Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az èn hibàm, hogy ezt màr nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az èn hibàm, hogy ezt màr nem tudom?

Figyelt kérdés
7 ève vagyunk együtt a pàrommal, aki mèrnök egy cègnèl. Kètèvente vàltogat munkàt, most olyan a munkaköre, hogy sokat kell utazbia, hetente, kèthetente kèt hàrom napot külföldre. Mindig pàrban utazik efy mèrnök kollègàjàval, aki egy 25 èves csaj. Mert ők vannak projektpàrban ès ez ìgy is marad. Tehàt minden.hètből kèt hàrom napot együtt utaznak ès pàrom elmesèlte, hogy ha lemegy a napi èrtekezlet, beszàllìtói èrtekezlet, akkor este együtt vacsoràznak vagy ha koràbban vègeznek, akkor együtt bejàrjàk a vàrist, hisz egyikük sem akar egyedül lenni. Nekem ez nagyon fàj. Ha csak mondjuk negyedèvente lenne ilyen, azt mondanàm, hogy jò ok, ezt mèg kibìrjuk, de ez ìgy sűrű, hogy annak ellenère, hogy tisztàban vagyok vele, hogy csak kollègàk ès ahogy a pàrom mondja, kizàròlag munkàròl ès a làtnivalòkròl beszèlgetnek, nincs mièrt aggòdnom. De nekem ezmègsem fèr màr bele. Nagyon rosszul èrzem magam amiatt, hogy pl nem velem nèzi meg a Globe szìnhàzat, Nelson admiràlis hajòjàt, stb., hanem egy màsik nővel, aki egy helyes, csinis, okos, fiatal làny. Bevallom fèltèkeny vagyok, hisz most lesz hàrom hèt, amikor vègig együtt lesznek ès kèsőbb is ők mennek kettesben. Nem tudom elfogadni a gondolatot. Ès nem tydok hogy viszonyulni a pàromhoz. Pakoljam, vasaljam a dolgait ès kìvànjak neki jò utazàst? Nem megy. Sok ilyen helyzet volt, amit jòl kezeltem, női baràtok, stb, de ezt most màr nem tudom jòl venni. Ez nem csak àtmeneti ès ezzel a lànnyal van mindig beosztva. Tudom, hogy el kell fogadnom, ha szereten, mègis bànt ez a szituàciò, ami tartòs lesz ès nem tehetek ròla, hogy ìgy èrzek. A vacsoràk, az együtt csavargàsok....mintha megcsalna. Èn meg ìrjam neki az üzenetet, hogy hiànyzik ès remèlem jòl van? Jòl van. Előadhatja magát egy fiatal csajnak, nem hiànyzom, hisz van kivel felfedezni dolgokat, olyanokat, amiket mondjuk a pàrjàval lenne jò. Azt mobdja, neki ezzel nincs gondja, ha zavar engen, szakìtsaj, ő lesz.rja mit èrzek. Szìvem szerint szakìtanèk, mert ezt mist nem tudom jò szìvvel elfogadni. Szìvem szerint nem alàznàm meg ezzel a szituàciòval magam. Ìgy is sok lenyelnivalò van (szexmegvonàs rèszèről, lemondtam a hàzassàgròl, a gyerekről, mert ő nem akart, elfogadtam az öt fiatal női baràtot, stb.), de ez most màr nem megy. Pedig nem tehet ròla, hogy ezzel a lànnyal osztották be, nekem mègis nagyon rossz èrzès ez a szituàció. Tehetetlennek èrzem magam. Hogy fogadjam el ezt a helyzetet?
2019. ápr. 29. 03:30
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
93%
"és mi maradunk egyedül, mi szívunk." - itt van a kutya elasva. Eszedbe ne jusson igy gondolkodni. Miert is szivnatok? Mert megszabadulsz egy ilyen korcstol? Ez örömünnep, hiszen semmi jo nem szarmazik ebbol a kupac kakibol. A gyermeked miert szivna? Mert megszabadulna vegre egy ilyen kartevo kapcsolati mintatol? Ez is örömünnep. Egyedül miert maradnatok? Nem ilyen random nemiszervek hatarozzak mar meg az eletedet konyorgom!
2019. ápr. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
27%
Félek, kamu a kérdésed, hogy 3 mondatot pazaroldz a szpojler szó értelmezésére. Túlkomplikált a kerdésed , és az az igazság, hogy itt a válaszodban süt az arrogancia, az önérzet intenzitása. Szóval sírdogálsz, hog a veled nem szexelő , téged semmibevevőm pasid külföldre járogat a kolléganővel, és hogy milyen szánalmas vagy.....de engem kiosztasz azért. ( a veled nem szexelő, de fiatal libákat kergető pasidat kéne , hamár......:D)
2019. ápr. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
70%
Egy jól működő kapcsolatban is ha adódik ilyen helyzet, hogy 25 éves csajjal kell külföldön lennie egy egészséges férfinak, hát necces hogy nem történik közöttük semmi. Idegen helyen együtt, egymásra utalva, romantikus vacsora és városnézés.... Nem is érdemes ragozni.
2019. ápr. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
100%

Erre a munka dologra azt mondtam volna hogy én sem örülnék neki meg biztos nehéz de próbáljd bízni a párodban.

Aztán azt írtad hogy neki MINDEGY te mit érzel ő tesz rá. Na eddig írtam volna hogy peóbálj benne bízni.

De ahogy látom ezzel a kapcsolattal nem is feltétlen a munka a gond. Hanem nsgyon sok minden más. Nem kell lemondanod semmiről ha ezt az "embert" kidobod mert szemét módon viselkedik veled. Itt a munkaával járó utazás a legkevesebb.

2019. ápr. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mobdja, neki ezzel nincs gondja, ha zavar engen, szakìtsaj, ő lesz.rja mit èrzek."


Ez az a pont, amikor te balek vagy. Nézz szembe a ténnyel, azért mer ilyet kijelenteni egy férfi, mert van helyetted más, akivel jobban érzi magát. Ha más szavakkal akarom mondani amit írtál: Jólvan, jólvan pakolj csak, csináld a dolgod, de nem érdekel ha itt vagy, s az sem ha nem vagy.

Az idő a megszokás nehéz, de túl fogod élni idővel. Az meg h mindig őket osztják be egymáshoz, furcsa nem? Lehet kérésre? Nem tudhatod, de a párod kijelentése... Hagyd, nincs értelme, s nem azért mert nem te vagy ott, hanem azért mert neki mindegy kivan vele...

2019. ápr. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a többiekkel, itt nem az a legnagyobb baj, hogy utazik a kollégával, hanem a feléd való hozzáállása.

Nem értem miért is vagytok együtt? És mi az, hogy ilyen fontos dolgokról lemondtál miatta? Ezek nem kicsi dolgok, amit csak úgy felhagyunk a másik miatt, hanem épp ez mutatja meg, hogy összeilletek vagy sem, ami nyilvánvaló hogy esetetekben nem . Utalok itt arra, hogy te képes voltál lemondani a gyerekről... sokkal boldogabb életed lehetne egy olyannal, aki szintén akar és összejönne a vágyatok.

2019. ápr. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
100%

#16

Mondjuk tényleg minek is adtam neki hangot, hisz ezen nem tud változtatni, ez, ilyen a munkája.

🤬🤦‍♀️


Becsapod saját magad.

Eddig két évente tudott munkahelyet váltani. Most is tudna, de nem akar.

Az a munkája, hogy ide-oda munka ügyben mennek dolgozni. Az nem a munkája, hogy vacsiznak és andalognak.


Te meg elkönyveled, hogy nem tudsz tenni semmit, tehát tűröd. Ebben az esetben meg is érdemled.

2019. ápr. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:
Értelek utolsó. De szabad e az embernek a párjától azt kérni, hogy mondjon fel.... Szerintem ilyet senki nem kérhet a másiktól.
2019. ápr. 29. 10:20
 29/46 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nem kell kérned hogy mondjon fel, dobd ki a francba, ennyit erdemel. Többet nem.
2019. ápr. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
100%

#28:

Azt kérheted, hogy ne a kolléganővel legyen egy csapatban, kérheted, hogy ne utazgasson ennyit, kérheted, hogy több minőségi időt töltsetek együtt, stb. Ha meg tudja oldani felmondás nélkül, akkor hajrá!


Azt látom, hogy te már tökfaszán meggyőzted magad, hogy ennyit érdemelsz, tűröd ezt is, addig is maradhat fb-on a státuszod "kapcsolatban".

Foggal-körömmel ragaszkodsz egy xar kapcsolathoz, amiben csak szenvedsz, és megalázod saját magad. Ennél lejjebb hova lehet süllyedni, hogy megmondta a pasi,

hogy lexar, azt akarja, hogy vége legyen, te pedig lihegsz utána, hogy bocsi, a te hibád volt, nem kéne zavarnia, hogy heti három napot romantikázik a nőideáljával.


SOS, azonnal keress egy pszichológust! Viccen kívül!

2019. ápr. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!