Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az èn hibàm, hogy ezt màr nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az èn hibàm, hogy ezt màr nem tudom?

Figyelt kérdés
7 ève vagyunk együtt a pàrommal, aki mèrnök egy cègnèl. Kètèvente vàltogat munkàt, most olyan a munkaköre, hogy sokat kell utazbia, hetente, kèthetente kèt hàrom napot külföldre. Mindig pàrban utazik efy mèrnök kollègàjàval, aki egy 25 èves csaj. Mert ők vannak projektpàrban ès ez ìgy is marad. Tehàt minden.hètből kèt hàrom napot együtt utaznak ès pàrom elmesèlte, hogy ha lemegy a napi èrtekezlet, beszàllìtói èrtekezlet, akkor este együtt vacsoràznak vagy ha koràbban vègeznek, akkor együtt bejàrjàk a vàrist, hisz egyikük sem akar egyedül lenni. Nekem ez nagyon fàj. Ha csak mondjuk negyedèvente lenne ilyen, azt mondanàm, hogy jò ok, ezt mèg kibìrjuk, de ez ìgy sűrű, hogy annak ellenère, hogy tisztàban vagyok vele, hogy csak kollègàk ès ahogy a pàrom mondja, kizàròlag munkàròl ès a làtnivalòkròl beszèlgetnek, nincs mièrt aggòdnom. De nekem ezmègsem fèr màr bele. Nagyon rosszul èrzem magam amiatt, hogy pl nem velem nèzi meg a Globe szìnhàzat, Nelson admiràlis hajòjàt, stb., hanem egy màsik nővel, aki egy helyes, csinis, okos, fiatal làny. Bevallom fèltèkeny vagyok, hisz most lesz hàrom hèt, amikor vègig együtt lesznek ès kèsőbb is ők mennek kettesben. Nem tudom elfogadni a gondolatot. Ès nem tydok hogy viszonyulni a pàromhoz. Pakoljam, vasaljam a dolgait ès kìvànjak neki jò utazàst? Nem megy. Sok ilyen helyzet volt, amit jòl kezeltem, női baràtok, stb, de ezt most màr nem tudom jòl venni. Ez nem csak àtmeneti ès ezzel a lànnyal van mindig beosztva. Tudom, hogy el kell fogadnom, ha szereten, mègis bànt ez a szituàciò, ami tartòs lesz ès nem tehetek ròla, hogy ìgy èrzek. A vacsoràk, az együtt csavargàsok....mintha megcsalna. Èn meg ìrjam neki az üzenetet, hogy hiànyzik ès remèlem jòl van? Jòl van. Előadhatja magát egy fiatal csajnak, nem hiànyzom, hisz van kivel felfedezni dolgokat, olyanokat, amiket mondjuk a pàrjàval lenne jò. Azt mobdja, neki ezzel nincs gondja, ha zavar engen, szakìtsaj, ő lesz.rja mit èrzek. Szìvem szerint szakìtanèk, mert ezt mist nem tudom jò szìvvel elfogadni. Szìvem szerint nem alàznàm meg ezzel a szituàciòval magam. Ìgy is sok lenyelnivalò van (szexmegvonàs rèszèről, lemondtam a hàzassàgròl, a gyerekről, mert ő nem akart, elfogadtam az öt fiatal női baràtot, stb.), de ez most màr nem megy. Pedig nem tehet ròla, hogy ezzel a lànnyal osztották be, nekem mègis nagyon rossz èrzès ez a szituàció. Tehetetlennek èrzem magam. Hogy fogadjam el ezt a helyzetet?
2019. ápr. 29. 03:30
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
100%
Én is rendszeresen utazom munkaügyből, az még csak hagyján, hogy közösen vacsorázok a kollégákkal, gyakran a külföldi partnerek is ott vannak, de hogy utána nem megyek várost nézni senkivel, az is ziher. Mondjuk én hasonlót várnék el a páromtól is, ha esetleg így alakulna. Nem akar egyedül lenni, ok, megértem, én sem akarok egyedül lenni, ezért skype-olom végig az egész estét a párommal, meg "együtt" nézünk filmet (ugyanakkor indítjuk el ugyanazt a filmet netflixen) meg ilyesmi. Majd ha érdekli őt is az adott város, akkor elmegyünk együtt, magánútra, közösen. Szerintem az, amit a te párod csinál, nem normális, kicsit sem veszi figyelembe, hogy fordított esetben ez neki hogy esne és ezt még meg is mondta a szemedbe. A leírtak alapján nem vagy neki igazán fontos, és ahogy mondták, csak arra vár, te mondd ki a végét. Én ezt a helyzetet biztos nem tudnám elfogadni (mondjuk azt sem, hogy nem akar házasságot, gyereket, miközben én igen, azok azért talán súlyosabbak ennél).
2019. ápr. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
100%
Azért a munkaadók is szoktak erre figyelni (illik) hogy ilyen munkabeosztásra kiket tesznek párba. Nekem csak ilyen munkahelyeim voltak ahol ezt figyelembe vették. Nagyon szomorú történet amit leírsz és nagyon fájó ezzel ilyen tehetetlenül élni.
2019. ápr. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:
Próbáltam vele beszélni méf egyszer, de azt mondta, hogy lesz.rja az érzéseimet és engem is. Hogy legalább vége lesz a kapcsolatunkbak. Ok. Ha vitázunk, mindig ezt mondja. Viszont tegnap még imádott, az ő nyuszmóját... Mikor hangot adok az érzéseimnek, akkor meg minden rossz neki velem. 6 év alatt annyit kellett "változni", hogy érdemes legyek a szeretetére, hogy azt sem tudom ki vagyok. A kislányomat elfogadta, ezért vagyok még vele, mert őt rendezi, szereti. Ezt venném el a gyerekt{l, ha kidobnám, meg gyengének érzem magam nélküle "életképtelenek". Azt mondja, haintelligensebb lennék és látta volna, hogy érdemes velem, talán megfontolná, hogy figyelembe vegye az érzéseimet, de így csak egy "szellemi fogyatékos idióta vagy!!!!" Mindig üvölt velem, hetente ezt hallgatják a szomszédok, a barátaihoz nem merek el enni, mert érzem, hogy nem fogadnak el, hisz a párom sem fogadott el előttük.
2019. ápr. 29. 07:16
 14/46 A kérdező kommentje:
Igaza van. Szánalmas, szerencsétlen és életképtelen vagyok. És a kialakult helyzet miatt vesztes is. 6 évem elment rá, most 41 éves leszek... Van egy tíz éves kislányom és egy törött életem. Meggyengült az erőm, az idegrendszeri és el kell fogadom, hogy egyedül maradunk megint, hisz nem én alakítottam így a helyzetet, én már erőn felül is igyekeztem
2019. ápr. 29. 07:20
 15/46 anonim ***** válasza:
100%

#13

Bocs, de te tényleg egy idióta vagy, ha ezek után vele maradsz.

Gondolom, mindent megett eddig is, hogy végre kiprovokálja a szakítást. Te meg inkább tűrsz, és kivárod, hogy gyérekkel utcára dobjon, de egy tapodtat nem mozdulsz.

Nincs szex, minden nap ordít veled, elmond mindennek: Ezt adja a gyerekednek. Szerinted jól teszed, ha ebben hagyod felnőni???

Jobb lesz, ha elkezded szervezni az életed egyedülálló anyaként, mert egyszer elszakad nála a cérna, és ő fog szakítani. Gyakorlatilag már megtette, csak te alázod magad tovább azzal, hogy dafke nem költözöl el tőle, mert nincs hova menned, és nem tudsz egyedül megélni.

Ez így nem kapcsolat. Csak kényszerből lakótársak vagytok. Feleslegesen áltatod magad, hogy ő a te párod.

2019. ápr. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:
És köszönöm, hogy válaszoltatok. Azt hittem, majd széttrollkodják a kérdésemet, hogy ti is leidiótáztok, hisz nem a párom kérte így magát, hogy így utazzon, de nekem az fáj, ahogy reagált az érzéseimre. Mondjuk tényleg minek is adtam neki hangot, hisz ezen nem tud változtatni, ez, ilyen a munkája... Mégsem tetszik, fáj ez a helyzet. Mondjuk neki minden érzésem idiótaság.
2019. ápr. 29. 07:30
 17/46 A kérdező kommentje:
Az a gáz az egészben, hogy a saját lakásomban élek....De annyira akartam, hogy a gyereknek legyen családja, hogy....igen.mindent eltűrtem. Sajnos. Most is fáj, hogy nem rajtam múlt a kapcsolat sikere, én mindent megtettem, mégis mínusz előjelű az eredmény és mi maradunk egyedül, mi szívunk.
2019. ápr. 29. 07:33
 18/46 anonim ***** válasza:
29%
Reggel ilyen sztotit írni...... Figyelem, spojlerveszély . Nincs szex, mert nem akar szexelni a fazon ( szerintem ezt senki nem kérdezte hogy wtf??) , de most az egy naaaagy dilemma, hogy 2-3 naponta fiatal, ambíciózus kolléganővel külföldre jár, s vacsorázgatnak.
2019. ápr. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:
Hajnalban írtam, nem reggel. Spoilerezni filmeket szokás. Nem. A szexhiány nem volt olyan fájó, mert arról sokat beszélgettünk. Ez viszont tegnap került először szóba, mert friss a helyzet, most derült ki, hogy mindig ezzel a csajjal megy és fog is és, hogy vacsorázni, városnézni is együtt mennek, eddig azt mondta, hogy egyedül jár. De nem. Nem értem mire gondoltál, hogy spoiler, szerintem te nem tudod ennek a szónak a jelentését. Ha viszont nem szeretnél segíteni, akkor tudsz menni más kérdésre is. Én nem bántottam senkit.
2019. ápr. 29. 07:58
 20/46 anonim ***** válasza:
100%

Légy határozott és dobd ki,bármennyire is nehéz.Ez az ember nem szeret nem tisztel téged leszarja az érzéseidet.

Ő amíg várost néz egy másik nővel te közben szenvedsz,megéri egy ilyen emberré szenvedni?Tudod mi a válasz.

Kapd össze magad ha nehéz is majd idővel megköszönöd magadnak hogy így döntöttél.

2019. ápr. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!