Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilikonnal vagy anélkül?

Figyelt kérdés

Szeretném megnagyobbítattni a melleimet, már anyagilag is teljesen oké a dolog. Jelenleg 75B a mellméretem, nem sokkal nagyobbat szeretnék, olyan 80-85 körül.


A probléma csak az, hogy a vőlegényem azt mondta, felbontja az eljegyzésünket, ha szilikont rakatok magamba, mert neki így kellek, ahogy most vagyok. Nem képes megérteni, hogy én viszont nagyobb mellekkel jobban érezném magam, nagyobb lenne az önbizalmam is?


Nektek mi a véleményetek a szilikon-mellekről, és erről az egészről?


24/N


2010. júl. 1. 15:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 anonim ***** válasza:
te honnan vetted, h a pasik odavannak egy maroknyi műanyagért? egyébként nekem is 75/B a méretem, és a párom imádja, és nekem ez a fontos. de te még a vőlgényedhez is úgy állsz, h találsz másikat helyette. hát akkor csináltasd meg a melled, azt dugasd szét magad másokkal, vőlegényed meg nem lesz, így jártál. ha te ettől jobban fogod érezni magad, akkor hajrá. egy pármenetes p*csa leszel, azt most elárulom. egyébként 75-ről 80-ra változtatni meg k*rvára nem sok.
2010. júl. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/76 anonim ***** válasza:

Szerintem ne csináltasd meg.

Örülj hogy van vőlegényed aki így elfogad.

Nekem nincs barátnőm de nem díjaznám ha a csajnak aki tetszik szilikonmellei lennének.

2010. júl. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 anonim ***** válasza:
62%

A pasik nem szeretik a mű csajokat!!!

Egyébként inkább csináltasd meg, mert akkor a vőlegényed fog jól járni és nem kell majd egy hülye idióta pi.ával élnie:D

18/F

2010. júl. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/76 anonim ***** válasza:

miért akarzs te 80-85-t

előbb tudakolnoid kéne műtét előtt

ugynis abetű jelenti a mellméretet

a szám a körmértet(milyen széles a hátad)

2010. júl. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/76 anonim ***** válasza:
79%
ő a hátát szélesíti xd
2010. júl. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/76 anonim ***** válasza:
78%

"15:53

gratulálok, ez a felfogás azt bizonyítja, hogy te nem szereted őt. nem látod abban a hülyeséget amit írtál?

Én is férfi vagyok, de mi sem szeretjük feltétlenül a nagyobb melleket. meg téged egyáltalán miért érdekel a többi pasi? nem a párodnak akarsz megfelelni?!"

A lényeg, h te okosat írtál... -.-"

És látom nem érted, h a kérdezőt nem másik pasi érdekli, és nem másoknak akar tetszeni, hanem saját magának.

De mivel nincs ilyen gondod, sosem fogod megérteni, h milyen érzés...Úgyh kár volt fáradnod a válasz írással.

2010. júl. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 anonim ***** válasza:
És azért fel kell bontani az eljegyzést, m valóra akarja váltani saját álmát???!
2010. júl. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/76 anonim ***** válasza:
100%
Figyuka én a mondó vagyok ha szép kis formás alma melleid vannak,akkor sztem nem gond,a pasik hidd el szeretik a természeteset,de ha nagyon kicsinek érzed valóban,amit ugye nem látni mekkora,akkor rakass bele szilikonokat,nem tudom hogy most a vőlegényednél miért ilyen nagy a gond?most azért mert neki ez így jó,akkor az neked is legyen jó.Ezek szerint ha szűlnél és utána megerszkednek a dolgok és megakarnád magadat műtetni,akkor abba is bele dumálna?Volt nekem is egy barinőm neki valóban pici mellei voltak,pár év múlva meg is műtette őket,de annyira szépre sikerűlt neki,hogy azt hittem volna,ha nem ismertem volna előtte hogy valódiak.Ezt mindenki maga dönti el,hogy mi esik jól az önbizalmának,közérzetének.Nálam biztos nem tudna pasi beleszólni a dolgokba mégha a vőlegényem is,na ne hogy már ezen múljon a dolog.
2010. júl. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 anonim ***** válasza:
nekem is 75B a mell méretem,eleinte én sem voltam megelégedve vele,kicsinek véltem,18évesen alig volt mellem...sokat ábrándoztam én is nagyobb mellekről,de aztán rájöttem hogy ez így jó.és vannak pusapp melltartók amik kicsit nagyobbítják őket..és kivágott felsőbe jobban látszik..hozzáteszem nem vettem fel nagyon sokáig kivágott felsőt,...21éves vagyok,és már nem kell nagyobb mell,jók ezek az aranyos pici mellek...szerintem ne csináltasd meg,nekem igaz nincs barátom,de a pasik az igazit jobban megnézik!
2010. júl. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/76 anonim ***** válasza:

azért én itt a pasit sem védeném ennyire, mint itt sok válaszoló, ha ezért képes lenne felbontani az eljegyzést, ő sem különb mint akérdező, aki meg amelleiért képes lenne

1ik sem különb, ugyh nem kéne "szegény vőlegény"ezni sem

2010. júl. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!