Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az èn hibàm, hogy ezt màr nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az èn hibàm, hogy ezt màr nem tudom?

Figyelt kérdés
7 ève vagyunk együtt a pàrommal, aki mèrnök egy cègnèl. Kètèvente vàltogat munkàt, most olyan a munkaköre, hogy sokat kell utazbia, hetente, kèthetente kèt hàrom napot külföldre. Mindig pàrban utazik efy mèrnök kollègàjàval, aki egy 25 èves csaj. Mert ők vannak projektpàrban ès ez ìgy is marad. Tehàt minden.hètből kèt hàrom napot együtt utaznak ès pàrom elmesèlte, hogy ha lemegy a napi èrtekezlet, beszàllìtói èrtekezlet, akkor este együtt vacsoràznak vagy ha koràbban vègeznek, akkor együtt bejàrjàk a vàrist, hisz egyikük sem akar egyedül lenni. Nekem ez nagyon fàj. Ha csak mondjuk negyedèvente lenne ilyen, azt mondanàm, hogy jò ok, ezt mèg kibìrjuk, de ez ìgy sűrű, hogy annak ellenère, hogy tisztàban vagyok vele, hogy csak kollègàk ès ahogy a pàrom mondja, kizàròlag munkàròl ès a làtnivalòkròl beszèlgetnek, nincs mièrt aggòdnom. De nekem ezmègsem fèr màr bele. Nagyon rosszul èrzem magam amiatt, hogy pl nem velem nèzi meg a Globe szìnhàzat, Nelson admiràlis hajòjàt, stb., hanem egy màsik nővel, aki egy helyes, csinis, okos, fiatal làny. Bevallom fèltèkeny vagyok, hisz most lesz hàrom hèt, amikor vègig együtt lesznek ès kèsőbb is ők mennek kettesben. Nem tudom elfogadni a gondolatot. Ès nem tydok hogy viszonyulni a pàromhoz. Pakoljam, vasaljam a dolgait ès kìvànjak neki jò utazàst? Nem megy. Sok ilyen helyzet volt, amit jòl kezeltem, női baràtok, stb, de ezt most màr nem tudom jòl venni. Ez nem csak àtmeneti ès ezzel a lànnyal van mindig beosztva. Tudom, hogy el kell fogadnom, ha szereten, mègis bànt ez a szituàciò, ami tartòs lesz ès nem tehetek ròla, hogy ìgy èrzek. A vacsoràk, az együtt csavargàsok....mintha megcsalna. Èn meg ìrjam neki az üzenetet, hogy hiànyzik ès remèlem jòl van? Jòl van. Előadhatja magát egy fiatal csajnak, nem hiànyzom, hisz van kivel felfedezni dolgokat, olyanokat, amiket mondjuk a pàrjàval lenne jò. Azt mobdja, neki ezzel nincs gondja, ha zavar engen, szakìtsaj, ő lesz.rja mit èrzek. Szìvem szerint szakìtanèk, mert ezt mist nem tudom jò szìvvel elfogadni. Szìvem szerint nem alàznàm meg ezzel a szituàciòval magam. Ìgy is sok lenyelnivalò van (szexmegvonàs rèszèről, lemondtam a hàzassàgròl, a gyerekről, mert ő nem akart, elfogadtam az öt fiatal női baràtot, stb.), de ez most màr nem megy. Pedig nem tehet ròla, hogy ezzel a lànnyal osztották be, nekem mègis nagyon rossz èrzès ez a szituàció. Tehetetlennek èrzem magam. Hogy fogadjam el ezt a helyzetet?
2019. ápr. 29. 03:30
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
100%

Ő nem szakít, mert kényelmes hogy otthont teremtesz neki. Szex miért nincs köztetek, ezt nem értem. Miféle párkapcsolat ez. Gondolod hogy ő csak várost nézeget meg randizgat és nem azzal érnek véget ezek az esték hogy a csinos fiatal kolléganővel hempereg egy szállodában akivel előtte minőségi időt töltött?

Gyakorlatilag lehülyéz, konkrétan megmondja hogy le vagy xarva és te még ilyeneken elmélkedsz hogy "minek is tetted szóvá a kételyeid"? Célozgat a szellemi épséged hiányára, női mivoltodban megaláz, nem tart érdemesnek közös gyerekre, elérte ennyi év alatt hogy nélküle életképtelennek érezd magad és szerinted "csak" annyi a probléma hogy a kolléganővel utazgat? Meg még mentegeted hogy "arról nem ő tehet"?

Félelmetes hogy hagyod magad manipulálni akár a lányodon keresztül is, hiszen vele jól bánik.

Ha akarsz még valaha is boldog lenni, most azonnal elküldöd ezt az embert és nagy ívben kerülöd. Utána keresel egy pszichológust aki segít helyre tenni önmagad, mert kétlem hogy ebből az érzelmi börtönből amibe 7 év alatt zárt ez az ember magadtól ki tudnál keveredni. Ha magadért nem is, a lányodért tedd meg mert mégis mire tanítod így? Azt látja hogy az anyja boldogtalan, egy pasi hetente ordibál vele, nagyon súlyos dolgokat vág a fejéhez, de anya ezt tűri...

Kitartást és erőt kívánok neked. Szedd össze magad.

31/N

2019. ápr. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:
Szerinte elmebeteg vagyok, mert kollégának nincs neme. Szerintem meg van. Addig nem érdekel, amíg nem vacsorázgatnak együtt. Onnantól igenis van neme.
2019. ápr. 29. 16:15
 33/46 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm. Nem tudom eljutott-e valami a tudatodig a kommentekből kérdező. Mert hogy ennél sokkal nagyobb problémák vannak mint amin kattogsz.
2019. ápr. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:
Dehogy jutott. Hát elmebeteg vagyok nem olvastad?
2019. ápr. 29. 16:44
 35/46 anonim ***** válasza:
79%

Minek irtad ki ezt a kérdést ha el se jut hozzád az amiről itt a többiek beszélnek?

Meg olyan dologokon akadsz fent ami a legkisebb gond ebben a " kapcsolatban".


Mit szeretsz ebbe a férfibe? Mit tud Ö neked adni?


A helyedbe nem vennék rá mérget hogy csak csavarognak együtt...

2019. ápr. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de milyen eredményt vársz el tőlem?
2019. ápr. 29. 17:14
 37/46 anonim ***** válasza:
79%

Jesszus..... mi segítő szándékkal rávilágítottunk pár dologra te meg így reagálsz? Lehet tényleg a pasinak van igaza... Néha hazajár, mosol, főzöl, vasalsz rá, van egy gyerek akivel néha foglalkozik ha rájön az apáskodás, egyébként utazgat, szép nővel tölti idejét, jókat randizik, kefél következmények és kötöttségek nélkül - veled úgy sem kell semmi ilyet tennie mert ezt is elfogadod, átmossa az agyad hogy ne jusson eszedbe elhagyni. Lehet hogy a pasi egy zseni.

Élj vele tovább "boldogan", csak néha csukd be a szemed és a szád is... Ezt akartad hallani? Ez egy jó tanács szerinted?

2019. ápr. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy ezt nem fogadnám el én se. Mondjuk nálam már a sok nőnemű barát meg a stílus, ahogyan ezt kezelte is betette volna a kaput.
2019. ápr. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
70%

Bocs, de te azt várod, hogy beismeri, hogy rendszeresen megcsal? Miért tenné? Akkor is elhinnéd, hogy nincs semmi, ha pucéran találod őket az ágyatokban.

5 lány barát és egy kolléganő 7 év alatt...Nem mindegy, hogy 7, 20, vagy 50 nővel dug félre, ha téged nem érdekel ez se, csak ne hagyjon el? Tényleg azzal jársz a legjobban, ha befogod a szád, és félrenézel.

2019. ápr. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
59%

Lehet lepontozni.


Igaza van a párodnak. Tényleg nem vagy egy intelligens nő, azt azért gyorsan szögezzük le. Ordít a válaszaidból. Meg egy intelligens nő nem hagyná hogy egy nyomorék férfi belétörölje a lábát.

Ha nem változtatsz, nem hagyod el, akkor mi a probléma? Nyilván nem zavar eléggé és nincs is akkora gond, ha ezt te elviseled és eltűröd. Akkor minek írod ki a kérdést? Nem értem.

2019. máj. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!