Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazságos az anyagiak ilyen módon való felosztása így, hogy babát várok?

Figyelt kérdés

1,5 éve élünk együtt a párommal,25 hetes terhes vagyok az első babánkkal.Sajnos már a 2. hónapban el kellett jönnöm táppénzre,így alig van bevételem.

Úgy néznek ki a kiadásaink,hogy ő fizeti a rezsit+jelképes albérleti díjat(rokon lakása), én pedig az egész táppénzemet ételre,tisztîtószerre stb.. adom be.A hónap végére természetesen mínuszosan jövök ki(tankolás,pár babaruha,sütizés),amit a tartalékaimból fedezek.Szerintetek ez így igazságos? El vagyok keseredve,hogy nem akar velem közösködni.Ő sokat tesz félre,én pedig 2x is meggondolom azt a heti 1 sütit,pedig a születendő babánk egészsége miatt vagyok itthon...


2019. febr. 20. 22:55
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
95%
Közös gyereketek lesz de a pénz nem közös??!Amint mi osszekoltoztunk anno a férjemmel első perctől kezdve közös volt minden,amikor meg állapotos lettem az Ő fiával 100 százalékosan gondoskodott rolam/rólunk.Szerintem ezt beszeljetek át..Amugy sok boldogságot és egészségét a babának mamânak.😃
2019. febr. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
28%

Nem tudom hogy a 27#es hogy gondolta azt hogy vonja meg magától a sütit egy kismama? Van fogalmad róla hogy egy kisbaba fejlődik benne? A legjobb minőségü élelmiszert kellene hogy egye. A gyerek érdekében is!

Kérdező: minden kiadást a párodnak kellene állni. Ilyen egy gondoskodó apa. A saját fizud meg elmegy a babacuccokra meg magadra úgyis. De hogy mínuszba vagy, az gáz.

2019. febr. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
85%
Egyébként tudja,hogy nem jössz ki a pénzből? Szót sem ejtettél róla,de azt gondolom hogy még nem ültél le vele rendbe tenni a dolgokat. Esedékes lenne,lassan babátok lesz.
2019. febr. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
95%
Nem igazságos, de teljesen mindegy mit írunk, ha te az előzmények ellenére vállaltál gyereket egy ilyen alaktól.Már eső után köpönyeg a kérdésed.Ő jól él melletted(és nagyon valószínű, hogy más nőkkel is így viselkedne), ezen a gyerek miatt sem fog változtatni.Így jártál kérdező, teherbeesés előtt kellett volna végiggondolni, hogy hosszútávon megfelel-e neked majd a jelen felállás.Nem kell mindenáron gyereket vállalni, és főleg nem olyan alaktól, aki nem hajlandó magán változtatni.
2019. febr. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
74%
Figyelj, ez valóban nagy hiba volt. Mi már a majdnem férjemmel akkor közös kasszán voltunk, mikor összeköltöztünk. Nincs, nem volt és soha nem is lesz enyém-tiéd. Hidd el, tudom miről beszélek, éltem olyannal, aki a saját sz*rát is megette volna, az utolsó 5 forintot elkérte, mikor közös bevásárlás volt például. Ilyennek gyereket szülni? Ott is hagytam. Néhány válaszoló stílusa kicsit abszurd, de igazuk van, ennek a teherbeesésnek nem szabadott volna megtörténnie. Megtörtént, változtatni már nem lehet rajta, de az az ember, akit te a párodnak nevezel, nem szeret téged és inkább fog hagyni éhen halni titeket, minthogy adjon 1000 forintot. Patkány az ilyen, én leköpném. Most inkább arra koncentrálj, hogy hogyan tudod megoldani azt, amit elrontottál. Jó életre ne számíts mellette. Tényleg h*lye vagy, amiért ilyennek szültél, sajnos ez van és ezért nem lehet sajnálni, mert magadnak csináltad, ezt teljes jóindulattal mondom, nem vagyok az az ember, aki ilyeneket nem ért meg. Én is beleestem abba a hibába, amibe te, de nekem sikerült felismernem, hogy akivel együtt élek az nem szeret és még nem is tisztel.
2019. febr. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
31%
.
2019. febr. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%
(Sosem értettem, hogy minek ír ki valaki kérdést, ha azután törölteti a válaszokat?)
2019. febr. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
91%
Plusz még nem is válaszol és mi vagyunk a hülyék. Nyílván a föld többi lakója a hülye és nem te :) de hát nekünk mindegy ráérsz kínlódni meg számolni az utolsó pár forintot én csak szegény gyereket sajnálom hogy ilyen "családba" születik.
2019. febr. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Nem is kell válasz a kérdezőtől, a kommentelők maguktól is eljutnak a nincs sütitől az éhen halásig.
2019. febr. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
89%
Ha egy 1000ft-os sütizést megérez a tárcája, hogy fog a gyereknek 10ezrekért pelenkát,gyógyszert,játékokat,újabb és újabb szett ruhákat (mert nő),esetleg tápszert ha nem lesz teje venni?
2019. febr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!