Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazságos az anyagiak ilyen módon való felosztása így, hogy babát várok?

Figyelt kérdés

1,5 éve élünk együtt a párommal,25 hetes terhes vagyok az első babánkkal.Sajnos már a 2. hónapban el kellett jönnöm táppénzre,így alig van bevételem.

Úgy néznek ki a kiadásaink,hogy ő fizeti a rezsit+jelképes albérleti díjat(rokon lakása), én pedig az egész táppénzemet ételre,tisztîtószerre stb.. adom be.A hónap végére természetesen mínuszosan jövök ki(tankolás,pár babaruha,sütizés),amit a tartalékaimból fedezek.Szerintetek ez így igazságos? El vagyok keseredve,hogy nem akar velem közösködni.Ő sokat tesz félre,én pedig 2x is meggondolom azt a heti 1 sütit,pedig a születendő babánk egészsége miatt vagyok itthon...


2019. febr. 20. 22:55
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
91%
Hát pedig sok köze van a gyerekvállaláshoz annak hogy se közös kassza, se házasság, szóval attól mert együtt éltek, nem közös az életetek. Ha majd megunja, úgy lép ki ahogy akar. Én házas vagyok, és van gyerekem. Nem szültem volna házasság nélkül. És nálunk közös kassza van, minden kiadást megbeszélünk, közösen döntünk. Ti max egymás mellett éltek. Ez a szomorú igazság,még ha neked fáj is.
2019. febr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!