Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazságos az anyagiak ilyen módon való felosztása így, hogy babát várok?

Figyelt kérdés

1,5 éve élünk együtt a párommal,25 hetes terhes vagyok az első babánkkal.Sajnos már a 2. hónapban el kellett jönnöm táppénzre,így alig van bevételem.

Úgy néznek ki a kiadásaink,hogy ő fizeti a rezsit+jelképes albérleti díjat(rokon lakása), én pedig az egész táppénzemet ételre,tisztîtószerre stb.. adom be.A hónap végére természetesen mínuszosan jövök ki(tankolás,pár babaruha,sütizés),amit a tartalékaimból fedezek.Szerintetek ez így igazságos? El vagyok keseredve,hogy nem akar velem közösködni.Ő sokat tesz félre,én pedig 2x is meggondolom azt a heti 1 sütit,pedig a születendő babánk egészsége miatt vagyok itthon...


2019. febr. 20. 22:55
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:

Utolsó,undorító vagy. Mit tehet arról a babám,hogy garasoskodó az apja?:D

Abortusz?Lassan 6 hónapos magzatnál?Te normális vagy???

2019. febr. 20. 23:46
 12/41 A kérdező kommentje:
*utolsó előtti
2019. febr. 20. 23:47
 13/41 anonim ***** válasza:
84%

"Már miért kéne házasságban élni gyerekvállaláshoz? "


Mucika, azért, hogy nem álljon elő az a helyzet, amiben most vagy. Neked évekig nem lesz normális bevételed a gyerek miatt, apuka gyűjtöget saját magának, egy szép napon lelép, és ott maradsz semmi nélkül.

2019. febr. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
89%

Ennyi idősen max örökbeadni tudná már csak. De szerintem a kérdező szeret szenvedni,gondolom a pasi nem egyik napról a másikra lett zsugori és fillérenként elszámoltató,ő mégis szül neki,aztán majd elkínlódnak/veszekednek 2-3évet és különmennek,a kérdezőnek meg felkopik az álla lakás és pénz nélkül, gyerekestül abból a 20k gyerektartásból (ha egyáltalán fizetné a kedves apa.)


Zárójelben: tervezett gyerek volt egyáltalán vagy csak rábólintott mert megfenyegetted/megpszichóztad? ha nem az megmagyarázná a viselkedését,részben. Nem véletlen ettől remélted hogy végre elvesz?

2019. febr. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:

Úr isten.Nektek tuti nincs gyereketek,de még macskátok sem :D abortusz,örökbeadás.Normálisak vagytok?!?

Majd biztos megválok a saját gyermekemtől,mert zsugori a párom. 😂😂😂 idióták.

2019. febr. 21. 00:06
 16/41 anonim ***** válasza:
90%
Nem mi csináltattuk fel magunkat egy ilyennel...idióták. :) Amúgy a gyerek nem a tiéd,hanem a tiétek. Ott volt amikor készült,csak sza__rni fog rá nagy ívben ha meglesz. De te legalább elmondhatod magadról hogy gyártottál még egy gyereket aki csonka családban nő majd fel,te már vagy valaki. mondjuk még mindig nem derült ki miből fogod felnevelni, ha még meg sincs de már szűkölködsz.
2019. febr. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
93%
Ülj le beszélni vele, mondd el neki, hogy mi a baj. És kérd meg, hogy legyen változás, közös pénz. Mivel a gyerek közös,a jövőben is az lesz, felesleges enyém tiéd alapon élni.
2019. febr. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
98%
Én sosem értettem ezt a különkassza dolgot főleg együttélés gyerekvállalásnál...Onnantól hogy eljöttél táppénzre miért nem volt egyértelmű dolog letisztázni hogy akkor innentől kezdve közös kassza?Mi vagytok ti egymásnak két idegen?
2019. febr. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
93%
És ilyen körülmények között akar valaki gyereket nevelni. Ezt a gyöngyszem pasit hol sikerült leakasztani?
2019. febr. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
88%
Komolyan, annyi agyatlan ember vállal gyereket... :(
2019. febr. 21. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!