Ülj le vele és nyíltan kérdezd meg, hogyan tovább. Szedd össze a gondolataid, mondd el mit szeretnél, mondja el ő is hogyan képzeli el a továbbiakat. Nincs értelme kerülgetni egymást. A gyereket hagyd ki a beszélgetésből és ne engedd azt sem, hogy ő belekeverje. Ha a gyerek témába belemész nem fogtok dűlőre jutni és nem kapsz választ a kérdéseidre. Ragaszkodj hozzá, hogy először tisztázzátok a kettőtök viszonyát és a továbbiakat.

A gyereknek is az a legjobb ha végleges döntés születik akár együtt maradtok akár elváltok.

2018. dec. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 A kérdező kommentje:

Írtok itt mindenfélét és van aki jól látja.

Köszi mindenkinek a jót a rosszat és a vigaszt.

Igen a szexhez ragaszkodok, mert ki nem szeret szexelni és valóban nem szerethet ha nem akar.

Válni nem akar és jóba akar velem lenni,csak én elrontom hogy megharagszok rá és össze veszünk,ha lenne annyi szex amennyivel boldog lennék akkor másabb lenne.

Úgy veszem észre hogy én úgy kellek hogy jól érezzük magunkat,mindig egyetértsek vele és így el vagyunk.

Persze van ilyen és szoktam kérdezni tőle hogy ha normálus vagyok és jol megvagyunk akkor te miért nem kezdeményezed? Mindig akkor van szex ha én akarom,magától odakönne és kezdeményezné az együttlétet azt se tudom mikor volt.csak akkor amikor már morcos vagy emiatt.


Ahogy ezt leírtam, rájöttem arra hogy nem szeret és megutált és nem olyan jó belem hogy akarjon engem😢😪 , akkor miért házadodott össze velem? Tényleg csak kövezelőzik és nem ad!

2018. dec. 9. 23:05
 59/72 anonim ***** válasza:

Most biztos lehurrogtok, de szerintem lesz ott más is.

Szinte biztos vagyok benne, hogy valaki más izgalmat hoz az életébe. Lehet hogy csak irkálnak, de mással bizony jól érzi magát.

Ha keresnél, szerintem találnál is valamit, de ezt neked nem ajánlom. Túl kattogós vagy.


Hagyjuk már a házimunkát...


Férfi vagy,mégis azt ajánlom, hogy menj vegyél magadnak új ruhákat, és nyomás a haverokhoz egyedül.

Remélem vannak haverok.



Szerintem könyörögni a szexért...


Vagy fogd a kislányt és ketten menjetek el valahova.


Egyébként szerintem a feleséged nem az a tipus aki elfogja mondani ha baja van veled. Inkább bunkozik.

2018. dec. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim ***** válasza:
63%

Az öt perces szexnek nevezett valamiről miért nincsen semmi? 😂

Ember! Értsd már meg, hogy öt perc az nem szex. Az senkinek nem hiányozna. Tedd oda magad, aztán hajtsd meg az asszonyt. És néha olvass vissza, hogy ne mondj ellent saját magadnak. 😀

2018. dec. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!