Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilikonnal vagy anélkül?

Figyelt kérdés

Szeretném megnagyobbítattni a melleimet, már anyagilag is teljesen oké a dolog. Jelenleg 75B a mellméretem, nem sokkal nagyobbat szeretnék, olyan 80-85 körül.


A probléma csak az, hogy a vőlegényem azt mondta, felbontja az eljegyzésünket, ha szilikont rakatok magamba, mert neki így kellek, ahogy most vagyok. Nem képes megérteni, hogy én viszont nagyobb mellekkel jobban érezném magam, nagyobb lenne az önbizalmam is?


Nektek mi a véleményetek a szilikon-mellekről, és erről az egészről?


24/N


2010. júl. 1. 15:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 A kérdező kommentje:
15:54-es: magamnak akarok megfelelni. Nem másoknak.
2010. júl. 1. 15:56
 42/76 anonim ***** válasza:
35%

Ha fontosabb neked a mell, csináltasd meg, jobb is lesz a pasidnak, hogy nem egy ilyen nőt vesz feleségül.

Csak arra ne nagyon számíts, hogy műmellekkel és főleg ilyen hozzáállással találsz majd olyan férfit, aki komoly kapcsolatot akar veled, nem csak egy-két menetet...

2010. júl. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/76 anonim ***** válasza:
35%
Mert vagy annyira kiváncsi a véleményünkre ha már ennyire elhatároztad magad?
2010. júl. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/76 A kérdező kommentje:
Ez az oldal azért van, hogy kérdezzünk, vagy talán tévednék? Csak véleményekre voltam kíváncsi, egyik válaszoló sem fog befolyásolni a döntésemben.
2010. júl. 1. 15:59
 45/76 anonim ***** válasza:
35%
ha magadnak csak úgy tudsz megfelelni, hogy nagyobbra műtteted a melled, az már rég rossz.
2010. júl. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/76 A kérdező kommentje:
Ez van.
2010. júl. 1. 16:00
 47/76 anonim ***** válasza:
35%

Az igaz, hogy sokan szeretjük a nagy melleket, de csak a természeteset. Neked olyan sosem lesz, ez van, kész, de ez nem baj! Vagy elfogadod ezt, és megszereted magadat végre, vagy boldogtalan maradsz örök életedre, ezen a plasztika semmit sem segít!



Egyébként ellentmondasz magadnak, és mindenki tudja azt is, hogy azért csináltatod meg, mert azt hiszed, hogy úgy majd jobban megnéznek.

2010. júl. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/76 anonim ***** válasza:
Szerintem csináltasd meg..aztán egy agyműtétet is bevállalhatnál
2010. júl. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/76 A kérdező kommentje:
Egy pasi nem tudja milyen az, amikor belenéz valaki a tükörbe, és nem elégedett azzal amit lát. Egy nő akkor érzi magát nőnek, ha nagy mellei vannak.
2010. júl. 1. 16:02
 50/76 anonim ***** válasza:
35%
Ha eddig sem fordultak meg utánad az utcán,azt hiszed ez után jobban fognak?Vagy ha ez után sem akkor tényleg muszáj lesz fejet cseréltetni XD
2010. júl. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!