Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilikonnal vagy anélkül?

Figyelt kérdés

Szeretném megnagyobbítattni a melleimet, már anyagilag is teljesen oké a dolog. Jelenleg 75B a mellméretem, nem sokkal nagyobbat szeretnék, olyan 80-85 körül.


A probléma csak az, hogy a vőlegényem azt mondta, felbontja az eljegyzésünket, ha szilikont rakatok magamba, mert neki így kellek, ahogy most vagyok. Nem képes megérteni, hogy én viszont nagyobb mellekkel jobban érezném magam, nagyobb lenne az önbizalmam is?


Nektek mi a véleményetek a szilikon-mellekről, és erről az egészről?


24/N


2010. júl. 1. 15:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:

A pasik minden mellet megnéznek, ha igazi, ha nem.

A kicsire a véleményük, max, h aranyos cicik, a nagy mellre, még ha mű is, a komment, h wow, micsoda mellek...

2010. júl. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kéne ,,szegény vőlegény,,-ezni.
2010. júl. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 anonim ***** válasza:
Garantáltan találni fogsz másik hibákat magadon.
2010. júl. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 anonim ***** válasza:
Hasonló problémám volt, csak nekem nagy volt a mellem és logott, kisebbiteni akartam. A pasim hasonloan reagált elöszőr, de aztán elmayaráztam neki h rosszul érzem magam így, sok helyzetben gátlásosabb vagyok így, és jóbb lenne a nemi életük is ha megcsináltatnám, mert nem zavarna. Nehezen, de megtudtam beszélni vele, 2hete túl vagyok a mütéten, és örül neki hogy örülök, és minden oké. :) Viszont nem kis mütét, szal készülj fel rá lelkiekben. Sok sikert.
2010. júl. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 anonim ***** válasza:

No szilikon!

Ne akarj műnő lenni!

Fő a természetesség!

2011. aug. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 anonim válasza:
HÁT... NA ITT EGY ÚJABB PROSTITUÁLT! gratulálok
2014. szept. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!