Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilikonnal vagy anélkül?

Figyelt kérdés

Szeretném megnagyobbítattni a melleimet, már anyagilag is teljesen oké a dolog. Jelenleg 75B a mellméretem, nem sokkal nagyobbat szeretnék, olyan 80-85 körül.


A probléma csak az, hogy a vőlegényem azt mondta, felbontja az eljegyzésünket, ha szilikont rakatok magamba, mert neki így kellek, ahogy most vagyok. Nem képes megérteni, hogy én viszont nagyobb mellekkel jobban érezném magam, nagyobb lenne az önbizalmam is?


Nektek mi a véleményetek a szilikon-mellekről, és erről az egészről?


24/N


2010. júl. 1. 15:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/76 A kérdező kommentje:
*nagyobb
2010. júl. 1. 15:23
 12/76 anonim ***** válasza:
74%
Ezt nem lehet elvárni a vőlegényedtől, hogy tolerálja. Képzeld el, neked hogy tetszene, ha teletetováltatná a hátát pl. Neked kell döntened, mi a fontosabb?
2010. júl. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/76 anonim ***** válasza:
74%
tanulj meg inkább írni. az is sokat dobhat az önbizalmadon.
2010. júl. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/76 A kérdező kommentje:
Nem zavarna, ha tetoválása lenne, nekem is van.
2010. júl. 1. 15:25
 15/76 anonim ***** válasza:
81%
Mert az, hogy 75-ről 80-ra változik, istentelenül nagy változás. De hát te tudod. Csináltads meg. Lesznek műlabdacsaid, de vőlegényed nem. De legalább önbizalommal telve ismerkedsz a továbbiakban.
2010. júl. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/76 A kérdező kommentje:

Lehet hülyézni nem érdekel. Ahogyan én látom a dolgot:


1. Maradjon ekkora a mellem, és legyek boldogtalan.


2. Legyenek nagyobb melleim, legyek boldog, érezzem jól magam a bőrömben, pasit meg majd találok másikat.


Szerintem azért megfontolandó.

2010. júl. 1. 15:26
 17/76 anonim ***** válasza:
81%
Igen, meg kell fontolni. Mell vagy vőlegény? Hát, amelyik neked fontosabb.
2010. júl. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/76 anonim ***** válasza:
81%

Ha te nem tudod magad elfogadni úgy, ahogy vagy, akkor csodálom, hogy a barátod el tud téged fogadni.


Ha úgyis együtt vagy egy pasival, szeret téged, te is őt, akkor mi a fenének akarsz nagy melleket? Azért, hogy rád nyomuljon egy csomó srác és féltékennyé tedd szegény barátodat?

2010. júl. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/76 anonim ***** válasza:
81%

ha már most úgy állsz a dologhoz,hogy pasit majd fogsz másikat,akkor mi itt a kérdés?

Önző egy nő lehetsz nagyon..csak magaddal foglalkozol

2010. júl. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/76 anonim ***** válasza:
0%
Ha ez szerinted megfontolandó, akkor válaszd inkább a mellet. Gondok igyis-úgyis előjönnek majd egy kapcsolatban, a melled meg megmarad......
2010. júl. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!