Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tényleg ennyire sértő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg ennyire sértő, már inkább tapló lettem volna?

Figyelt kérdés

A történet a következő:


Barátnővel már egy jó ideje eléggé nagy időközönként találkozom.

Ő nem szeretne utazni hozzám, én sokszor nem tehetem meg hogy hozzá utazzak, eleve mindketten pénz szűkében vagyunk 4500 per alkalom oda vissza utazgatásokhoz.

A lényeg hogy havi max egyszer látjuk egymást élőben.

Múlt hónapban pont a havi vérzése időpontjában tudtunk találkozni. Nem számított rá, 3 nappal korábban megjött neki.

Láttam rajta hogy a falat lekasparja elkeseredettségében, mert szégyellte magát, egy olyan dologért amit úgsze ő befolyásol...

Mondogattam neki hogy nem baj, nem harakszom rá, nem okoz gondot nekem hogy most épp olyan.

Sok minden előfordult már, volt hogy egy együtt fürdésnél jött meg véletlen neki.

Nem nagy ügy, teljesen természetes, és soha nem ájuldoztam a vértől.


Most eltelt egy hónap, természetesen a hülye sors úgy hozta hogy most tudok felmenni ismerősök meghivására Szegedről Bp-re.

Ezt mondtam barátnőnek is, ő nagyon örült ennek.

De nagyon tompítva, finomítva, óvatosan leírtam, hogy mivel pont egy hónappal vagyunk az előző vérzése után, ezért én inkább nem szeretnék így hozzájuk menni.

Sztorihoz hozzátartozik hogy apja utál már 3 éve, mert csak. Megkeseredett, nagy a generációs különbség, etc.

Szóval egyébként se szivesen megyek hozzájuk, ha meg szex sincs, akkor inkább nem erőltetem.

Mondtam hogy jöjjön el a közös baráti iszogatásra a haverokkal, aztán mindenki menjen haza.


Kiborult, mondta hogy ő akkor inkább marad otthon, iszik egyedül és menstruál a szobájában, és ne is találkozzunk inkább.


Kérdés: Ekkora taplóság lett volna ez a részemről?


Nyilván ha nem tudok róla, hogy épp megvan neki akkor, abban az időpontban, és már ott vagyok náluk, akkor nem lépek le a vérzése miatt.

De tudatosan nem fogok elmenni úgy hozzájuk, hogy apja már a puszta jelenlétem miatt morog, anja is rossz szemmel néz rám, És akkor még szex sincs.

Legalábbis nincs kedvem 2 hónapban kétszer csatateret csinálni az ágyban.


Mondtam neki hogy találkozzunk 1 héttel később, vállalok egy plusz munkanapot (egyetemen vagyok, kicsit kevés a munkalehetőség de megoldható) és lesz pénzem menni.


El se köszönt, otthagyta a messenger beszélgetést.


Ez így most mi? mit kezdjek ezzel?

Pitiáner ügy szerintem, 2 hét múlva már annyira nem fogunk erre emlékezni, és emiatt végképp nem szeretnék veszekedést.



2019. febr. 28. 00:46
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
63%
29#Egyébként,ha épp akkor jön meg (vagy az elsó két nap),akkor nekem nincs kedvem kielégíteni,mert nem érzem valami húú de fényesen magam,leginkább igen rosszul,és gyatrán.Ùgyhogy én nem mennék ilyen messzire,hogy hülyére veszi .☺
2019. febr. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
0%

És akkor szinpadiasan kell drámázni mi, hogy nekem megjött jajjaj, pedig most akartam hatalmasat kuf.ircolni.....Perszeeeee :)

Én nő vagyok, és tudom hogy vannak előzetes jelek, hogy menstruálni fog valaki, csak ugy hirtelen nagyon ritkán jön meg, de ez már csak részletkérdés.....

Ha ez valódi kapcsolat lenne, eleve nem a havi EGY szexen lenne hangsúly, ez azért leeshetne mindenkinek :))) és azt se hiszem hogy a kérdező aaaannnnyira jó az ágyban, hogy a csajnak érdemes havi egyszer nagy kegyesen fogadnia :)

2019. febr. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
15%
Ja azzal egyet is értek,hogy ha jó kapcsolat lenne,ahol erőlködok,hogy lássam arra kispórolom a vonatjegy árát stb.Írtam is.Csak ezzel a menstruálok kifogás dologgal nem.☺
2019. febr. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
4%
Ennek a kapcsolatnak nincs értelme. Ő mit tesz bele? Sosem megy hozzád mert csak de elvárja hogy feszt szaladgálj hozzá? Az meg milyen dolog már hogy reggel 7-kor el kell húznod a csíkot? Most legalább kvittek vagytok ő folyton megbánt most te is megbántottad. Az én véleményem szerint nem éri meg olyan emberrel kezdeni akinél te sosem leszel első mert az otthoni csicskáztatásoknak nem tud nemet mondani. Segítsen otthon ez oké és alap de hogy azért is letolják mert mikor nálad volt nem mosogatott el hát ez gáz. Mikor elolvastam ezt a kérdést azt gondoltam hogy igen oltári nagy bunkó vagy mert neked csak a szex kell a társasága nem de hogy olvasgattam miket írsz a nődről hát bocs de ezt a hiszti gépet nem tudom sajnálni. Emelje fel a seggét tolja le hozzátok és végre ő is tegyen valamit ezért a kapcsolatért. El kellene magyaráznia otthon hogy anyukám apukám barátom van ha tetszik ha nem ez van.
2019. febr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 A kérdező kommentje:

Najó, amit 32-es tol az már kreténség a köbön.


Tehát egy gyakoris kérdésből megállapítani, hogy ki milyen az ágyban. Hát grat.

A boszorkány és varázslóképzőben végeztél, hogy ilyeneket is tudsz? Jóhogynem a bankszámlaszámomat is kilogikázod a kérdésemből...


Látom a vélemények megoszlanak, egyes kommentekkel már vasat lehetne olvasztani.


Egyébként nem neten jöttünk össze, hanem 12 évesen ismertük meg egymást még egy évi rendszerességgel megrendezett nyári táborban. Az ismeretség megmaradt, és kapcsolattá fejlődött.


Azért kiváncsi lennék hogy akik egymás után írták, hogy "szegény lány jobbat érdemel", azok ezt az eléggé kemény magvú gondolatot hogy szülték meg?


1.) Nem ismeritek a lányt. A kérdésemben olvastatok róla életetekben először, és a kérdés is elsősorban az én meglátásaimat tükrözi. Igy értelemszerűen az egyik félt eleve nem ismeritek közvetlen módon.


2.) Azért uszkve 4 hozzászólásból engem se ismertek.

Lásd, fenti rosszmájú előítélet, hogy neten ismertük volna meg egymást. Elég nagy melléfogás, nagyon nem. Élő, szerves fejlődése volt a kapcsolatnak, nem egy jobbra húzásból született.


3.) Azt még értem hogy bizonyos személyiségjegyeket le lehet szűrni netes kommenteken keresztül is.

De nálam mi az az istentelenül nagy negatív vonás, ami miatt egyenesen sajnálni kéne valakit, aki mellettem van?


Komolyan egy szinten vagyok EMIATT a problémakör miatt azokkal, akik fűvel-fával mindenki mögött, meg hasonlók? Mert kb egy össze-vissza szédelgő alakot teremtenek le így, mint többetek most engem. Vagy ennyire frusztrált a gyakos közösség? Jó leszek villámhárítónak?


Az már tényleg "csodás" volt mikor a kapcsolatomat egy drága kommentelő egy prostis kiruccanáshoz mérte.

Most írjam én is azt hogy "ehhh, szegény párod"?


Mert azért kell valahonnan meríteni egy ilyen kommenthez, és az se a kedvesség feneketlen kútja.


további mocskolódás, és személyeskedés folyt. köv.


(a nem személyeskedő válaszokat köszönöm, beleértve amik pro-kontra módon veteték össze a dolgokat és azt mondták hogy valóban nem voltam túl elegáns)

2019. febr. 28. 10:34
 36/49 anonim ***** válasza:
87%
#32 Én is nő vagyok, nincsenek előzetes jelek és nem tudom pontosan, mikor fog megjönni. Na, akkor most mi van?
2019. febr. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 A kérdező kommentje:

Amúgy néhányan kérdeztétek "miért vagyunk együtt", "miért nem keresek barátnőt ott ahol vagyok".


Már előre látom hogy ezért meg leszek feszítve, de leírom:

A legtöbb női szaktársammal nem igazán lehet tartalmasan kommunikálni.

Ez ugyanúgy igaz a legtöbb férfi szaktársamra, egyszerűbb ha mindkét nemre kiterjesztve azt mondom: a szaktársaimmal nehéz tartalmas kommunikációt építeni.


Óra előtt 5-6 perccel mindenki behúz órára, ott ülünk 90-130 percet, aztán mintha tűz ütött volna ki, 5 perc alatt mindenki szétszéled, pattan biciklire, megy a városban mindenfelé, leginkább haza.

6 hónap alatt talán 5 emberrel alakítottam ki beszélgetőviszonyt. A többiekkel max ojan "beszélgetések" alakultak ki hogy egyikünk megkérdezte a másikunktól, hogy "Szibocsi, xy terem merre van?" vagy "Mikor lesz kis zh?".


Programok nincsenek, mindenki tanul, meg hétvégén megy haza. Még a halál laza csütörtöki napon se vehető rá senki se egy kis csapatos sörözésre a város központjában.


(várom hogy melyik hozzászólás fogja ezekből a leírtakból kimatekozni, hogy "Há' biztos mer' egy bunkó, tapló, szociális fogyatékos vagy". Nekik jó füstölgést).


Egy lány volt, aki egy óraközi szünetben felfigyelt rá hogy jók a rajzaim (épp két előadás közt voltunk, én meg nekiálltam rajzolni füzet hátuljába), és vele beszélgettem kicsit. Aztán egyszer láttam hogy egy srácot előadás után átölel, megcsókol, és kézenfogva mennek el....

A valóban értelmes lányok hamar elkelnek.

2019. febr. 28. 10:57
 38/49 anonim ***** válasza:
100%
De ha ő egy valóban értelmes lány, miért nem éri meg az agyáért eltűrni a faterját?
2019. febr. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
37%

Kamu vagy, és rizsázol hülyeségeket folyamatosan.

Ha igaz sztrorid egyátalán( bár ahogy támadsz egyből és reagálsz a kritikákra , nem hiszem hogy valós ) akkor nem tudom mégis mi a jófenét hiszel, hogy az egy NORMÁLIS párkapcsolat, hogy havi egyszeri szex , MÁR HA ÖSSZEJÖN egyátalán :)))) és vagy 300 km utazás, havonta egyszer (! és) akkor is te utazgatsz ? Szóval ez lenne szerinted egy kapcsolat? 12 év ismerettség után? ( vagy milyen barom.sãgot írtál?)

Úgyhogy szerintem ahelyett hogy gyerekes hülyeségeket írogatsz, menj ki kicsit a levegőre, jót fog tenni :)

2019. febr. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:

Ez már az egyéni idegi gyengeségem sara utolsó.


Valakinek fát is vághatsz a hátán, nem jön ki a sodrából, sőt, van aki még el is poénkodja. Jó lenne ilyen embernek lenni.


Én nagyon nem ez vagyok, sokáig emlékszem rá ha valaki megbánt, beszól, és érzékeny vagyok arra, hogy olyannal legyek egy légtérben aki nyiltan nem bírja a képemet.


Ez már tényleg csak a személyes tűréshatártól függ.

De egy kiegyensúlyozott kapcsolatban szerintem nem fair akármelyik féltől állandóan elvárni, hogy olyan helyzetekben vegyen részt, amikben rosszul érzi magát, és nem fog soha sem változni a helyzet.

2019. febr. 28. 11:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!