Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tényleg ennyire sértő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg ennyire sértő, már inkább tapló lettem volna?

Figyelt kérdés

A történet a következő:


Barátnővel már egy jó ideje eléggé nagy időközönként találkozom.

Ő nem szeretne utazni hozzám, én sokszor nem tehetem meg hogy hozzá utazzak, eleve mindketten pénz szűkében vagyunk 4500 per alkalom oda vissza utazgatásokhoz.

A lényeg hogy havi max egyszer látjuk egymást élőben.

Múlt hónapban pont a havi vérzése időpontjában tudtunk találkozni. Nem számított rá, 3 nappal korábban megjött neki.

Láttam rajta hogy a falat lekasparja elkeseredettségében, mert szégyellte magát, egy olyan dologért amit úgsze ő befolyásol...

Mondogattam neki hogy nem baj, nem harakszom rá, nem okoz gondot nekem hogy most épp olyan.

Sok minden előfordult már, volt hogy egy együtt fürdésnél jött meg véletlen neki.

Nem nagy ügy, teljesen természetes, és soha nem ájuldoztam a vértől.


Most eltelt egy hónap, természetesen a hülye sors úgy hozta hogy most tudok felmenni ismerősök meghivására Szegedről Bp-re.

Ezt mondtam barátnőnek is, ő nagyon örült ennek.

De nagyon tompítva, finomítva, óvatosan leírtam, hogy mivel pont egy hónappal vagyunk az előző vérzése után, ezért én inkább nem szeretnék így hozzájuk menni.

Sztorihoz hozzátartozik hogy apja utál már 3 éve, mert csak. Megkeseredett, nagy a generációs különbség, etc.

Szóval egyébként se szivesen megyek hozzájuk, ha meg szex sincs, akkor inkább nem erőltetem.

Mondtam hogy jöjjön el a közös baráti iszogatásra a haverokkal, aztán mindenki menjen haza.


Kiborult, mondta hogy ő akkor inkább marad otthon, iszik egyedül és menstruál a szobájában, és ne is találkozzunk inkább.


Kérdés: Ekkora taplóság lett volna ez a részemről?


Nyilván ha nem tudok róla, hogy épp megvan neki akkor, abban az időpontban, és már ott vagyok náluk, akkor nem lépek le a vérzése miatt.

De tudatosan nem fogok elmenni úgy hozzájuk, hogy apja már a puszta jelenlétem miatt morog, anja is rossz szemmel néz rám, És akkor még szex sincs.

Legalábbis nincs kedvem 2 hónapban kétszer csatateret csinálni az ágyban.


Mondtam neki hogy találkozzunk 1 héttel később, vállalok egy plusz munkanapot (egyetemen vagyok, kicsit kevés a munkalehetőség de megoldható) és lesz pénzem menni.


El se köszönt, otthagyta a messenger beszélgetést.


Ez így most mi? mit kezdjek ezzel?

Pitiáner ügy szerintem, 2 hét múlva már annyira nem fogunk erre emlékezni, és emiatt végképp nem szeretnék veszekedést.



2019. febr. 28. 00:46
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:

Utolsó előttinek címeztem. Közbeszólt megint egy önjelölt látnok, aki szerint cakkumpakk kamu a történet. Ha ennyire nehéz egy ilyen szintű történetet elképzelni egyáltalán, akkor nagyon kevés emberrel beszélgettél még párkapcsolatról. Ennél cifrábbakat is hallottam már.


De itt most jön a nyuszika kalapban-kalap nélkül esete.


Ha reagálok a hozzászólásodra akkor azért "KAMÚÚÚ", ha ignorállak akkor azért "KAMÚÚÚ", ha túl részletes azért "KAMÚÚÚ" ha elnagyolt akkor azért "KAMÚÚÚ".


gondolom a te világodban mindenki a közvetlen szomszédságából barátnőzik, és senkinek se kell távkapcsolatba kényszerülnie.


És igen, van ilyen helyzet hogy 21 évesen havi 1 szex se biztos. Miért hihetetlen?

Azért mert magadból kiindulva te már a kulcslyukat is meg...nád?

Kicsit fogat összeszorítva, de kibírható idővel. Nyilván én is jobban örülnék a heti rendszerességnek.

2019. febr. 28. 11:34
 42/49 anonim ***** válasza:
Én nem próbálom meg elmagyarázni, miért vagy egy tapló, mert úgysincs önkritikád, de azt nagyon remélem, hogy a barátnődnek végre felnyílik a szeme és kivág téged, mint azt a bizonyos macskát.
2019. febr. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:

15-ös válaszoló leírta emberi stílusban miért bunkóság.

Fel is lett pontozva részemről.


Az ilyen semmitmondó meg'aszondásokkal viszont semmit nem lehet kezdeni.

Oké, leírtad, és reméljük szívből hogy konkrétan én vagyok a legalja a férfi nemnek.


Nyilván pároddal is hasonlóan összetett, konstruktív beszélgetéseitek vannak. Már ha engedélyt adsz neki kinyitni a férfi pofáját. Minden férfinek össze kéne inkább varrni a száját. Főleg az olyan aljadékoknak mint nekem, akik merik jelezni egy kapcsolatban a problémájukat, és még méltatlankodnak is ha rájuk b#sszák a messengert.


Pfff...keresem is a Cloroxot.

2019. febr. 28. 15:42
 44/49 anonim ***** válasza:
100%

"De egy kiegyensúlyozott kapcsolatban szerintem nem fair akármelyik féltől állandóan elvárni, hogy olyan helyzetekben vegyen részt, amikben rosszul érzi magát, és nem fog soha sem változni a helyzet."


Teljesen igazad van, megint leírom, hogy a baj ott van, hogy te EZEKET SZEXÉRT TŰRNÉD. Magáért a nőért nem.


Hidd el, megértem, amit mondasz. Mikor 18 lettem, a családom mérgező részével megszakítottam a kapcsolatot, semmivel nem tudtak rávenni, hogy jópofizzak velük. Nekem az, hogy ezt te szexért tűrnéd csak azt mutatja, hogy ez neked mégsem akkora gond, mert van az a "pénz".

2019. febr. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy te nem szereted a lányt (nem, nem vagyok boszorkány, csak az írásodból lejött), csak a szexért vagy vele, meg mert jobb nincs. Remélem a lány észhesz tér és kidob, de lehetnél egyszer az életben te is úriember, és szakíthatnál vele.
2019. febr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:

Most erre mit lehet mondani. De, szeretem. Most írd vissza hogy "De nem, mert elolvastam 6 hozzászólásodat és hú de megmondom hogy nem".


Amúgy privátban érdekelne hogy miért is ne szeretném.

Szép világ lenne ha a legbunkóbb férfiak a pusztán dugásra tartott nőikkel így bánnának.


De tudom, te kiolvasod a sorokból, meg kibűvölöd a kávézaccból hogy mi is van bennem egy lány felé akivel 3 éve együtt vagyok.

Nyilván csak szexre kell. Nyilván nem találnék megbolondítható kis csitrit a közvetlen 20 km-es sugarú körömön belül. Nyilván totál érzelemmentes ösztönlény mivoltom miatt ragaszkodok egy bizonyos lányhoz.


A női 6. érzéket telepítsd újra, mert nálad nem működik.

2019. febr. 28. 20:42
 47/49 A kérdező kommentje:

44


Köszönöm. Itt akkor én le is zárnám a kérdést, mert megkaptam a választ amire kíváncsi voltam.


Röviden: Az zavarna egy nőt ebben a helyzetben, hogy "van az a pénz".


Igen, nekem ez az a "pénz", amivel összességében már azt tudom mondani az apjára hogy "lesz#rom".

Mindenki megkenhető valamivel, pasikat szexszel szokás (ez nálam és jópár pasinál esetenként működik), nőket meg ...

mindenki gondolja végig maga, nem fogok semmit se leírni. A lényeg hogy nőkre szabott "kenőpénz" is létezik amiért már "elkorrumpálódnak".

2019. febr. 28. 20:47
 48/49 anonim ***** válasza:
Lehet. Én örökségről is mondtam le, mert nem csinálok segget a számból semmiért. Annál büszkébb vagyok.
2019. febr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 A kérdező kommentje:

Amúgy érdekes hogy ebben pont megegyezünk. Mármint a család elhagyós részben. 17 évesen léptem, azaz már 4 éve semmilyen formában nem tartom rokonsággal a kapcsolatot, önerőből, több kevesebb sikerrel haladok.

És nálam is az elsimíthatatlan mérgező konfliktusok, állandóan újra-meg újra kitermelt veszekedések vezettek oda, hogy inkább egy puritánabb, de egészségesebb életet válasszak (pl biztos lakhatás elvesztése), ahelyett hogy reletív jólétért cserébe szépen lassan kitapossák a lelkemet.


Érdekes, nőtől még nem hallottam hogy meglépte volna ezt a családjával szemben, de érdekes tudni hogy léteznek :)

2019. febr. 28. 21:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!