Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilikonnal vagy anélkül?

Figyelt kérdés

Szeretném megnagyobbítattni a melleimet, már anyagilag is teljesen oké a dolog. Jelenleg 75B a mellméretem, nem sokkal nagyobbat szeretnék, olyan 80-85 körül.


A probléma csak az, hogy a vőlegényem azt mondta, felbontja az eljegyzésünket, ha szilikont rakatok magamba, mert neki így kellek, ahogy most vagyok. Nem képes megérteni, hogy én viszont nagyobb mellekkel jobban érezném magam, nagyobb lenne az önbizalmam is?


Nektek mi a véleményetek a szilikon-mellekről, és erről az egészről?


24/N


2010. júl. 1. 15:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim ***** válasza:
35%

15:53

gratulálok, ez a felfogás azt bizonyítja, hogy te nem szereted őt. nem látod abban a hülyeséget amit írtál?

Én is férfi vagyok, de mi sem szeretjük feltétlenül a nagyobb melleket. meg téged egyáltalán miért érdekel a többi pasi? nem a párodnak akarsz megfelelni?!

2010. júl. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 anonim ***** válasza:
35%
Amúgy a pasik is belenéznek a tükörbe és ők se elégedettek azzal amit látnak szinte sose. No ennyit erről.
2010. júl. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 anonim ***** válasza:
35%

""Egy nő akkor érzi magát nőnek, ha nagy mellei vannak.""


Ez határozottan nem így van!

Én attól érzem magam igazán nőnek,amikor a párom dicsér hogy milyen szép,csinos és szexi vagyok!

Valószínű te ilyen szavakat soha nem kaptál,és ezért szeretnéd ezt mindenáron..

2010. júl. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 anonim ***** válasza:

amúgy mellműtétnél nem azt változtatják hogy 75 vagy 80 b legyen, hanem a kosárméretet. tehát B-ről C-re.

anyámnak A-ról B-re lett, és az volt 700.000ft

2010. júl. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/76 anonim ***** válasza:
35%

Egy nő akkor érzi magát nőnek, ha nagy mellei vannak.


Nekem kb. akkorák, mint neked, mégis nőnek érzem magam. De lehet, hogy ez azért van, mert én nem akarok óriás műdudákkal villogni a pasik előtt, amikor itt van nekem a barátom, aki úgy szeret, ahogy vagyok.

2010. júl. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/76 anonim ***** válasza:
35%
na,még azt sem tudod hogy milyen méretet akarsz..pfff de gáz vagy
2010. júl. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 anonim ***** válasza:
40%
Csináltasd meg nyugodtan, a te rétegedben ez biztosan menő!
2010. júl. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/76 anonim ***** válasza:
35%

láttál már videót róla, h hogy rakjákj be a szilikonmelleket?

ha még nem, akk feltétlen nézd meg, és utána dönts

egyszerűen undorító, előre szólok

2010. júl. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/76 anonim ***** válasza:
35%
jaja,úgy nyúzzák az embert mintha egy dög lenne..
2010. júl. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 anonim válasza:
61%
szilikon :P
2010. júl. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!