Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tényleg ennyire sértő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg ennyire sértő, már inkább tapló lettem volna?

Figyelt kérdés

A történet a következő:


Barátnővel már egy jó ideje eléggé nagy időközönként találkozom.

Ő nem szeretne utazni hozzám, én sokszor nem tehetem meg hogy hozzá utazzak, eleve mindketten pénz szűkében vagyunk 4500 per alkalom oda vissza utazgatásokhoz.

A lényeg hogy havi max egyszer látjuk egymást élőben.

Múlt hónapban pont a havi vérzése időpontjában tudtunk találkozni. Nem számított rá, 3 nappal korábban megjött neki.

Láttam rajta hogy a falat lekasparja elkeseredettségében, mert szégyellte magát, egy olyan dologért amit úgsze ő befolyásol...

Mondogattam neki hogy nem baj, nem harakszom rá, nem okoz gondot nekem hogy most épp olyan.

Sok minden előfordult már, volt hogy egy együtt fürdésnél jött meg véletlen neki.

Nem nagy ügy, teljesen természetes, és soha nem ájuldoztam a vértől.


Most eltelt egy hónap, természetesen a hülye sors úgy hozta hogy most tudok felmenni ismerősök meghivására Szegedről Bp-re.

Ezt mondtam barátnőnek is, ő nagyon örült ennek.

De nagyon tompítva, finomítva, óvatosan leírtam, hogy mivel pont egy hónappal vagyunk az előző vérzése után, ezért én inkább nem szeretnék így hozzájuk menni.

Sztorihoz hozzátartozik hogy apja utál már 3 éve, mert csak. Megkeseredett, nagy a generációs különbség, etc.

Szóval egyébként se szivesen megyek hozzájuk, ha meg szex sincs, akkor inkább nem erőltetem.

Mondtam hogy jöjjön el a közös baráti iszogatásra a haverokkal, aztán mindenki menjen haza.


Kiborult, mondta hogy ő akkor inkább marad otthon, iszik egyedül és menstruál a szobájában, és ne is találkozzunk inkább.


Kérdés: Ekkora taplóság lett volna ez a részemről?


Nyilván ha nem tudok róla, hogy épp megvan neki akkor, abban az időpontban, és már ott vagyok náluk, akkor nem lépek le a vérzése miatt.

De tudatosan nem fogok elmenni úgy hozzájuk, hogy apja már a puszta jelenlétem miatt morog, anja is rossz szemmel néz rám, És akkor még szex sincs.

Legalábbis nincs kedvem 2 hónapban kétszer csatateret csinálni az ágyban.


Mondtam neki hogy találkozzunk 1 héttel később, vállalok egy plusz munkanapot (egyetemen vagyok, kicsit kevés a munkalehetőség de megoldható) és lesz pénzem menni.


El se köszönt, otthagyta a messenger beszélgetést.


Ez így most mi? mit kezdjek ezzel?

Pitiáner ügy szerintem, 2 hét múlva már annyira nem fogunk erre emlékezni, és emiatt végképp nem szeretnék veszekedést.



2019. febr. 28. 00:46
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ebből az jönne le, és szerintem a barátnőd is ezért sértődött meg, hogy te akkor hozol áldozatot érte, hogy talizzatok, ha van szex - egyébként meg nem.

Az más kérdés, hogy ő mit tesz meg...

De ha a pasim, akit szeretek és havonta 1x látom - és közli velem, hogy nem jön, inkább haverozik, mert mensizek - de ha van kedvem csatlakozhtaok, az nem azt sugallja, hogy annyira fontos lennék neki... hanem azt, hogy szexért cserébe még jönne, amúgy nem.

2019. febr. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
100%
A távkapcsolat legtöbbje működésképetelen. Ez is az, csak ti szenvedtek még vele néhány kört még szakítás előtt. Kérj tőle bocsánatot, és szakítsatok békéban! Igazából nem vele szexelsz egy nap 30x, hanem magaddal, és csak 1 x vele. Akkor mi értelme ennek a kínnak. Én azt hiszem megértelek, hogy nem csak a szex hajt, mert akkor fizetnél valakinek Szegeden egy menetet auz utazási költséged helyett. Itt soha nem lesz béke. a szülők el tudják venni a kedved mindentől. Keress Szegeden magadnak valakit. 21 évesen nem havi egy szexre vágytam, hanem napi2-4-re.
2019. febr. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén. Minek tetted fel a kérdést? Mert ahogy látom, ha valaki azt írja, hogy igen, bunkó voltál rögtön jössz kimagyarázni magadat, a veled egyetértő válaszokra nem reagálsz. Fogadd el, hogy valaki máshogy látja a dolgot és ezt a cselekedetet bunkónak tartja, mert számomra elég szánalmas, hogy mindenáron próbálod bizonygatni, hogy tulajdonképpen nem te vagy a hülye a történetben. Amiből adódóan pedig nem értem, minek kellet igazán feltenni a kérdést.

De hogy én is válaszoljak a kérdésedre. Számomra az lett volna sértő, hogy olyan, mintha csak a szexre lennék. Ha még szexelni sem tudunk, minek találkozni? Teljesen az jön le az egészből, mintha a csaj puszta társasága már nem elég nekedüed...

2019. febr. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
97%

Bunkó voltál,már mindenki leírta. Pont annyi idős vagyok,mint te, Szegeden tanulok az egyetemen,én is mocskosul csóró vagyok, a párom meg pesti. Nálunk annyi a különbség, hogy én olcsóbban utazok, a párom meg ki tudja fizetni magának az oszkárt, így hetente 4-5 napot együtt alszunk, ezért mi szerencsések vagyunk.

Én elhiszem,hogy sz@r az apja miatt ott lenned, de! Nehogy már az közrejátszon, hogy fel kell kelned korán! Én konkrétan nyáron hajnali háromkor keltem (SZOMBATON IS!) hogy a legeslegelső vonattal odaérjek a páromtól a nyári melómba. A barátom azon túl, hogy hétköznap úgy jár le hozzám az együttalvásért(van,amikor nincs szex) munka után, hogy este 9-re ér ide és másnap fél hatkor kel,amíg nem tudtuk megoldani az együtt alvást nálam, volt,hogy lejött csak azért,hogy két órát együtt legyünk és visszamenjen az utolsó vonattal. Többet utazott,mint amennyit együtt voltunk. Ezek után te azt mered mondani a barátnődnek, hogy bár 1 hónapja nem találkoztatok és éppen pesten lesz dolgod most nem szeretnél így hozzájuk menni,mert menstruál? Itt nem arról van szó, hogy te vagy a fiú és ezért mindent el kell viselni, én lány léttemre ha 1 hónapja nem láttam volna a páromat akkor kb már az anyjával is aludnék egy ágyban,csak legyünk együtt..

Kész vicc, csóró lány.

2019. febr. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
97%
Bunkosag, igen. Az erzelemmentes kapcsolatokban vagy a prosithoz jarnak csak szexert. Most akkor o is ez neked? Hiszen ha nincs szex, akkor inkabb nem is mesz. Apjara ne probald meg rahuzni, ha nem lenne meg a baratnodnek, akkor mennel rogton dugni apja ide vagy oda. En valoszinuleg nem eroltetnem tovabb ezt a kapcsolatot.
2019. febr. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
51%

Te nem tűnsz bunkónak,a barátnőd nem tűnik hisztisnek,szimplán elfáradtatok ebben a "tartalmatlan" kapcsolatban. Két egészséges 21 évesnek ez vicc kategória szerelmi és nemi élet.

Szerintem békesen váljatok külön.

2019. febr. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
2%
Dehogy voltál bunkó. Ez éretlen és gyerekes viselkedés volta részéről. Szimplán szeretnek itt páran szentfazekat játszani és mindenkit negatívan beállítani.
2019. febr. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
22%

jajj, te kisfiú....ezt nem párkapcsolatnak hívják, hanem szexkapcsolatnak, de még annak is gyengus.....

Vagy nagyon nagyon éretlenek vagytok még, vagy a csaj behülyít téged teljesen, palira vesz, hüjének néz.... ( ragozzam még?)

Én egyet tanácsolnék neked : hagyd az egészet a francba.

Azert, hogy havi max. (!) egyszer szexeljen az ember tudod ki utazna ennyit ........de hogy neked ez nem esik le.......

2019. febr. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
9%

js, és nem vagy bunkó. A helyedben annyit mondtam volna, hogy oké, majd az itteni barinőmmel megoldom :)

Ezen tuti besértődöttvolna , és ezzel az indokkal szakított is volna.

Hidd el, könnyebb lenne, mert ez így nem normális kapcsolat.

( btw. ha valakinek megjön még a kedvedre tud tenni, szal mindenhogy palira vesz , te meg bedőlsz neki,bar ezt se ertem miért ?? )

2019. febr. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
14%
Lehet itt bunkózni kérdezőt,de amikor együtt jársz valakivel nem csak a hátát akarod simizni,És ha egyébként szinte nem is találkoznak,sőt már előtte a nehéz napok miatt egy hònap kimaradt,de fogta közben a kezét,akkor ne sértődjön már meg,és ne vegye rossz néven senki,hogy kell az a fránya szex.Már nagyon jó lenne,ês kicsúszott a száján.Főleg nem annyira bedurcizni,hogy szóba se âll vele.A felajanlott plusz tali után sem.Ti meg nem éltetek,jártatok még olyan emberrel akinek a szülei enyhén elviselhetetlenek?Ha nem muszály,akkor ilyenkor az ember nem akar ott lenni,nagyon nem.Amùgy meg a csaj ugyan olyan hibás.Ha látni akarok valakit,akkor inkâbb meghùzom magam,de kispórolom azt a 4500 Ft-ot vagy mennyit.Ennek a történetnek is van másik ldala,és nem csak kedves kérdező barátunknak kell letennie az asztalra,és bizonygatni.(16,17)
2019. febr. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!