Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilikonnal vagy anélkül?

Figyelt kérdés

Szeretném megnagyobbítattni a melleimet, már anyagilag is teljesen oké a dolog. Jelenleg 75B a mellméretem, nem sokkal nagyobbat szeretnék, olyan 80-85 körül.


A probléma csak az, hogy a vőlegényem azt mondta, felbontja az eljegyzésünket, ha szilikont rakatok magamba, mert neki így kellek, ahogy most vagyok. Nem képes megérteni, hogy én viszont nagyobb mellekkel jobban érezném magam, nagyobb lenne az önbizalmam is?


Nektek mi a véleményetek a szilikon-mellekről, és erről az egészről?


24/N


2010. júl. 1. 15:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz túlságosan szerelmes, ha úgy állsz hozzá, hogy majd találsz másik pasit...
2010. júl. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/76 anonim ***** válasza:
74%
hát ha neked ennyit számít a vőlegényed akkor hajrá. 24 évesen már lassan késő lesz ám vőlegény után kajtatni. jó mondjuk ez azért túlzás, de akkor is. nem biztos, hogy találsz még egy ilyet mint most van, bár ahogy a dolgokhoz állsz, szerintem nem szereted, akkor meg inkább tényleg a melledet csináld meg. (.Y.)
2010. júl. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 anonim ***** válasza:
53%
Fogadjunk valami plázamoslék vagy....Remélem elb4sznak a műtét során valamit , és oda lesz a fél melled !!
2010. júl. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/76 A kérdező kommentje:
Azt hittem a pasik szeretik a szilikon-melleket.
2010. júl. 1. 15:35
 25/76 anonim ***** válasza:
74%
Téged menyasszony létedre csak az érdekeljen hogy a párod szeresse a szilikon melleket...
2010. júl. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/76 anonim ***** válasza:
74%
Naná, hogy szeretik...jó is az, amikor maréknyi műanyagtól kell káprázniuk.
2010. júl. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/76 A kérdező kommentje:
Kijavítható egy újabb plasztikával.
2010. júl. 1. 15:47
 28/76 anonim ***** válasza:
Te nagyon buta egy nő lehetsz,már ne haragudj....
2010. júl. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 anonim ***** válasza:
a tiéd melyikhez hasonlít?A bal oldalihoz vagy a jobbhoz?
2010. júl. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/76 anonim ***** válasza:

Olvastam én már olyat is, hogy vkinek lerohadt a fél melle műtét után. Persze ez ritka. De nem is ez a lényeg.

Gondolj vmi olyan dologra, ami nagyon nagyon nagyon nem tetszik egy férfin, és maradandó dolog. És a párod azt akarná...

Neked sem tetszene, nem?


De inkább szakítsatok még most. Ha neked egy szilikon mell fontosabb, és azt mondod, úgyis találsz másik pasit, akkor ennek a kapcsolatnak nincs jövője.

2010. júl. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!