Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha a párod nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a párod nem lenne hahjlandó megszakítani a kapcsolatot a barátaival?

Figyelt kérdés

Ha már többször felszólítottad, hogy szakítsa meg a kapcsolatot az ellenkező nemű barátaival, mert téged ez zavar, de semmi változás?

Ha már arra is vetemedtél, hogy megfenyegesd, lecseréled a jelszót a telefonján, és az életben nem oldja fel, vag letörlöd az összes kommunikációs alkalmazását, de az sem hatja meg.

Többszöri felszólítás ellenére sem hajlandó megszakítani a kapcsolatot, sem arra, hogy fogja és törölje a számukat, miközben nézed.


Mihez kezdenél?


(nem provokatív, nem kamu, ennek vagyok elszenvedője sajnos épp)


2018. dec. 30. 17:44
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
90%
Inkább tedd össze a két kezed, hogy még nem dobott ki. Bár jó nagy lábtörlő lehet a párod ha ilyet eltűr.
2018. dec. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
83%

Ès te melyik elszenvedője vagy, a fenyegetőző?

Azt gondolom, hogy ilyet nem lehet követelni senkitől. Meg lehet beszèlni, hogy ez mièrt zavar, mennyire mèlyek ezek a barátságokstb, de ez a fenyegetőzès nagyon gáz.

2018. dec. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Kérdező te beteg vagy. Szakember már látott? Új év alkalmából erősen ajánlom hogy latogasd meg. Nem vicc. Nem tilthatsz el senkit senkitől nem vagy te az uristen. Mi az hogy a saját tulajdonahoz nyulsz a telefonjahoz amihez neked semmi közöd? Nem a főnöke vagy hogy utasitgasd meg felszólítsd bármire is

Komolyan szegeny párod egy diktátorral él együtt egy koncentrációs táborban.

2018. dec. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
76%
Két ünnep közt nincs iskola, jönnek a hülyegyerekek írogatni a béna kamusztorijaikat :( ez már a sokadik az elmúlt néhány napon.
2018. dec. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
76%
Erősen gyanítom, hogy ez kamu kérdés...
2018. dec. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Nem kamu sajnos.


Nem én csináltam vele, hanem ő velem.

2018. dec. 30. 20:12
 27/30 anonim ***** válasza:
76%
Kicsit nehéz volt megérteni a kérdést. Tehát van egy párod, aki azt akarja, hogy szakítsd meg a kapcsolatot az összes ellenkező nemű barátoddal, de nem tetted, és most azt szeretnéd tudni, erre ő mit fog lépni, ugye ? Erre elég nehéz válaszolni, mert ahhoz, hogy valaki ilyet tegyen, vagy pszichopatának kell lennie, vagy most ért véget egy olyan kapcsolata, ahol a párja egy ilyen barátjával csalta meg. Ha ez utóbbi, akkor előbb-utóbb biztos szakítanék veled. Ha az előbbi, akkor valószínűleg elkövetnék valami súlyos súlyos hülyeséget , hogy felhívjam magamra a figyelmedet. De ha okos pszichopata lennék, akkor megpróbálnám elérni, hogy a barátaid ellened forduljanak és ők szakítsák meg a kapcsolatot veled.
2018. dec. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Az ilyet ki kell vágni, mint a hasmenèses macskát. Fenyegetőzött máshol.
2018. dec. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
6%
Szakítanék. De valószínűbb, hogy eleve össze se jöttem volna ilyennel, akinek ellenkező nemű haverjai vannak.
2018. dec. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
10%

Én azt nem értem, miért nem lehet egy kérdést úgy feltenni, hogy érthető legyen. Én nem értem ki kicsoda, ki a nő-férfi, mennyire komoly a probléma a barátokkal. Arról van e szó, hogy a másik oldal egy bolond idegbeteg vagy tényleg nem lehet már bízni a kérdezőben mert mindig mindenki fontosabb mint a párja aki szeretné ezt rendbe tenni de elkeseredésében már hulyesegeket csinál.

Esetleg hozz egy kis fényt a történetbe ha már ide folyamodsz segítségért. Vagy csak a fél infók alapján döntsünk a te javadra mert az úgy jobb neked?

Esetleg pár példa stb.

2018. dec. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!