Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha a párod nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a párod nem lenne hahjlandó megszakítani a kapcsolatot a barátaival?

Figyelt kérdés

Ha már többször felszólítottad, hogy szakítsa meg a kapcsolatot az ellenkező nemű barátaival, mert téged ez zavar, de semmi változás?

Ha már arra is vetemedtél, hogy megfenyegesd, lecseréled a jelszót a telefonján, és az életben nem oldja fel, vag letörlöd az összes kommunikációs alkalmazását, de az sem hatja meg.

Többszöri felszólítás ellenére sem hajlandó megszakítani a kapcsolatot, sem arra, hogy fogja és törölje a számukat, miközben nézed.


Mihez kezdenél?


(nem provokatív, nem kamu, ennek vagyok elszenvedője sajnos épp)


2018. dec. 30. 17:44
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
82%

Csak azt nem értem, hogy miért vagytok együtt. A barátod helyében lehet megszakítottam volna a kapcsolatot veled:D Főleg ha nagyon jó gyerekkori barátairól van szó, akiket tényleg nem dobna el egy barátnő miatt és semmi intim viszony nem fűzi hozzájuk.


Azt még megérteném, hogy az zavar téged, ha túl sok időt tölt velük.. de letöröltetni a számukat meg ilyesmi, ez már túlzás.

2018. dec. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
91%
Örülnék, hogy még nem jelentett fel...
2018. dec. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
0%
Az exem az egyik országos nő gyülölö cimbijével lógott. Hát erre utólag szakítás után jöttem rá. Elengedtemszülinapozni stb sorolhatnám én ezt meguntam hát én is elmentem abnőmmel és még ő sértődött be. Igaz eleinte mondtahogymenjek de ő besértődött.
2018. dec. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
90%

Én tuti biztos, hogy kidobnálak a francba.

Pofám nem lenne a páromnak azt mondani, hogy szakítsa meg a kapcsolatot a nő nemű barátaival, nemhogy jelszót váltsak a telefonján...

Mikor őt választottam páromnak, akkor elfogadtam a barátait is nemtől függetlenül és bízom benne annyira, hogy nem lesz köztük semmi. Hamarabb voltak a barátok, mint én. Ha annyira akart volna tőlük valamit, akkor én nem lennék most a párja.

Neked ennyi nem jut el az agyadig?

Kezeltesd magad, mert beteg vagy!

2018. dec. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
75%
Sárkány ellen sárkányfű! Hozzád vagy 6 hektárnyi kellene!
2018. dec. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
70%
32F! Akkor legyen fajfenntartási ösztön. Akkor is a barátok majdnem olyan fontos mint egy testvér. Hol van ehhez képest egy pasi? Pláne ilyen.. És ha szerencsétlen nő szakít ezzel az idiótával, a barátai fogják megvédeni...
2018. dec. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
94%
Csak irigy, önző és ostoba ember akarná arra kényszeríteni a párját, hogy szakítsa meg a kapcsolatát a barátaival.
2018. dec. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Figyelj ezt nem teheted vele akármijen haverjai is van neki. Hapl megbeszéltek egy közös programot és pl késik nem szól hogy késni fog stb mert haverjaival lóg na akkor már kiakadhatsz. Szóval ha nem megy A kapcsolatotok rovására akkor hagyd nebalhézz felesleges. El tiltani akkor sem tudod ha a haverok végett szakitotok. Menj bulizz te is mint ő szard le. Ha fontos vagy neki akkor megtalálja a megoldásthogy téged sem hanyagoljon el.
2018. dec. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

#16. Arra gondoltam, hogy a kérdező nem egy kis románcnak tekinti a kapcsolatát, ezért nem közömbös számára, hogy kivel, mennyit, hogyan lóg a párja. Mondom, ha ez a jó ízlés határain belül van, nem a párja helyett tartja a kapcsolatot a barátaival és ezek régebbi barátok, mint ő, nem a párkapcsolat alatt beújított "lelkitársak". Ahogy mondtam, ez egy lazázásban mindegy, de komolyabb kapcsolatban nem hinném. Sajnos ezt nem írta a kérdező, egyelőre csak találgatunk. Lehet, hogy éppen ez is volt a cél.

32/f

2018. dec. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Eleve hogy tudtál jelszót váltani a telefonját? Én a jelenlegit se adnám meg, hogy be tudj lépni.
2018. dec. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!